Treść opublikowana przez Lukas
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
" a pan co tak z tej miski je jak swinia" - obsluga sali " moja miska kwi kwi" - ono
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
lepsze by bylo po lysym koniu no ale a wlasnie wszyscy juz odespali zlot bo mi jakos po tym Mon Cherry glowa napiernicza do dzisiaj
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
"Mysl logicznie" - Klaudia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz do lewara sie przyzwyczailem ale jak bedzie juz w wawie to jedzie na operacje do lookierka
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test no bo to byl test - cudownego uzdrowienia tylko ze golym okiem nie dalo sie nic stwierdzic na zlocie, moze za wczesnie czy cóś. Dobrze by bylo jak facet sie pochwalil, zapodal jakos fote-moze jakies makro murzynek machnie zdjecie z technikum a tam afro na glowie nie no chwile mnie nie bylo i juz jakas zadyma - "zamknij morde, zamknij morde" i "mysl logicznie", bo jak wpadne w szau Mowilem przeciez, ze nic mi tak w zyciu nie wyszlo jak wlosy pozatym w temacie uzytkownicy przedstawcie sie jest foto j jakastam iloscia owlosienia Łyse jest lepsze moze i lepsze bo ma mniejsze opory powietrza jestes bardziej oplywowy to gdzie ten temat z nowymi wyrazeniami ze zlotu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moja fura bedzie od poniedzialku w stolicy takze juz tylko dotknac bo przez zlot nie mialem jak podjechac
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test no bo to byl test - cudownego uzdrowienia tylko ze golym okiem nie dalo sie nic stwierdzic na zlocie, moze za wczesnie czy cóś. Dobrze by bylo jak facet sie pochwalil, zapodal jakos fote-moze jakies makro murzynek machnie zdjecie z technikum a tam afro na glowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak zwyczajny spontonik i chlopaki bez koszulek zaczeli latac dobrze ze sie psy nie zlecialy bo z onem bysmy juz nie pogadali
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono na tym twoim zdjeciu z palmami palma jeszcze miala liscie pozniej juz tylko badyle zostaly
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak ono i wszystko jasne ciekawe co na to Qrysia Pozia jak zobaczyla te photo
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak bo ogorki byly z tesco ale to nie ogorasy a Mon cherry
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe no to piknie to zdjecie walne na okladke plyty ze zlotu ale bardziej koksowe zdjecia sa z czwartku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak bede mial transport to bede Kichol tez mowil ze jest na spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ooo przod tez to zalezy jak czesto maja ci zabierac dowod jak raz w miesiacu to wystarczy 70 % :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj biedny Poziek Qkrysia mu pozniej dwa dni robila oklady
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj ono ostatnio juz sie pojawilo jedno fajne zdjecie i powiem ze brzuch to ty masz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawaj Brynia ja juz wiem jakie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
No ladnie to my sobie juz o 19 jak siedzielismy na basenach w Golebiewskim myslelismy o tej kielbie z grilla a tu ciach i sprinter zjadl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdjecia miodzio a to byl dopiero pierwszy dzien Dzisiaj spot ktos bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziewczynki spokoj mi tu ale raz dwa bo bedziecie musieli robic spota u siebie w lokalu z krowkami na zgode :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj jest specjalne spotkanie o 20 grupa AA [ Dodano: 05-03-2007, 22:02 ] ja tez bylem bo po tym mon cherri cos nie halo