Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. http://www.joemonster.org/filmy/21384/Brazylijki_walcza_w_bikini._I_na_wrotkach
  2. Buba odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  3. PIXI cos specjalnie dla ciebie http://www.mxfiles.kneib.biz/drag_and_go_back_spezial.html
  4. PIXI bez nerwow na spocie pomoge ci wypolerowac szyby
  5. fakt, opieka paliatywna by nie miala co robic :gwizdanie:
  6. moze inicjacja go zabolala i teraz ma focha :gwizdanie:
  7. kropka to specjalny wyższy status na forum dla wybranych bedzie Lupo 1.1 2xx KM :gwizdanie:
  8. zycie bez kropka jest bez sensu
  9. na ???? :naughty: Lupo 1.1 Tdi
  10. ja tam nie zamawiam. FIMIC'u nie bede robil, zastanawiam sie nad zmiana furmanki
  11. te Zbowidzie , za co wyhaczyłes kropka ???? Za nadmierne składanie życzeń Noworocznych na wszystkich tematach spotów :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  12. Kufa ale nudy...
  13. Poziomek musi niezle dawac czadu :gwizdanie:
  14. a co zamiast K03?
  15. Mnie tez nie boli. Browara bym sie napil ale sklepy pozamykane
  16. co bedziesz wkladal do parowy??
  17. Poziu najlepszego
  18. jezeli nie masz nic zwalone w LPG to bedzie sie poprostu przelaczal na benzyne jak nie bedzie w stanie wydolic
  19. Dudi- jak pieszczotliwie
  20. 150zl netto godzina robocizny pracy przy ich czesciach 250zl netto godzina robocizny przy wlasnych czesciach 450zl netto godzina diagnostyki a aso Audi chyba o 100zl wyzej kazda pozycja
  21. wlasnie bylem w serwisie TIR Volvo i widzialem wal napedowy z TIRA... Masakra jakie to wielkie. Sprzeglo wielkosci stolu
  22. a ty chyba dawno w ryja nie dostałeś , co ??? [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:54_________________________________________________jak masz sie bawic pozniej w s4 body to bedzie kozak jakich malo :slina: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 23:03_________________________________________________http://media.photobucket.com/image/white%20rs4/A20LEE/RS4%20Pics/1182701074_917153.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.