Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
dziwne ze sie przelacza. widzialem eSy po sofcie i BRC ogarnialo ta moc moze warto regulacje w jakims dobrym warsztacie zrobic?
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
Fajna eska..ile łyka gazu ? :naughty: 9,5-25 :gwizdanie: powiedz jaki przebieg z LPG i jakie masz wtryski i reduktor?
-
[ALL B5] Parówa
pewnie lata w jankach miedzy wozkami i sprawdza wydajnosc FIMIC'a :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Czyli 1.8T i kilka problemów...
co do puszczania dymu to bylbym ostrozny bo to nie jest jednoznaczne z walnieta glowica. jak sie nie znasz to nie ocenisz czy tak ma byc czy nie pisz do moskala. podobno ma kabel i chetnie przyjezdza VAGowac
-
[ALL B5] Parówa
odebrales furanke??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiadomo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: coś dla Was ass skillz sexy dance.mp4 zamiast ciagle gacie podciagac to mogla juz zdjac wszystko i wtedy dac show :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Przelotowy układ wydechowy
el-tec jest strasznie drogi. jak masz mozliwosc to sam sobie pospawaj. pogadaj z Pozkiem. moze ci doradzi cos konkretnego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AEB] Czyli 1.8T i kilka problemów...
kopci?? wpadaj na spota to ktos ci moze zerknie- Czy ten MIG-omat jest cos wart ?????
jak chcesz to zwykla spawarka elektrodowa pospawasz, jak taka DP spawalem, nie wyglada jak supersprinta ale narazie daje rade- [ALL B5] Parówa
do eSy tez pasuja a ci co nie wiedza placa 2xx za sztuke bo to niby do eSy z innym numerkiem na koncu :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a po co ci moj numer??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WR G2 or UG7- [ALL B5] Parówa
pssssyt psssyt slychac przy seryjnej puszce. teraz mam DP i jeszcze gwizdze jak dieselek kolkova- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moj samolot startuje za godzine. jak cos to PW :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:slina:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko, narazie ide spac, pozniej ci sprawdze [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 10:58_________________________________________________te fele najlepiej wygladaja w graficie. jak dla mnie bomba- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
alfonsi moskal co ty chciałeś żebym ci zmierzył??[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 10:24_________________________________________________ eee tam ostrzeżony , przez tydzień byłem moderowany a jest taki jeden nadgorliwiec na forum , pseudonim "kapelusznik" spoko loko , wyrównam rachunki na "zimowym" , mamy z Poziomkiem pewien plan bardzo dobra , tylko mi sie bardziej widzą te czarne w srodku jakie czarne??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Karwa a ja znowu nie dam rady przyjechac a chetnie bym w wiekszej grupie polatal ;(- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mieli czytnika kart :gwizdanie:- [ALL B5] Parówa
po co ci ostatni tlumik. zostan ninja. wywal wszystkie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wczoraj dostalem pierwsze punkty w zyciu. chcieli mi dac 1000zl i 12pkt a "wynegocjowalem" 300 i 6pkt. czuje sie rozdziewiczony- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ogry- [B5 AEB] Jak powinna wygladać regulacja LPG
i dokladnie tak jest Dokładnie tak Zrzuty sa z kwietnia, od tamtej pory nie podpinałem komputera bo nie mialem takiej potrzeby. To jak sie tak ze wszystkim zgadzasz to niewprowadzaj kolegów w bład bo zaraz każdy bedzie kalibrował z gazem w podłodze. P.S. A wracajac do Twoich zrzutów to załuż oddzielny temat zamieść fotki z pod maski opis wszystkich komponentów instalki i zrzuty to doprowadzimy to do pozadku;). ja? - [B5 AEB] Czyli 1.8T i kilka problemów...