Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. Ale Kokos ma w wiekszym wypasie - wszystkie zaślepki wypełnione przyciskami - ten to jakas bida straszna :> cos takiego mnie interesuje http://cgi.ebay.de/Recaro-Sportsitz-Ergomed-DSE-Sitzheizung-Innenbelueftet_W0QQitemZ230365651302QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubehör?hash=item35a2dce166&_trksid=p3286.c0.m14
  2. od razu pisalem,brac od Wojtka
  3. co tam sie u was na tej wsi dzieje ? w WPR sloneczko caly dzien
  4. jak sie uprze to podetrze tylko czy na bandarze styknie?
  5. bierz nowe od Wojtka,ja kupowalem w kwietniu dunlopy 9090 225/45/17 1560 za kpl.brutto-jakbys sobie jeszcze jakos odzyskal vat byloby git- wysylka za free
  6. no wlasnie nie wiem jak to jest sprawdzalem w etce ,w bi-xenonie i w halogenie wyskoczyl mi ten sam numer wlasnie ten ktory podales jako pierwszy,a faktycznie u mnie w halogenie bylo w5w a teraz w bixenonie jest h6w.od jutra praktycznie mnie nie ma na dwa tygodnie wiec nie wiem czy dam rade sprawdzic zanim wyjade ten numer w5w, co do parowania to ja juz sie tego problemu pozbylem jakies dwa tygodnie temu i jak na razie wszystko oki.dzieki za info i pozdrawiam
  7. tylko nie siadaj do stołu z oniakiem i adamoo bo od razu człowiekowi ciśnienie skacze :naughty: nie taki diabel straszny...
  8. mam prosbe,moglby ktorys z was sprawdzic przy okazji wymiany postojowek jaki jest numer katalogowy na oprawce h6w,musze jedna kupic bo jakis burak wlutowal mi w jedna lampe oprawke w5w ,a jak pojadae kupic do aso to po nr. vin nie sprawdza bo lampy sa z innego auta a w starych mialem w5w,bede wdzieczny i sorki za OT ale to chyba najlepszy temat zeby sie dowiedziec
  9. Bez jaj, wiek sie nie liczy lexpar dawal rade oj kurfa,dawal :gwizdanie:
  10. przypomnij mi sie na spocie jak zwykle mozna do niego uderzac na Vag`ine Kokos będzie miał laptop na spocie, będzie VAGował Ustawiać się w kolejce no z pendriva ,wrzuce tylko jeszcze na niego pare pornosow to zobaczycie jakiego zycia fura dostanie po podpieciu
  11. postaramy sie jutro dojechac,wez jutro lapka,foty mam na pendrivie
  12. Flyer co sie nie pucowales na zlocie ze lecisz na chorwacje? ja wyjezdzam w najblizsza sobote ,juz chyba 3-ci raz, ostatnio chyba ze 2-3 lata temu,lece w ciemno jak zwykle w okolice splitu,makarskiej, no chyba ze nam sie spodoba i zaliczymy Pag w tym roku
  13. daj spokój Madasowi, nie jego wina fakt
  14. KURFA JEBLEM :polew:
  15. to fakt,moze nam sie tu maly burdelik zrobic, twoja twarzyczke tez mam w calej okazalosci w sobotni wieczor
  16. f*ck,mam prawie 450 fotek (glownie sobota wieczorem-zanim sie jeszcze uposledzilem i lotnisko)i nie wiem jak sie za nie zabrac ,a niektore `twarze` chyba najpierw do FOTOSZOPA ,
  17. Ochroniarze ukradli jemu tez???? :polew: a ogolnie bylo za***iście ,dzieki za organizacje i pozdrawiam wszystkich do nastepnego ...a z niektorymi nieco wczesniej
  18. myslalem ze jak je dorzuce u siebie do zóltych KONI to juz sie wiele nie zmieni, no i ... sie milo rozczarowalem, roznica zdecydowanie odczuwalna, auto jedzie jak tramwaj po szynach tylko gumy piszcza na zakretach, jak bym mial drugi raz kupic to bym sie nie zastanawial
  19. probuj w OSiR Piła,to osrodek ktory graniczy z naszym,kiedys bylo tam sporo domkow i pole namiotowe,albo pytaj ich o jakies miejscowki w okolicy tylko że warunki są cinkie ...myśleliśmy o kilku domkach bo cena maleńka .... ale byście nas wyśmiali ..... i terminy
  20. probuj w OSiR Piła,to osrodek ktory graniczy z naszym,kiedys bylo tam sporo domkow i pole namiotowe,albo pytaj ich o jakies miejscowki w okolicy
  21. ja mam to samo - chociaz u mnie zdarza sie nie za czesto.Uchyla sie i potem zamyka. sprobuj w momencie kiedy szyber sie zamyka lekko go docisnac do gory- powinien sie zamknac do konca bez problemu,spotkalem sie z takim przypadkiem i pomagalo,poza tym posmaruj prowadnice jakims smarem siliconowym,moze pomoc
  22. wreszczie kompletnie uruchomilem BT,chyba jednak (mimo niepowodzenia Boberka) zrobie podejscie do SDSa, najwazniejsze jednak ze wreszcie rozwiazalem problem braku polaczenia VAG-RNS
  23. nie tak grubo ponad,ja sie zamknalem w 3k
  24. nie da sie polaczyc z twoim rns-em,czy z Twoim rns-em w Twoim aucie? bo to moze miec znaczenie,moj rns nie laczy sie vagiem tylko w moim aucie,przekladasz do innego auta ,kodujesz i navi zakodowana wraca do Ciebie,mysle ze tak sie powinno dac,hmm mam taka nadzieje poprostu nie potrafie sie polaczyc z moim rns-e w moim aucie i nie wiem dlaczego mialoby sie dac polaczyc w innym aucie z zalozona moja navi bezsens jezeli uwazasz fakt za bezsens to gratuluje,jak uruchomie SDS w swoim RNS-ie to pewnie bede robil jeszcze wiele takich bezsensownych operacji w swoim aucie.pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.