Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. kokos odpowiedział(a) na sampras temat w Audi A4 B5
    mysle ze to chyba najlepszew rozwiazanie
  2. No niestety w tej klasie aut nie ma Audi - tym bardziej, że myślę o nowym samochodzie. Opcje jakie biorę pod uwagę to: Ford Transit Connect Opel Combo Citroen Berlingo Peugeot Partner VW Caddy jest niestety zbyt drogi. Najtańsze to Berlingo i Partner, poza tym producenci mają też doświadczenie w tej klasie i te samochody są dobre. Myślę, że taki Partner czy Berlingo nie będzie droższy w utrzymaniu niż moja stara Audica... BTW sprzedaję swoją A4 - nówka sztuka, niebita... trzy lata jezdze partnerem 2,0 HDI 2002 r.niecaly rok temu kupilismy do pracy drugiego 1.6 HDI 2004r, i powiem Ci ze to 2.0 naprawde dobrze dostaje po pupie (sluzbowe :> )a jedyne co musielismy wymienic poza normalna eksploatacja to przeplywka w tym roku.podejrzewam ze niedlugo zmienimy tego starszego i na pewno na partnera. nie trawie francuskiej motoryzacji ale partner mnie milo zaskoczyl,myslelismy na poczatku o combo ale jest zdecydowanie mniej pojemny
  3. prawie jak u mnie na dzielnicy
  4. uuu a kolega jaki czujny :>,dzieki srubek juz u Malika,nabylem wlasnie swoj osobisty WESOLYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM ŻYCZE
  5. noo jak skur...syn ale przynajmniej niektorzy mieli czas zeby na myjke podjechac :>
  6. Mówisz? Mam już zarejestrowaną i ubezpieczoną eSę dawno to bylo i nieprawda :>. Malik bedziesz dzisiaj?mam cos co mialem Ci oddac tydzien temu i zapomnialem,pzdr
  7. ok to dzis jestem ciekawe czy tosik będzie naprawiał jakies auto na pewno,jak nie-to spot stracony :>
  8. he he w Krakowie to ja nawet planuje byc w przyszlym tygodniu, ale niestety bez zegarow moje a4 juz i tak mialo dobrego mikolaja w tym miesiacu ,jednak co sie odwlecze to...
  9. ja na pewno do niego pojadę a daleko to trza jechac? ekranik musi mieć oznaczenie RB4 gdzieś tam na sobie wybite rozumiem ze cos takiego przypasi? http://moto.allegro.pl/item502625587_zegary_licznik_audi_a4_2000_2004_8e0920900k_pelny.html
  10. kurfa Poziek nie waz sie zamykac tego tematu,dzisiaj wrocilem wkurfiowy z roboty odpalilem ten temat i juz mam za***isty humor. CTV z okazji SWIAT I NOWEGO ROKU ja rowniez cie pozdrawiam i zycze wielu sukcesow i za***istych pomyslow na przerobki auta-tylko nikomu nie zdradzaj tych sekretow (no chyba ze za jaks chora kase) bo jeszcze nie daj boze ktos cie polubi a tak mozesz sobie spokojnie zyc w swoim swiecie sam jak palec w d...upie ze swimi kompleksami i pomyslami. Kobra7- czyli reasumujac,jezeli znajde fisa od diesla (niezalezne jaki silnik?) to robie przekladke i wszystko hula?? bo albo zle zrozumialem Twoja wypowiedz albo CTV chcial za to 2000? i mam kolorowy fis?
  11. odpadam,to troche chore,ceny nawet nie z kosmosu
  12. no to juz jakis czas temu. a kazdy pretekst jest dobry. a pan loeb niech nie bedzie taki mundry... to tak przy okazji tematu
  13. z F1 wycofala sie Honda
  14. Noo... tylko zderzaki musze pomalowac. koniecznie
  15. spocik udany,dzieki dla Łukasza,Adaho i Boberka za uruchomienie tempomatu.pzdr. ps.S4 za***iste
  16. a dziekuje dardzo dobrze i estetycznie,troche mi sie autko odmlodzilo,jeszcze raz wielkie dzieki(troche nam sie zeszlo ),krowke zamknales wieczorkiem czy rozlozyles na raty? bo bylo co oblewac ( s4 )
  17. pojechalem wczoraj obejrzec-a tu co? lipa.Malik trzyma auto pod plandeka z brezentu i nie chce pokazywac bo sie zakurzy .poczekam do jutra.pzdr
  18. I JA SIE PODEPNE DO PYTANIA,U MNIE NA ALU a w gory by sie przydaly lancuszki
  19. 0 501 14 17 99 adres: 05-816, Reguły, Królewska 2 woj. mazowieckie godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 10-18 sobota: 9-14 sprobuj tu,kiedys jak wymienialem u nich szybe widzialem jak kleili gosciowi,dobrze i niedrogo,przede wszystkim(moze juz za pozno na ta rade) zaklej pekniecie jakas tasma przezroczysta samoprzylepna zeby ci tam syfu za duzo nie nawchodzilo i zrob to jak najszybciej.
  20. 1 i 2 sam sie waham nad wyborem jednego z tych wzorow
  21. u mnie przy wyjmowaniu polamaly sie te plastiki co trzymaja kanape (4B0 886 373),4zl/szt. w aso
  22. 1.Letallec: temp oleju 2.Boberek temp oleju 3.Poziek zamontowanie kolor FISa 4.HiRide temp oleju i jakby sie dalo to twarz ładnej modelki na caly fis,kiedy wchodze do samochodu embarrassed 5.Marcin1812 temp oleju, a jakby sie dało to i ciśnienie oleju 6.vario-tech temp oleju i ew. ciśnienie ew. boost 7.kokos155 -zamontowanie kolor FISa
  23. wymienialem dzisiaj amorki i sprezyny z tylu-200 zeta, dla porownania-BIERNACKI- 400, a jeden zaprzyjazniony zaklad w okolicach lotniska :gwizdanie:-300
  24. poczekaj az staw zamarznie :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.