Treść opublikowana przez marinero
-
[ALL B5] Korbka do szyberdachu
Tak jak Spedyt napisal masz taka korbeczke po lewej stronie deski rozdzielczej - pod zaslepka bezpiecznikow, jesli nie ma to zwyklym imbusem tez jestes w stanie otworzyc i zamknac - wystarczy zdjac zaslepke lamki oswietleniowej i wlozyc w otworek !!
-
Smarowanie tylnej klapy - avant
Taka drobnostka mi dzisiaj wpadla w oko podczas smarowanie drzwi i klapy w moim avancie - zawiasy do klapy sa schowane dosc gleboko i nie za bardzo jest opcja aby je przesmarowac. Pytanko: czy ktos ma jakis sposob na smarowanie zawiasow tylnej klapy w avancie bez odkrecania klapy?? Z gory dzieki i pozdrawiam!!
-
[B5] Srebrny Avant, maly lift :)
Noooo Piekna sztunia!! zycze przyplywow kaski na dalsze mody!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac kolege!!
-
[B5 1,6] witam po raz drugi:)
Widze duza gruche na siedzeniu - pewnie od radia Cobra - tylko fajnie wpasuj do srodka!! wyjscie do zabawy masz idealne!! powodzenia - niech kaska bedzie z toba do zmian!!
-
[B5 1,6] witam po raz drugi:)
Fajna i pomimo jakosci zdjec widac ze zadbana - zapodaj kiedys zdjecia srodka!!
-
[A4 B5 AVANT] Awaria tylnej wycieraczki
Ja mialem ten sam problem - rozebralem calosc i wyczyscilem - glownie z rdzy na zebatkach - nasmarowalem i zlozylem wszystko i teraz dziala idealnie - mozna kupic nowy czyli uzywany element i nigdy nie bedziesz wiedzial w jakim jest stanie - moze po kilku miesiacach bedziesz mial ten sam problem!!
-
Opadająca tapicerka
Pytanie nadaje sie do innego dzialu - tutaj pokazujemy co i jak zrobilismy jako instrukcje dla reszty uzytkownikoe!! moderki to przezuca!!
-
A4 B5 1.8 98
Ladniutka - avant gora - felunek ladny i jak ta lala!!
-
Moje kochane B5 1.9 AFN [po drugim lifcie]
Ladniutka - wyglada jak po polerce lakieru - bylo cos czarowane z blacharka??
-
[1.9 TDI 115KM] Zanik mocy silnika - juz 2 razy!!!
Ja mialem taka sytuacje - deptalem sobie od rana i okazalo sie ze po kilku minutach komp odlaczyl turbo - auto zachowywalo sie jak zwykly klekot - podjechalem do znajomego elektryka dawaj kompa na poklad i jazda - okazalo sie ze silnik byl zimny i byla za wysoka roznica cisnienia zadanego i rzeczywistego - po glebszych ogledzinach - turbina do czyszczenia i bledy do kasowania co zrobilem - teraz smiga jak ta lala - zanim zaczniesz wymieniac podjedz do kogos z glowa na karku bo ci pol auta na "chyba panie to to" wymienia!!
-
założyłam 17" MAM jak to wygląda??
Zgadzam sie z kolegami co do swiatel ale felunek pasi na cichociemna bryka(szczegolnie ze nie widac ale chyba oznaczenia silnika nie ma!!!)!!
-
Pielęgnacja tapicerki skórzanej.
Powracam do tematu!! ostatnio autko bylo u tapicera i mialo wymieniane kilka elementow (fotki do wgladu w dziale moja a4) - podpytalem sie tapicera czym dbac o skore a on mi na to ze stara szkola poleca krem nivea - stary niebieski - probowal ktos kiedys takiego rozwiaznia??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy!!
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Wlasnie wrocilem z koszalina - wiekszosc trasa + okolo 100 km po miesie i 1,5 godziny w korku w poznaniu - lamka zapalila sie po zrobieniu 850 km - razem zrobilem 860 km i zalalem 51.8 litrow - spalanie wychodzi - 6.023 - niezle jak na predkosc 120 - 130 i wirusika w silniku!!
-
Zmiana Chorus`a na Symphony
gdybys mial jakies pytania to wal smialo!! da sie to zrobic bo ja zrobilem a jestem liakiem elektronicznym - coprawda podczas podgrzewania sie odlutowal ale za to go wsadzielm do sreberka, piekarnika 200 stopni C i chejka 15 minut. wlutowanie to koszt 20 zlotych i za tyle masz smigajace dobre radio!! powodzenia!! pamietaj gorzej byc nie moze!!
-
elektryka pod przednimi fotelami
najprawdopodobniej tak - podjedz do jakiegos elektryka oni znaja te instalacje to co w moment powie co i jak!!
-
Które felgi wybrać?
Mnie podobaja sie te drugie - Hydra i takie z tych trzech bym wybral. Mozesz polatac po autach uzytkownikow - popatrzec na ich felgi i zobaczysz co ci sie spodoba na fotce!! :biggrin: A moze bys czegos takiego poszukal: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=9230
-
Zmiana Chorus`a na Symphony
siemka!! to nie jest zepsuty potencjomter tylko najprawdopodobniej masz walniety 52 nuzkowy procesor motorolli ktory sie znajduje w srodku radia - bylo o tym na forum jak go naprawic poprzez podgrzanie - ja tak zrobilem i dzialalo (teraz juz jest alpinka). sprawdz poprzez regulacje basow jak chodza ladnie skokowo to na 100 % nie jest to potencjometr!! :biggrin:
-
elektryka pod przednimi fotelami
a masz sterowniki kolo klimatyzacji albo nad radiem?? takie pokretla od 1 do 6 z rysuneczkiem fotelika i strzaleczkami!!
-
elektryka pod przednimi fotelami
ja jestem na etapie podlaczania moich grzanych foteli - jesli macie wszyte maty grzewcze to sa one zakonczone w audi jasno zielona kostka do ktorej wchodza 4 do 5 kabli. od auta powinna wtedy isc wiazka zakonczona trzema badz dwoma kostkami (u mnie sa jasno zielona, czerwona i zolta). ja mam dodatkowo fotel elektryk wiec mam 3 kostki!! podejrzewam: jasno zielona - grzanie foteli czerwona - naped fotela zolta - poduszki
-
[B5 1.9AJM] Nasz nowy Granacik - A4 Avant
Kilka nowości po zimie. Po pierwsze autko wrocilo od tapicera. [glow=red]BYŁO:[/glow] [glow=cyan]JEST:[/glow] Tak jak widac zostaly obszyte dwa boczki, siedzisko oraz pofarbowane w kolorze. Do calosci dwoch foteli zostaly wszyste maty grzewcze od VW polo - zakupione na allegro. Po drugie - wjechało nowe radyjko - Alpine - calkiem niezle sobie radzi z systemem Bose i kolor idealnie wspolgra z oswietleniem auta!!! Teraz zaczynam myslec co dalej - najblizsze plany zamienic postoje na jakies inne zarowki aby dawaly biale swiatlo i wspolgraly z xenonem - moze jakas zarowka diodowa??
-
elektryka pod przednimi fotelami
do podgrzewanych foteli nie ma kontrolki - sa tylko sterowniki - powinienes miec kolo panelu klimatronika. pod fotelem bedziesz mial trzy zlaczki - od fotela grzanego jest jasno zielona.
-
Uszkodzona przednia szyba :(
a probowales zadzwonic do punktow zajmujacych sie wymianami szyb - sa takie punkty - u nas w ostrowie jest "Jaan Szyb" - nazwy nie jestem pewien dzialaja na oryginalnych czesciach a ceny sa owiele tansze!! skoro salon = 1200 to moze w takim punkcie 900 byc i masz nowke szybe?? ja mialem pekniecie okolo 0,5 cm - zalali za 70 zlotych i szyba wyglada jak nowka!! jak bedziesz chcial to podjade w poniedzialek i sie spytam!!
-
[B5 1.9TDI Avant] "Mara" + fotki środka
kolezanko nie maluj tylko poleruj i to dlugo!! :biggrin: