Treść opublikowana przez Lukas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Kolego uzupełnij profil bo jakoś tak łyso
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanito Kolego doczytaj regulamin popraw temat i profil
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No siema pomoc pomocą ale obowiazkowo musisz przyjechać na spota http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_fort_wola_ul_polczynska-t45.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomasz co to za laska A nowych zapraszamy nie ma czego sie obawiać tylko prosimy o umycie i zatankowanie aut po sam korek przed zjazdem na parkind podziemny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko brac maly przebieg babcia tylko do kosciola jezdzila w niedziele
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Smiało dawaj tylko pamietaj pierwszy spot najgorszy na drugim bedzie juz z gorki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Zapraszam na spota we Wtorek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam dawaj na spota we Wtorek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzieciaki robimy w FW nigdy nie zmienialem tak nagle decyzji ale to co sie dzieje z pogoda to :gwizdanie: Przepraszam wszystkich tych którzy pojadą do Promki np. Zółwia Narazie zostajemy w FW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adas wiesz ze teraz bedziemy czesciej u Ciebie w lokalu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi gadaj z sasiadem on tam nie patrzy jak ma daleko to moze Cie bedzie zabieral
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czekalem na własnie taka wypowiedz tego pana Norbi wiem ze to dzien zaloby ale taka kolej rzeczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukaszer pojdziemy sprawdzic czy maja jakies dobre kanapki w Promce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tez sie obawiam pogody ale jak jest tylu chetnych to probujemy Łukaszer pamietasz ostatniego grilla jak bylo zimno
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Juz wsio pozmienialem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra miski mial byc FW ale przenosimy sie na Promke niech strace ale jak mi ktory bedzie marudził ze wieje to :bicz3: Promenada ostatni poziom na jaki można wjechać autem północno zachodnia cześć parkingu jak cos dzwonić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema nie doczytałes chyba do konca regulaminu i nie umiesz robic tematow przez to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek musisz zmienic zdjecie w podpisie bo jak tak patrze to tam cos Ci sie nie swieci tak jak teraz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Benzin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I to nawet nie Spanky rozgadał :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek ty to lepiej nic nie pisz bo wiemy gdzie mieszkasz i jak konczymy balety to idziesz koze doic z rana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ty wiesz ze o tym samym pomyslalem ze co jak co ale zeby mod był koloru wsi to przesada tym bardziej ze my ze STOLICY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kur.... znowu mnie załatwili :wallbash:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powiedzieli ze jak odejde to dostane rekompensate na koncie ponoc kilka zer to nie mialem wyjscia