Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ja kupiłem z golfa 4 vr6 za 300pln chyba, tylko że to był komplet jarzma +zaciski , tarcze zimmermann zamówiłem u Toma77 , dobrą cenę miał
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
witaj w Klubie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
który to już raz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no mnie też czeka wiosenny kompleksowy serwis , aaa właśnie niedawno stuknęło mi magiczne "200.000km"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ohky jak tam furka śmiga ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ha ha ha widzę że nic się nie zmieniło - kapelusze rządzą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak fwd i awd są w 1.8T kwestia znalezienia Q
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam w sumie teraz blisko ale finansowo niewyrobiłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
, same doktory , magistery i inzyniery u nas w ekipie nikt na zlot nie leci z wlkp??
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
10 mam payday , no to chyba się nie wyrobię
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
ide looknąć kiedy jest , jak będę miał oponki letnie to wpadnę hyhy
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
kiedy następny ?? postaram się już być
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko nie bierz więcej niż lekarz zaleca , Spanki/y nie posłuchał i popatrz co sie z nim stało - wrak człowieka :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co Poziek na to ?? :polew: :polew: :polew: Poziek jak Poziek ale co na to jego "strażnik" analnej groty MCM00
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w ciuciubabkę
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
nie bierz tych prosiakowych bo to kupy są jakieś , ja bym w życiu takiego szitu nie założył
-
Nimbus Grau Perl Effekt
i jeszcze kilka elementów i będziesz miał kolor jak parówa Moskala :polew:
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
o dżizas teraz zobaczyłem tą fotę , wrong turn man ...wrong turn , wracaj tam skąd zaczynałeś
-
Nimbus Grau Perl Effekt
nie mogę na to patrzeć , chyba skasuję ten temat :polew:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
przekombinowane...rzeźnia jak u masarza :polew:
-
[B5 APU] 1.8 T Quattro 196,8KM 296,7 Nm Compsport
jak dla mnie kox , parę zabiegów i 200 kuca
-
Nimbus Grau Perl Effekt
ja nie jestem od narzucania swoich "widzi mi się" , eeee no może później będzie lepiej to wyglądać
-
Nimbus Grau Perl Effekt
przykro mi mrogal ale do srebrnego koloru ta ramka ma się nijak , może z dodatkami będzie lepiej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja kiedyś ostro ćwiczyłem , i teraz mam wenę na powrót formy , trochę kg ubyło także jest łatwiej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
odechciało mi się ćwiczyć no tos mnie zmotywował