Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to zalezy czy duzo od 4 do 8 przyjedz to sam zobaczysz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No panowie jak ktos chetny zabrac Kolege to bardzo bylbym wdzieczny obiecuje ze odrobie bo naprawde nie mam jak [ Dodano: 2006-06-20, 11:13 ] tomboy przedzwonie do Ciebie jak dalej jestes chetny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No panowie dokladnie pora na odchudzanie 3,5 kikosa do gory skoczylo nawet nie wiem kiedy a jutro nie wiem czy bedzie bo jak juz pisalem nie mam czym :razz: a po drugie jutro bede wiedzial czy wogole mam czas jakby co to kto jedzie mostem gdanskim lub solidarnosci to by mnie zabral :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jojo panowie ja juz w wawie po 26 godzinach podrozy jakos sie udalo uff :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prosze to i pan Kowicz zaopatrzyl sie w A4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurcze ja jeszcze nie wiem czy sie pojawie we wtorek na spocie bo po pierwsze to nie mam czym a po drugie to zobacze jak bede stal z czasem no ale postaram sie pozdrawiam zza wielkiej wody z drugiego konca swiata i ide sie pakowac pora wracac
-
Zlot Mazury Lipiec
no wkoncu jakies konkrety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widze ze niektorzy nie maja dlugiego weekendu uff dobrze ze mi sie udalo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a czemu ty jeszcze nie spisz :?: u mnie dopiero 18 a co to kolega piurko2 ma jakals dobra miejscowke jak tak to trzeba rezerwacje zrobic bo sie malo czasu robi :???:
-
Chlopaki brać te światła czy nie??
nie no lampki wygladaja w tej czarnej A4 bomba jakbym mial do czego to tez bym takie zalozyl :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
T-żółw, z okazji 400setego posta stawiasz flaszke Chlopaki lepiej przycisnijcie adamooo co z ta miejscowka na zlota bo nie bedziem mieli gdzie krowek doic :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i jeszcze w takim malym orzeszku na glowie
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jak on wlazl na tak maly motorek :shock:- [a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
to w takim razie dobrze myslalem uff a do tej instalacji to ale w polsce wszystko sie da zalegalizowac- Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wlasnie widze ze ze zlotem to temat prawie umarl no ale juz tylko kilka dni a mysle ze warszawiacy i tak pojada na spotkanie :mrgreen:- [a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
Odrazu mowie ze sie na tym nie znam ale czy w maluchu moze byc gaz przeciez tam nie ma chlodnicy wodnej to chyba cos nie bangla :roll:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No moje wakacje juz prawie dobiegaja konca ale dzialo sie :roll: No fakt chlopaki sie staraja i spoty sie udaja nawet ale to nie to samo bez NAS :razz:- seryjne felgi
no ja sie spotkalem w lanosie niektore rzeczy pasuja do takich aut dobrze ze A4 takich nie maja :!: jeszcze- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
acha to lody to nie jest jakis nowy termin poetycki :razz:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie zartujcie to teraz juz nie ma krowek tylko lody- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No prosze jakie ladne zdjecia najlepsze jest to z adamooo w krzakach hehe a ta srebrna to czyja :?:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak ladnie jeszcze motorynke zrobili rozumiem krowe male a duze A,S no i rezanie eh chyba pora wracac do polski bo nie nadrobie zaleglosci- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no nie bedzie mnie znowu a o co chodzi z tym PAPROCHEM to jakis nowy slang klubowy - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.