Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. O ktorej LODY o 16 ?? i kto by był ?
  2. Przez Ciebie Adam obejrzalem wszystke odcinki z sasiadami ale angielski tez byl na pierwszym zlocie na mazurkach jest na filmie
  3. Wit dobrze ze samochod umyles bo pada deszcz ty to masz chłopie szczeście
  4. Wit :th: własnie takie felgi chcialem załozyc na zime Wit teraz to tylko pomalowac spodzik, szybki na czarno i jedziemy na TOWARY
  5. B7 maja taryfe ulgowa na spotach i tylko kilka rundek po torwarze dla kazdego spotowicza z Vagowaniem nie pojdzie bo do tego wynalazku nie mamy vaga na stanie Teamu Przyjedz we Wtorek zobaczymy to toczydelko
  6. tak tak 16 ale 15 lans lepiej brzmialo ja nie wiem co dzialam bo o 12 wstalem a co chemik nie ma pary do kina no chyba ze mam isc z K ja caly dzien siedze w domu moze bysmy jakies lody zrobili np. jutro (Adam pracujesz ?)
  7. Adas chyba dzisiaj za malo zrobiles Kotletow idz popracuj Wygalda duzo lepiej niz na tych 15 "
  8. Wit ma Nowe Buty wyglad kox :th:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2007, 13:39 _________________________________________________
  9. Ajmax Lusterka posiadaja mate grzewcza ktora jest przyklejona od wew strony lustra a odpala sie je przy zalaczeniu podgrzewania tylnej szyby
  10. jesli nie jest to przy kupnie auta (umowa na dwoch wlascicieli ) to teraz chyba tylko akt darowizny czesci majatku czy jak totam sie zwie
  11. Kęzorku tu chodzi nie o filmy tylko czemu nie zjechało
  12. a moze w tej A8 jest haldex silnik ktos wyrezał poprzecznie :>
  13. a co tu taki spokojek dzisiaj ? Wit u Bryni tanczy na parkiecie (tylko nie sciagaj koszuli) ONO na nartach w górach straszy niedzwiadki Adamooo w pracy Zółw robi kotlety na jutrzejszy balet imieninowy
  14. Piotrze (gosia) Adam skasował Ci błedy tylko nie wiem czy powtorzył vagowanie
  15. no ok Murzynek ale czemu A8 nie zjechało samo
  16. No witam Zamosc i jednego z 2 RS4 w tym miescie czy to ten RS z Garwolina ?
  17. Wylata dzisiaj za Wrocław a do NY 4 sierbnia jak nie klamał
  18. tkz impreza objazdowa 2 doby picia i
  19. Brynia podziekujesz dzisiaj osobiscie na imprezie ktora robisz w domu Wit wypozyczył autokar i wszyscy jedziemy
  20. Witamy na forum
  21. Norbi skad ty masz oniaka fure jak on przed momentem byl swoja niebieska strzala nie no rogi to moze miec ewentualnie men np. Wit
  22. Malik, ono, adamooo oni wszsycy prostowali koncowki zeby byc podobni do PB i z czego co wiem to robocizny nie bylo duzo tylko gdzies trzeba jechac poza Wawe
  23. Wiesz co Brynia nie wiem jakie mam cos kolo -20 ale to lipa jak beda $ to bedzie tak jak u oniaka
  24. on to nawet swojemu rodzonemu synowi by go nie oddał ale spokojnie wiemy gdzie stoi mam nadzieje ze juz dorobiliscie kluczyki
  25. no prosze prosze to moze kuleczki oniak zostan z nami bedziemy sie zabijac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.