Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O ktorej LODY o 16 ?? i kto by był ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przez Ciebie Adam obejrzalem wszystke odcinki z sasiadami ale angielski tez byl na pierwszym zlocie na mazurkach jest na filmie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit dobrze ze samochod umyles bo pada deszcz ty to masz chłopie szczeście
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit :th: własnie takie felgi chcialem załozyc na zime Wit teraz to tylko pomalowac spodzik, szybki na czarno i jedziemy na TOWARY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
B7 maja taryfe ulgowa na spotach i tylko kilka rundek po torwarze dla kazdego spotowicza z Vagowaniem nie pojdzie bo do tego wynalazku nie mamy vaga na stanie Teamu Przyjedz we Wtorek zobaczymy to toczydelko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak tak 16 ale 15 lans lepiej brzmialo ja nie wiem co dzialam bo o 12 wstalem a co chemik nie ma pary do kina no chyba ze mam isc z K ja caly dzien siedze w domu moze bysmy jakies lody zrobili np. jutro (Adam pracujesz ?)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adas chyba dzisiaj za malo zrobiles Kotletow idz popracuj Wygalda duzo lepiej niz na tych 15 "
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit ma Nowe Buty wyglad kox :th:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2007, 13:39 _________________________________________________
-
Jak podgrzewane są lusterka
Ajmax Lusterka posiadaja mate grzewcza ktora jest przyklejona od wew strony lustra a odpala sie je przy zalaczeniu podgrzewania tylnej szyby
-
Dopisanie współwłaściciela do auta
jesli nie jest to przy kupnie auta (umowa na dwoch wlascicieli ) to teraz chyba tylko akt darowizny czesci majatku czy jak totam sie zwie
-
audi quattro vs bmw xdrive
Kęzorku tu chodzi nie o filmy tylko czemu nie zjechało
-
audi quattro vs bmw xdrive
a moze w tej A8 jest haldex silnik ktos wyrezał poprzecznie :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co tu taki spokojek dzisiaj ? Wit u Bryni tanczy na parkiecie (tylko nie sciagaj koszuli) ONO na nartach w górach straszy niedzwiadki Adamooo w pracy Zółw robi kotlety na jutrzejszy balet imieninowy
-
[B5 1Z] autoscan bledow
Piotrze (gosia) Adam skasował Ci błedy tylko nie wiem czy powtorzył vagowanie
-
audi quattro vs bmw xdrive
no ok Murzynek ale czemu A8 nie zjechało samo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No witam Zamosc i jednego z 2 RS4 w tym miescie czy to ten RS z Garwolina ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wylata dzisiaj za Wrocław a do NY 4 sierbnia jak nie klamał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tkz impreza objazdowa 2 doby picia i
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia podziekujesz dzisiaj osobiscie na imprezie ktora robisz w domu Wit wypozyczył autokar i wszyscy jedziemy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi skad ty masz oniaka fure jak on przed momentem byl swoja niebieska strzala nie no rogi to moze miec ewentualnie men np. Wit
-
[B6 AKE] Końcówki wydechów a'la S4
Malik, ono, adamooo oni wszsycy prostowali koncowki zeby byc podobni do PB i z czego co wiem to robocizny nie bylo duzo tylko gdzies trzeba jechac poza Wawe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiesz co Brynia nie wiem jakie mam cos kolo -20 ale to lipa jak beda $ to bedzie tak jak u oniaka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
on to nawet swojemu rodzonemu synowi by go nie oddał ale spokojnie wiemy gdzie stoi mam nadzieje ze juz dorobiliscie kluczyki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prosze prosze to moze kuleczki oniak zostan z nami bedziemy sie zabijac