Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. gwarantuje ze on zrobi ci ta przyjemnosc pierwszy i nawet 2,8 biturbo nie da rady bo on ma 1,3 ale na dwoch koleczkach :razz:
  2. No to to jest prawdziwy Dzik a no bardziej Prezesa strony ale to samo wojewodztwo Panowie a kto juz widzial BMW na 2 koleczkach mial ktos juz okazje poznac osobiscie :mrgreen:
  3. No panowie tylko tam sie nie schlac bo nie ma mnie to nie ma kierowcy :razz:
  4. Troche szerokie jak na zimowki ale jak masz takie to tylko pozostaje jezdzic
  5. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Znicz juz byl 2 strony wczesniej :razz:
  6. no Żółw ladnie to teraz 5 minutowki przejda na sezonowki
  7. buhhha wszyscy dostali ty tez :razz: a ja tam tylko raz sie wypowiedzialem ze Towar Ok :mrgreen:
  8. mial byc rozmair fabryczny :razz:
  9. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    mówi kumpel do kumpla: - słyszałeś !?!? - co? - kaczyński nie chce juz być prezydentem - pierd*****? - nie, słowo honoru, pojutrze koronacja
  10. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  11. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  12. tylko zeby sie nie okazalo ze przy wymianie wyplynie razem z olejem troche czesci no ale od wymiany trzeba zaczac
  13. ono u ciebie to takie hebelki ze glowe urywa to co sie lekasz :razz:
  14. jakim wale ja to mialem pelna extreme na lazienkowskiej podobnie jak Norbi
  15. Pozniej jeszcze jak pojechaliscie to cwiare robilem
  16. Felgi naprawde robia wrazenie zreszta tak jak cala reszta :roll: życze szerokości
  17. Norbi to bylo tylko po to zeby Ci nerwa ruszyc No ja na cwiare moze jeszcze cos urwe bo na koncu to juz mi pasa braklo do hamowania a czerwone bylo ale zabawka jak siemasz :mrgreen:
  18. Kunio spokojnie Gtech bedzie jeszcze e tam incognito ja tam mialem z 10 koszulek w bagazniku :razz:
  19. Gtech nie klamie takie byly wyniki a ono to i tak poprawi tylko musi sie wstrzelic mowil ze dzisiaj cala noc bedzie startowal
  20. no bo jak wpadne w szau :mrgreen: NO to po spocie a nazywal sie Gtech :twisted: czasy: ono - 6,9s do setki :roll: 1/4 - 15,8 platiniumm - 11,8 do setki Norbi - 13,8s do setki cwiary nie pamietam Lukas23 - 11,6 do setki 1/4 18.5
  21. no prosze prosze my tez bysmy sobie posiedzieli :razz: Wy tez bawcie sie dobrze
  22. no na pierwszym zdjeciu na aukcji bartka sa lusterka adamooo
  23. Co do allegro to nawet fura adamooo sie zalapala

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.