Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. to zalezy czy duzo od 4 do 8 przyjedz to sam zobaczysz
  2. No panowie jak ktos chetny zabrac Kolege to bardzo bylbym wdzieczny obiecuje ze odrobie bo naprawde nie mam jak [ Dodano: 2006-06-20, 11:13 ] tomboy przedzwonie do Ciebie jak dalej jestes chetny
  3. No panowie dokladnie pora na odchudzanie 3,5 kikosa do gory skoczylo nawet nie wiem kiedy a jutro nie wiem czy bedzie bo jak juz pisalem nie mam czym :razz: a po drugie jutro bede wiedzial czy wogole mam czas jakby co to kto jedzie mostem gdanskim lub solidarnosci to by mnie zabral :roll:
  4. Jojo panowie ja juz w wawie po 26 godzinach podrozy jakos sie udalo uff :roll:
  5. no prosze to i pan Kowicz zaopatrzyl sie w A4
  6. kurcze ja jeszcze nie wiem czy sie pojawie we wtorek na spocie bo po pierwsze to nie mam czym a po drugie to zobacze jak bede stal z czasem no ale postaram sie pozdrawiam zza wielkiej wody z drugiego konca swiata i ide sie pakowac pora wracac
  7. no wkoncu jakies konkrety
  8. Widze ze niektorzy nie maja dlugiego weekendu uff dobrze ze mi sie udalo
  9. a czemu ty jeszcze nie spisz :?: u mnie dopiero 18 a co to kolega piurko2 ma jakals dobra miejscowke jak tak to trzeba rezerwacje zrobic bo sie malo czasu robi :???:
  10. nie no lampki wygladaja w tej czarnej A4 bomba jakbym mial do czego to tez bym takie zalozyl :mrgreen:
  11. T-żółw, z okazji 400setego posta stawiasz flaszke Chlopaki lepiej przycisnijcie adamooo co z ta miejscowka na zlota bo nie bedziem mieli gdzie krowek doic :razz:
  12. i jeszcze w takim malym orzeszku na glowie
  13. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  14. a jak on wlazl na tak maly motorek :shock:
  15. to w takim razie dobrze myslalem uff a do tej instalacji to ale w polsce wszystko sie da zalegalizowac
  16. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  17. No wlasnie widze ze ze zlotem to temat prawie umarl no ale juz tylko kilka dni a mysle ze warszawiacy i tak pojada na spotkanie :mrgreen:
  18. Odrazu mowie ze sie na tym nie znam ale czy w maluchu moze byc gaz przeciez tam nie ma chlodnicy wodnej to chyba cos nie bangla :roll:
  19. No moje wakacje juz prawie dobiegaja konca ale dzialo sie :roll: No fakt chlopaki sie staraja i spoty sie udaja nawet ale to nie to samo bez NAS :razz:
  20. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    no ja sie spotkalem w lanosie niektore rzeczy pasuja do takich aut dobrze ze A4 takich nie maja :!: jeszcze
  21. acha to lody to nie jest jakis nowy termin poetycki :razz:
  22. nie zartujcie to teraz juz nie ma krowek tylko lody
  23. No prosze jakie ladne zdjecia najlepsze jest to z adamooo w krzakach hehe a ta srebrna to czyja :?:
  24. no tak ladnie jeszcze motorynke zrobili rozumiem krowe male a duze A,S no i rezanie eh chyba pora wracac do polski bo nie nadrobie zaleglosci
  25. no nie bedzie mnie znowu a o co chodzi z tym PAPROCHEM to jakis nowy slang klubowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.