Treść opublikowana przez Buba
-
Spotkania na drodze
- Lancer EVO X
Poziek co ty teraz upalasz?- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Też sie mu dziwie bo tyle razy pisał ze 19 to zło ale może teraz może potrzebuje na rwanie nastolatek- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
własnie powinien jechać do najbliższego zjazdu. po to jest zakaz zatrzymywania żeby nikt ci z d*py jesieni średniowiecza nie zrobił. tak samo z policjantami wcześniej. szczególnie ze taki tir nie stoi tylko na poboczu tylko wystaje dużo bardziej i zajmuje jeszcze normalny pas do jazdy. widziałeś na autobahnie kiedyś kogoś na poboczu? wyjdz z samochodu i niech ktoś przeleci obok ciebie 150+. każdy mądry jak nie jedzie to ucieka a u nas by piknik zrobili z grillem- Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Wczoraj testowałem: Polytop Kunststoffpflege Nielsen Choice Koch Chemie Top Star Autobrite Pink Sheen PB Natural Look i jeszcze jakieś dwa produkty i najlepiej wypadł PB i Nielsen (na czarnej tapicerce) Najlepsze że Nielsen kosztuje połowe tego co PB:wink:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zmieniał koło, wjechał w niego tir kolesiowi prawie głowe obcieło wczoraj. k**wa to trzeba mieć pecha:facepalm:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wydaje mi sie ze jest zakaz kąpieli we wszystkich zbiornikach wodnych w stolicy. nie chodzi o łódki tylko wpław ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- ale zajebał Wypadek podczas policyjnej kontroli. Tir staranował radiowóz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja ,a co karwa nie wolno!? A zezwolenie miałeś?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
który mądry pływał po toruńskiej?- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Na racingforum były podobne problemy i sprawa została załatwiona w bardzo łatwy sposób. DO regulaminu dodano taki zapis Sprzedawany towar, z wyłączeniem samochodów, od dnia 22.06.2012 musi mieć możliwośćv zakupu przez Allegro lub/i wysyłki za pobraniem, lub/i odbioru osobistego." Kupujący już wtedy na własną odpowiedzialność wybiera w jaki sposób załatwia transakcje. Forum nie ma narzędzi do pomocy/egzekwowania niewywiązania się z zakupu. Aledrogo już ma. Wydaje mi się że to jest dobra opcja. Oczywiście ogłoszenia nie na zasadzie: Dobrze, wystawie na aledrogo ale kupujący pokrywa prowizje odpadają Pewnie sporo osób uczciwie sprzedających cześci dostanie po d*pie ale jakieś rozwiązanie trzeba wprowadzić żeby pozbyć się takich osób. Osobiście wole zapłacić kilka zł więcej i mieć jakieś zabezpieczenie przed wałkami.- [ALL B5] Audi S4
od cisnienia oleju.Od zeszłego roku wydaje jakies dziwne dzwieki i tez mi spadało/spada na mocno rozgrzanym oleju ponizej 1bara ale sie okazało ze to fejk , dopiero teraz połaczyłem "kropki".... w sumie to od razu dałbyś do Gracjana to by zrobił kompletny przegląd- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Gracjanowy powinien być fpytke- [ALL B5] Audi S4
no co Ty ??? Panewki bedzie wymieniał ty też?- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
kupiłeś sportec'i? ładnie:wink: toruńska to moja ulubiona trasa od zachodniego do zjazdu na A2, później to dramat:facepalm:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
bedem strzeloł ze sprzyngła:decayed:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
czyli ruszyli temat tych sterowników?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
sprzedałbym nerkę i wątrobę za tego RSa:slina: ten przód jest kozacki:slina:- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
myslałem ze tylko ja mam takie złudzenie:decayed: Jawor tak patrząc z boku to zamiast nabijać kolejne strony tłumacząc się z każdej transakcji którą robiłeś to powinieneś napisać jeden: DAŁEM d*py. PRZEPRASZAM. Następnie założyć temat w którym prostujesz wszystkie dziwne akcje bo jak widać jest ich coraz więcej i ten temat skupia się wokół ciebie. Każdym nowym postem bardziej podcinasz sobie gałąź na której siedzisz i w końcu spadniesz. Widać już że nie ogarnąłeś tematu handlu na forum. Chcesz wyjść z twarzą z całej sytuacji to lepiej sam się ogarnij i sprawdź gdzie jeszcze dałeś d*py zanim kolejni opiszą transakcje z tobą. Kombinujesz jak koń pod górę ale niestety nie masz żadnych sensownych argumentów oprócz wypadku swojej pani. Dziwie się że Hugo jeszcze nie wprowadził możliwości sprzedaży jednej rzeczy albo prowizji od sprzedaży. Handlarze których jest coraz więcej mają tutaj jak w raju i jeszcze próbują wałki kręcić. Patrząc na ilość osób które składają zawiadomienia na policję to Hugo ma wesoło jak musi się tłumaczyć- Facebook mobile, a ciągła dostępność na czacie... jak to wyłaczyć
wyłącz dostępność na chat- Wycieczka do Paryża macie jakieś rady
ja byłe tutaj paryż - Mapy Google Hotel Royal Phare Paris OFFICIAL SITE Paris Cheap hotel za***ista lokalizacja bo masz carefoura obok i w sumie wszędzie jest blisko Cenowo też nie najgorzej- [ALL B5] Audi S4
jeszcze nie wiadomo co padło. zdejmie panewki to bedzie wiadomo. pisał że pompe wymienił- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Odezwij się do PIXI On wpisuje cie na listę (płacisz 50 zł- w cenie masz vagowanie)- [ALL B5] Audi S4
jakby nawet miało pół bańki to co z tego? ważniejszy jest chyba aktualny stan a nie przebieg. w nowych samochodach gorsze rzeczy się psują a to auto ma 15 lat. nigdzie nie napisał że głowice padły tylko że idą na przegląd- [ALL B5] Audi S4
moje zdanie znasz:wink:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
kupiłeś ten soft - Lancer EVO X