Treść opublikowana przez Buba
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
Tak czytam kiko to co piszesz i takie pytanie mi się nasuwa. Co ma ten twój najazd na to gdzie Redzi domaga sie kasy i tego ubezpieczenia AXA? Przecież to nie z jego polisy idzie i nie on wybierał kto mu chce zrobić z d*py body RS6.
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
Bez sądu możesz ich w D pocałować. Nie będą się śpieszyć żeby ci cokolwiek powiedzieć, pokazać wysłać i teraz to już tylko ciśnienie będzie ci skakać
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
Redzi rób cabrio od razu ---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ---------- A tak z ciekawości to Wam powiem że za lakierowanie drzwi w VIANO (tych dużych bocznych elektrycznie przesuwanych) zapłaciłem w ASO 130zł netto półtora roku temu (a wielkościowo są jak para drzwi w A6)
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
no tak jak w przypadku B5, C5 itp
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
a RS nie jest szerszy czasami?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Żadna:thumbdown:
-
Jaki preparat do mycia silnika?
Ech... no nie koniecznie, ale wydaje mi się, że lepiej schodzi Po dzisiejszy myciu u mnie: http://images64.fotosik.pl/38/dcdb8f633c8d4324med.jpg od tego jest pędzel. waląc ciśnieniem możesz uszkodzić osprzęt/elektrykę.
-
Co myślicie o warsztacie samoobsługowym wasze opinie
gdzie na ochocie?
-
Jaki preparat do mycia silnika?
A od kiedy silnik myje się wysokim ciśnieniem?
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
te 8XX i 9XX i 1k latają na seryjnym silniku i nie mają lekko ale korby są na swoim miejscu:wink:
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
Chyba miałeś niezłe przeboje z TU
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
Masz pewnie numer telefonu do osoby zajmującej się sprawą. Dzwoń 3 razy dziennie aż pierdolca dostanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tara pralka, nowa pralka i żółte punto za***iście zachęcają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
B5 i B6 w sedanie są brzydkie fc**j B7 już jest przyjemne i to mógłby być mój pierwszy sedan- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
https://www.google.com/search?q=regeneracja+kompresora+klimatyzacji+warszawa&oq=regeneracja+kompresora+klima&aqs=chrome.3.69i57j0l3j69i62l2.8571j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Pogrążasz się jeszcze bardziej- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Zamilcz właścicielu diesla:decayed:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
fakt. B7 jest śliczne. szczególnie w avancie- Co myślicie o warsztacie samoobsługowym wasze opinie
Tu masz drugi: Autohobby - Warsztat samoobsługowy- AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Oglądałem kilka relacji z DUB IT i nigdzie się nie załapała. kurfa jakiegoś paska na bentleyach pokazali- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
daj spokoj. ten tajwański plastik po lewej ma tylko 6++ popsuł całego spota:kwasny:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Gwint leży i czeka ale preferuje to co jest. I tak jest niżej niż ori bo to sprężyny z sedana. Na ori to dopiero koza jest:facepalm: Eska Artura ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- jeden sie wyrwał i granatowy przyjechał- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
no mieszkam:decayed: ---------- Post dopisany 28-07-2013 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2013 at 22:56 ---------- Kilka słitaśnych fotek- Rozwalone Audi..co dalej ?
tak to wyglada Kolumbie lpg nie podnosi wartosci samochodu:wink: - [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków