Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. cos w tym musi być u mnie jest podobny objaw tylko jak postoi dluzej i jade w trase to po 200km zaczyna sie problem samochod ostygnie i rano juz jest ok nawet powrot drugie 200km nie sprawia problemu ostatnio sprawdzilem i jedynym bledem byl brak spalania na cylindrze 3 takze jade do mechanika wymieniam cewke i swiece na tym cylindrze i bede wiedział czy to to
  2. ale jakby to byly wtryskiwacze od gazu to by chodził na benzynie a nie chce
  3. Dokładnie tak jak koledzy pisza musisz liczyć kilometry ja zawsze kasuje licznik i robie 300km i do pelna te kropki to swieca jak chca
  4. No to małe podsumowanie A4 były A3 były zdjęcia były Spankej też był Podziękowania dla Wszystkich którzy dali rade przyjechać Prezes
  5. Spanky ma Vagine tylko nie wiem czy Cie stać bo po 200zł bieże ponoć dresy nowe musi kupić i szmąci
  6. Ten Ukcio to ma jednak dobrze może i ziemniaki spalone ale 2 kobity w domu
  7. czyli dzień jak co dzień, zero zmian a co Poź Bryńka i ciebie karmiła czy jak ?
  8. ale którego Lukasa bo A. Czukundura to całkiem inaczej wyglada :gwizdanie:
  9. no ale jest kilka wyjątków
  10. Widze że Nosfer spamer dzisiaj jest już mocno aktywny
  11. jestem ciekaw za ile Poziowy odda siostrę Raggamanowi bo mi to podał taką cenę że
  12. ja myśle że z samego rana Prezes jeszcze tu zawita ale Wy jak zwykle zrobicie :hahaha:
  13. no cos kolo 15 aut bylo ja i krzyniek bylismy nawet bez A4
  14. Ten film to juz ze 4 razy byl wklejany a raczej nie bedzie orki nim zla skrzynia :gwizdanie: to co na spota
  15. to nie znaczy ze nie czytam ostatnio zabawka została odwieziona na zimowy ospoczynek także mam wiecej czasu
  16. Lukas sprawdź w garażu czy Ragga czy już silnika nie podpierdzielił Zagladam pod pokrowiec a tam sama rama "Panie daj Pan spokój" Adaho podaj mi adres tego garazu Ragi [br]Dopisany: 06 Październik 2008, 22:23_________________________________________________A i Panowie nie zmieniajcie tak czesto miejsca spotów bo mi sie podpisów nie chce edytowac
  17. Sebek a gdzie Ty byłeś obok nas na tarchominie u Kotńskiego może ?
  18. co do miejsca to po dzisiejszym spocie mam dosc ale decyzja bedzie podjeta najpozniej do poniedzialku do 20
  19. AndyN widzialem Cie dzisiaj z rana jak skrecales w klasyków. Raga tak to ja byłem wracałem do Stolicy
  20. No Ja tez juz doma srednia gorsza bo 94 Km/h takze tez ok patrzac na te 4 meganki co nas blokowały
  21. jak u mnie w 3 litrach zmiescili 2 parowniki to i ty dasz rade z jednym szukaj pod zbiornikiem od wspomagania tak jak zegarmistrz pisał
  22. wu to kiedy upalamy motoja ? alpiny maja chyba na jagiellońskiej w hondzie sprawdz na necie
  23. a po co chcesz jak wyjac masz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t30628.0.html;highlight=wyjęcie+radia http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1479.0.html;highlight=wyjęcie a i temat zle stworzyles radze sie tego nauczyc i obslugi opcji
  24. pewnie jeszcze ja nurkowie wyciagają
  25. Fly - poczekaj. Może Suli ma jakies świerze ploty o Lukasie? HALO!!! HALO!!! Słyszeliście? Lukas podobno dostał ban'a na . Podobno dlatego, ze sam na motorze jeździ (choć to chyba plotka). Wiecie coś w temacie? Generalnie bym nie uwierzył, ale sam zainteresowany milczy, więc tylko zdaje się potwierdzać tą wiadomość ... dostał BANa po ostatniej imprezie :gwizdanie: skad Wy to wszystko wiecie Nie chce mi sie z Wami pisac ide na Urlop takze dzieciaki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.