Treść opublikowana przez Iverson
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W pierwszym poście naniosłem poprawki dotyczące spota. Kto jest chętny jeszcze to pisać. Audia4s4 Ciebie do listy jeszcze nie dodaję dopiero jak potwierdzisz. Age graty-więc przybędzie nam nowy klubowicz super.!!!!! :kox:
-
COLIN MCRAE NIE ZYJE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Żegnamy wspaniałego kierowcę, nic innego nie przychodzi mi teraz do głowy ;(
-
Lamborghini Reventon - jaja mi spadły :D
Przód jeszcze ujdzie ale tył kupa. chyba za dużo w NFS'a pograli i coś się im lekko gust zboczył. ale lambo to lambo i już!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak patrze na godziny otwarcia toru i godziny szczytu zaczynaja sie od 17.00, to jak jazdę bysmy zaczęli o 18.30 to by było ok. Tor i tak do późna jest otwarty, to nie ma problemu. to jak: jazdę zaczynamy od 18.30 . Zgadzacie się?? Może napiszcie kto na 100% bedzie jeździł na gokartach bo rezerwacje trzeba zrobić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zapraszamy wszystkich chętnych na spot w Poznaniu 27.09.2007. Najpierw spot na parkingu , a później rywalizacja na torze (www.gokartypoznan.pl). Klubowicze Age i Basen nadzorują całą imprezę. Proszę o wpisanie się chętnych i propozycje godz. spota. Myślę że nie wcześniej niż godz 15.00 ale piszczie jak coś. Ścigantów gokartowych zaznaczam na czerwono. proszę wyraźnie potwierdzić kto się ściga na torze gokartowym
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Muzinek to żeś trafił nie w termin!! Ogólnie u nas jest tak ,że jak miesiąc wcześniej tematu spotów nie zapodasz to nic z tego nie będzie hyhyhy. 22.09 coś się będzie działo, chyba że przesuniesz termin to wtedy by było ok.!! Ja mógłbym podjechać do Poznania ale akurat w Tarnobrzegu wakacjuję i być może w sobotę będę w Grodzie Kraka!! Pisz do Basena może on będzie miał czas.
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
OT się tworzy vel Marinero
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Marcin jak lampki zmienię to wtedy, może w Poznaniu jakąś sesyjkę się zrobi po spocie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka kolego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widzę że sławne nazwiska robią swoje-i już są chętni na imprezkę hyhyhyhy. Marinero Ty to wyjedź ze 2h wcześniej , bo za nim się dotaśtasz tym swoim paździochem to się ściemni!!! Mam nadzieję że frekwencja dopisze i będzie i lans na torze. pozdro dla organizatorów. :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie
-
[B5 ADP] Moja blond niunia :)
Ścigawka to nie będzie, ale upiękrzyć ją możesz. , rady kolegów bezcenne na drodze poprawienia wyglądu także notuj uważnie, Szkoda że nie biała, bo coraz bardziej mi się ten kolor na autkach podoba. powodzenia w modach.
-
Walka o paliwko!!
Marcin foty są prze mega !! ja jednak wolę pracę na suchym lądzie. tu się najbezpieczniej czuję.
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kolegi z klubu w srebrnym avancie B5 z którym to jechałem kawałek do Piotrkowa Trybunalskiego. Pewnie się zdziwiłeś co chce czarna b5 jak zacząłem awaryjkami mrygać hyhyhy.
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
jak chcesz lans i to tylko na takich felach od BBS'a (albo raczej podobne do) http://moto.allegro.pl/item230075162_bbs_style_bmw_seria_3_1_18_chrom.html
-
[B5 AFN] AFN+chips VS AWX (seria)
to nie jest rozwiązanie . autem jakieś 2.3 lata chcę pojeździć mam na to inny sposób, już wielokrotnie zastosowany w AFNach hyhyhy
-
[B5 AFN] AFN+chips VS AWX (seria)
ale dalej nie znam odpowiedzi. Program daje radę czy jechac na poprawę.
-
[B5 AFN] AFN+chips VS AWX (seria)
hmmm dziwne , może masz chipsa a nie wiesz!! sam nie wiem co o tym sądzić, bo 110 w A4 zostawiam daleko za sobą.
-
[B5 AFN] AFN+chips VS AWX (seria)
samo wygranie mnie nie satysfakcjonuje, bo ten AWX naprawdę dawał radę , myślałem że łatwiej pójdzie a ja dopiero od 140 zaczynałem poowwoollii odchodzić, no moze przesadzam "rogal" z killa jest ale myslałem ze będzie lepiej.
-
[B5 AFN] AFN+chips VS AWX (seria)
Tak Spanky o ponad długość auta wygrałem.
-
[B5 AFN] AFN+chips VS AWX (seria)
Stawał ktoś może na kresce AFNem po chipsie, przeciwko seryjnemu AWXowi? Dzisiaj stanąłem na kresce z kumplem on ma Passata AWX 2003r. Wyglądało to tak: 0-100 w miarę równo z lekkim przodem dla mnie, IV bieg mając 140 zaczynam powoli odchodzić, do 180 to już prawie długość auta. Hmmm teraz pytanie czy mój program jest ok. i daje radę (coś ok. 135-140 i ok. 3ooNm) , czy jest słaby!! Hamownie potwierdzają że AWXy są przeważnie z bonusami +km , +Nm. Jak coś to jadę na poprawę programu!!
-
Zmiana Visty na XP HP Pavilion dv 6520T
nLite już sprawdziłem. stery SATA to chyba te http://downloadcenter.intel.com/downl...13808&ProductID=2800&lang=eng, z kompem i netem problemu nie będzie.
-
[B5 AFN] 1,9 110km 97r. rozszczelniona pompa wtryskowa
Robić i już. co to za pytanie wogóle!! :bicz3:
-
Zmiana Visty na XP HP Pavilion dv 6520T
Ja nie mam takiej cierpliwości!! hmm no to prześlij mi proszę reszte sterów jak masz!! w jaki sposób działa ten nLite?
-
Zmiana Visty na XP HP Pavilion dv 6520T
Ja mam taka grafe: Intel 965 Express Chipset Family (320Mb) Intel GMA X3100. Jak 3 dni, tyle sterów szukałeś??!! o kur.va