Treść opublikowana przez Nietykalny
-
Odpalanie w zime, zimny silnik..
Miałem audi 80 1.9 TDI, filtr, swiece wymienione, układ wtryskowy szczelny , prawidłowe korekty i palił przy -30 bez zająknięcia.
-
Strefa motocyklistów
Oooo a kiedy znowu ja powrócę do dwóch kółek, za długa ta przerwa stanowczo...hmmmm...
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
moze i moc jest ale wyglada srednio taki dlugo bat A mi sie podoba jak na razie ale wiadomo kwestia gustu:decayed:
-
Jaki Wosk na zimę ?
Ale chyba colli jest trudniej aplikować w niższych tempo niż taki fk
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Polecam ml 145 - jest moc
-
dławi się i kopci na zimnym silniku po dodaniu gazu. Filmik
Nastawnik pompy wtryskowej czyściłeś kiedykolwiek ??? na rozgrzanym nie występują już żadne problemy ??? ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- Sprawdź jeszcze może koło zębate wału czy nie chodzi na boki, zdarzały sie jeszcze przypadki w 1z choć ten problem bardziej występował w AAZ
-
Jaki Wosk na zimę ?
Każdy wosk potrzebuje odpowiedniej temperatury do aplikacji, ale 476 szczególnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szukaj pod choinka może znajdziesz zaproszenie To aż tak :decayed: Wesołych jeszcze raz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To tak jak już mamy dzień Wigilii życzę Zdrowych i Wesołych Świąt wszystkim i obym dotarł w końcu na jakiegoś spota
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
E tam na pewno z 10 km ciągnie:polew:
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Ok dzięki za odpowiedź, ktoś inny miał jakieś problemy??? ---------- Post dopisany 22-12-2013 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2013 at 18:34 ---------- Z tego wynika że nie to dobrze:decayed:
-
Moje prace
O widzę kolega z KA
-
Tacierzyństwo
a do mnie w tym roku nie przyszedł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
idą idą swięta
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Nono powiem szczerze jest moc musze ogarnąć u siebie i zacząć modzić powodzenia w dalszych modach:thumbup1:
-
A3 1.8 T AQA quattro LPG 266km 417Nm Hi-Power
Taki niepozorny a jednak umie zadziwić pewnie nie jednych z kreski
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Koledzy i jak doznania z g 004000 m2, jakieś problemy występują ?? pojawiły sie jakieś wycieki ?? Po przeczytaniu całego tego wątku i innych podobnych zgłupiałem już całkiem. Kupiłem już ori g 004 000 m2 w aso i miałem wymieniać Może ktoś sie wypowie kto zmienił i już troche smiga choć ma napisane g002000
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przemo, dobry z Ciebie Mikołaj:decayed:
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
a jakiś programik na 1.8 T APU ( 150 ps)manual, ile idzie wydłubać?? i jaki koszt, pw .. i pytanie czy pierwsze montować downpipe i programik, czy później też można, robi to jakąś różnice w strojeniu ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o dobry pomysł ale przepali się i znaku nie będzie:decayed:, może coś praktyczniejszego
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Grill, lampy, jakieś kółka na lato, korekta lakieru i bezawaryjności
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wszystko co najlepsze
-
gdzie tankujecie LPG
Ja tankuje na Orlenie, czasami Lotosie i uważam że dobry gaz
-
1.8T - dylemat przed montażem sekwencji
Jeśli chcesz później robić program, ważne aby dobrać odpowiedni reduktor i wtryski, które później np. nie zapętlą się ...
-
A6 C5q ROTIFORMED
Powodzenia w modach i zrób jakąś sesyjke też myśle o blendzie usa