Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. do raggamana pijesz :gwizdanie: :polew: pije nawet do takich co obrączki nie mają a już są w gorszej sytuacji niż Horni Spokojnie ja w złej sytuacji nie jestem Niewazne, dla Pozka i tak jestes stracony :gwizdanie:
  2. Kolego duzo nocy przed toba przed kompem. Nie ma takiej "srubki"
  3. Zobacz czy od skrzynki z ECU nie wychodzi zaden dodatkowy przewod. Jak nie to wyjmij ECU i zobacz czy nie jest wlutowana zadne kosteczka. Tym sposobem zobaczysz czy masz chipa. Ale jak bedzie to sam nie wyjmuj! Co to jest Atmosphere Ventil?? Zastanawia mnie czy N75 z TT jest odpowiedni? Sprawdzales czy na 100% pasuje do AEB? Sprawdzales czy N75 masz poprawnie podlaczone? Wydaje mi sie ze albo N75 albo WG bo sterowanie doladowaniem masz zwalone.
  4. :polew: grunt to poczucie humoru
  5. http://www.tvn24.pl/-1,1626436,0,1,smierc--na-drzewie,wiadomosc.html kilka minut przede mna jechal... wyprzedzal, zachaczyl pobocze, polozyl sie bokiem i centralnie w kabine dostal. na czolowke jechal. drugie auto po drugiej stronie ulicy w rowie. Zaczyna sie moj ulubiony weekend w roku a ja w niedziele, jak wszyscy najebani beda wracac, mam dyzur. Chlopaki uwazajcie zebysmy sie nie spotkali Pozdro i wesołych swiat
  6. Mam takie pytanko. Jak jest z korzystaniem z gwarancji. Czy w przypadku napraw/przeglądów itp trzeba jeździć do gazownika u którego się zakładało instalację? Nie mam przy sobie gwarancji a mój gazownik ostatnio mnie delikatnie mówiąc denerwuje i czy korzystanie z innego warsztatu będzie wiązało się z płaceniem za jakiekolwiek naprawy/przeglądy. Coś mi się kojarzy że BRC ma sieć naprawczą i można korzystać z warsztatów w całej Polsce ale wole się upewnić.
  7. moskal jak sie k**wa pracuje w buszu to tak jest. za szybko uciekles bo bym ci zrobil maseczke na twarzy z tej papki
  8. Ciiiiiiiiii bo bedzie afera znowu jakas
  9. Pany potrzebuja jakiegos speca od lapkow, najlepiej toshiba. jak ruszam monitorem to obraz czasami swiruje i pewnie trzeba tasme wymienic. moskal szykuj sie bo niedlugo u ciebie bede
  10. Buba odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    Piekna sprawa takiego potworka miec w garazu. Jak bede jechal kiedys do domu to wpadne zobaczyc to cudo (jak pozwolisz) :gwizdanie:
  11. Widac ze chlopaki z Pruszkowa, ewentualnie okolice Tworek
  12. przez pc suit nie chce ruszyc?
  13. jak ci sie przelaczy na gaz to wyjmij bezpiecznik od pompy paliwa
  14. Co tu taka cisza ??
  15. moze do zlego folderu skopiowales plik ze slownikiem i dlatego nie widzi
  16. Pany sorki ze ja nie o d*pach ale bardziej przyziemnych sprawach ale cos mnie zaintrygowalo. Wczoraj na wykladzie z prawa babka zaczela gadac o odmowie skadania zeznan. Dla przykladu powiedziala o zdjeciach z fotoradaru gdzie nie widac twarzy kierujacego pojazdem. Na pytanie policjana kto prowadzil, ona mowi ze "odmawiam skadania zeznan ktore moga narazic mnie, badz kogos z moich bliskich na odpowiedzialnosc karna". Do tego byl znaczacy usmiech i powiedziala ze to jest teraz ich problem zeby to ustalic. Niestety spieszylem sie do pracy i nie zdazylem pociagnac dalej rozmowy o tym... Hmm... kruczku prawnym?? Wywnioskowalem ze jakas dobra papuga i mozna sie wywinac od odpowiedzialnosci... Musze z nia nastepnym razem pogadac dokladniej. Okazalo sie ze pracuje z jej mezem wiec moze sie dowiem czegos ciekawego :gwizdanie:
  17. Przy takiej sprzedaży jaką tu Sobie na forum organizujemy jest to troszkę niepoważne... Ja rozumiem że dwa miechy to zdecydowanie za długi czas na jakieś zwroty - kolega mógł Sobie tą turbawkę wcześniej sprawdzić... Niepotrzebnie zaufał nieznajomemu, ale człowiek uczy się całe życie... Nie zasłaniajcie się tu jakimiś przepisamy 10 dniowymi... Zapraszam do lektury: http://www.um.oswiecim.pl/pl_chemik/19_2002/articles/konsument.html no i chyba nic nie trzeba dodawac w tym temacie
  18. Poziek i jego kocie ruchy :gwizdanie:
  19. http://www.youtube.com/watch?v=XT6QRZHcgvA końcówka niezbyt ale reszta "strzałów"....
  20. Stare ale szybki jest :gwizdanie:
  21. http://www.filmweb.pl/f444400/Eden+Lake,2008 http://www.filmweb.pl/f459974/Siedem+dusz,2008 http://www.filmweb.pl/f467339/Sierota,2009 http://www.filmweb.pl/f420136/Ch%C5%82opiec+w+pasiastej+pi%C5%BCamie,2008 http://www.filmweb.pl/f458789/Ksi%C4%99%C5%BCna,2008
  22. Poziek skad masz kropka??
  23. Norbi :kox: Do czego potrzebujesz silnik ? Mogę załatwic W zależności jakim funduszem dysponujesz może byc komplet z kołem, wydechem, wiązką czyli cały gotowiec do założenia Ragga bo mi sie spalil silniczek w szczoteczce elektrycznej. Za ile bys mial [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 20:26_________________________________________________ku***a mialem na spota jechac w koncu zobaczyc czy chopaki zyja i ich mordy zobaczyc bo sie stesknilem ale zycie studenckie nie pozwala bo ciagle cos sie dzieje. Ide na wyklad z finansow to w przerwie trzeba browara sie napic, pozniej ide na prawo i w przerwie znowu bro... Masakra...
  24. Na powaznie to zobacz sonde

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.