Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. jeszcze długo mnie nie bedzie stać :gwizdanie:
  2. nie umiesz się bawić , każdy chce mieć mesia AMG
  3. http://moto.allegro.pl/item314294934_alusy_orginalne_17_mercedes.html proszę
  4. ja lecę z TBG bo po moja lubą jadę
  5. Moze ktoś jest w stanie mi pomóc...otóz zginęły mi śruby i dystanse do moich felg, bez dystansów nie możliwe jest założenie felgi, gdyż felga ma inną srednicę otworu na piastę. znalazłem na allegro takie same felgi ale ponad 2x droższe i z innym dystansem. koleś mówi , ze takie śruby i dystanse może mi sprowadzić za ok. 1000zł, a ja za komplet z felami dałem 1400zł...no i załamka. Ma może ktoś dojście do takich rzeczy, bedę wdzieczny za info. tu fotki felg i link do akcji tego kolesia. http://moto.allegro.pl/item316992105_felgi_8x17_bte_hybrid_rad_bmw_vw_t5_super_lekkie.html
  6. po polerce bedą kox, fajne też są od mesia AMG, widziałeś??
  7. all in one dokładnie :polew: apokalipsa
  8. ...Indianie używają do tego Tańca Słońca
  9. witam. zapraszam na spoty rzeszowskie, najblizszy w tą niedzielę wiecej info w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4168.msg320517#new
  10. Iverson odpowiedział(a) na Irek41 temat w 1.9TDI
    jest mnóstwo o tym na forum , poszukaj, poczytaj ,przy okazji nauczysz się czegoś nowego...
  11. najpierw psujemy, a potem naprawiamy, a jak cos nie wyjdzie no to trudno...tak zostawiamy
  12. no właśnie ,a jak wygląda sprawa z rozmieszczeniem w pokojach??
  13. Iverson odpowiedział(a) na Irek41 temat w 1.9TDI
    najpierw logi dynamiczne porób, wrzuc na forum do oceny, to nie VTG kierownice się napewno nie zapiekły-zbyt pochopnie podchodzisz do rzeczy.
  14. ...i Kalisz-Ostrów!! Powoli Twój garaż, staje się moim garażem hyhyhy[br]Dopisany: 29 Luty 2008, 21:09 _________________________________________________mordy i gwałty to będą jutro jak Pet3r paździochem nas wszystkich wyreza
  15. ...jak dla mnie za bardzo przypomina wypracowanie w szkole, ale widze komentarze pozytywne czyli sie podobało :th:
  16. WLKP jest super, takie życie, nie zawsze można wszystko mieć...pozatym dzięki temu mogę bywać na 3 róznych spotach hyhyhy Dzieki temu poznałem też swoich MEGA ZIOMÓW-pozdro chłopaki
  17. spoczko , nawet Ci zdjecie moje dorezam......
  18. ...jeszcze wszystko przedemną----przecież młody jestem
  19. ...cicho wszędzie,głucho wszędzie, co ze spotem naszym będzie...
  20. tyle czasu Ci auto trzymali to 2xx ps i 4xxNm powinni wyrezać graty AJM zacznie jeździć. na PW proszę koszt całej operacji wraz ze strojeniem.
  21. dobrze , że zlot niedługo to się zobaczymy
  22. tęskni mi się za Wami ;(
  23. bardzo ładna, nie masz Q czasami, bo masz 2 rurki, chyba że sam rezałeś!! no szkoda , że bez T
  24. i winko do tego...jest zabawa
  25. na podpromiu jest dach.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.