Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli w Piateczek imprezka u Zółwia w garazu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam emigranta Poziu widze ze na jakies kursy jezykowe sie zapisales
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Warszawa wita Opole
-
Wrazenia po II urodzinach Klubu :)
ktos moze poda jakies cyferki ILE AUT BYLO na rynku ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eh dopiero po robocie od 6 rano i to w jedna z 2 sobot pracujących w tym roku Kobitki Najlepszego na jedno wychodzi a tam u CIebie to same PKSy jezdza i zawadzaja na osiedlu mamy jeszcze Sebmisa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbiasty znasz mnie i jakby byla inna sytiacja to juz z 5 godzin bym siedzial w Wisle
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka i dawaj na spota do Wawy we Wtorek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaka zmiana warty ja tu wszystkiego pilnuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adas zapomniales o saunach i jaskini lodowej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bede ja siedzial ;( i Ciezko pracowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motorek ale wiesz ze poniedzialek to zly dzien nie wszyscy sa dysponowani i takie tam a wtorki jakos tak pasuja kazdemu jedynie Angela czasami zapomina o spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaska wiem z doswiadczenia a robie spoty juz od 2 lat ze takie mieszanie nie pomaga w spotach bo juz tak raz bylo ze czesc w FW a czesc na Torwarze decyzja o przeprowadzeniu miejsca spotowego bedzie bo wiekszosciowym przeglosowaniu ze juz jest na tyle cieplo ze mozemy sobie pozwolic ale bardziej bedzie to koniec marca poczatek kwietnia takze jak narazie zapraszam Wszystkich chetnych do FW buziaczki slimaczki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w kazdy Wtorek Kaska prosze mi tu nie mieszac spotkanie tak jak w temacie jak zmienie miejsce to dam znac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Stolica pozdrawia północ
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać i Pozdrawiać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Heja Tak jak Wit mowi dawaj na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak komis autotax znajduje sie w FW http://www.europlaza.pl/index.php?dzial=4&id=3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najbardziej mnie irytuje temat full opcja jesli to jest full opcja to jak mam nazwac moja jak bede sprzedawal :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale chyba tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sebek widze ze nawet nalezymy do tego samego kościoła 1 Spot w tym roku na ktory dostałem Urlop od Prezesa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co ty dziewczyno piszesz codziennie wylatuje 8:20 i raz jestem na 8:35 a raz 9:00 w pracy takze nie ma tragedii
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Misiu ja juz nie mieszkam na wsi tylko na Tarchominie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie dzisiaj nie bedzie mam żałobe auto 2 dzien w ASO stoi ;( ale ważne ze juz odpaliło i prawie wszystko dziala jeszcze czekaja na rureczke od wody