Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego

  1. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    reklamy....inaczej...
  2. Jesli cos bylo wymieniane jest data i ETKowy numer. Przynajmniej najczęściej tak jest. Skoro masz wpisane "pasek" wiec na 99% zostala zmieniona jedna czesc. Najlepiej sprawdzic i wymienic tak jak powinno byc.
  3. Zazwyczaj sa wymienione wszystkie czesci, nawet te drobne. Masz przyklad jednego z moich przegladow (ASO):
  4. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Dach ci sie pali 2. Pierwsza czesc kilka stron wstecz.
  5. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  6. lukaszr, w okolicach 07.31 - 05.08 zgłoszę sie do ciebie w sprawie valentine v1. Bede potrzebowal jedna sztuke.
  7. Niedziela ok 24:00, GK. Pozdrawiam kolege
  8. Na iPhone jest xgps (darmowy) mozesz korzystac z map googla w trybie offline. Limituje cie tylko ilosc pamieci. Bardzo wygodne rozwiązanie.
  9. Ehh, i tak nic nie przebije Majora Majora. moar: http://en.wikipedia.org/wiki/Major_Major_Major_Major
  10. Tutaj? Wydaje mi sie ze swiatlo odbija sie w soczewce.
  11. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Hitler traci prawko
  12. Polecam ten zakład: Co prawda na rach jest Ozorków ale siedzibę mają w Łodzi, dość blisko Piotrkowskiej. Człowiek naprawia elektronikę do Audi, Mercedesów... Gwarancja na rok.
  13. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=iAuTSlQ1ybw "Nie jest to sens, znaczenie, jest to bez znaczenia" Na takie wyżyny metafizyki wzniósł się mało który niemiecki filozof.
  14. Sterownik skrzyni do regeneracji lub wymiany. Regeneracja z wyjęciem modułu 1200 pln. Nowy ster. jakies 4000pln w aso Beltowski. Polecam regenerowac.
  15. Po zaledwie dwóch latach wytężonej pracy naszemu ustawodawcy udało się dostosować przepis homologacyjny świateł do jazdy dziennej do norm unijnych. Regulamin 48 Europejskiej Komisji Gospodarczej. Mając zainstalowane światła do jazdy dziennej nie musimy już mieć zapalonych tylnych pozycyjnych. http://www.infor.pl/dziennik-ustaw,rok,2009,nr,75/poz,639,rozporzadzenie-ministra-infrastruktury-zmieniajace-rozporzadzenie-w-sprawie.html Jutro wybiore sie do elektryka i bedziemy dzialac w temacie dziennych w b6. Postaram sie zrobic jakies fotostory.
  16. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://hahahaha.fr/ Psychodelia w pełnym wydaniu :] Nie radze próbować w pracy... zwłaszcza przy szefostwie.
  17. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Epickie Tarcze Hamulcowe: http://pokazywarka.pl/dobre_tarcze_hamulcowe/
  18. Polecam przeglądnąć całą galerię tego gościa: Ja używam Whistlera 3450. Nie jest to 100% zabezpieczenie, ale CB + antyradar dają pewne szanse na drodze. :gwizdanie:
  19. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Dość stare, ale ciągle zabawne: /oh fuckens, wydawało się mniejsze/
  20. Ja moge Ci polecic LENOVO SL500 : http://www.notebookcheck.net/Review-Lenovo-Thinkpad-SL500-Notebook.11741.0.html Mam i używam z zadowoleniem. Co prawda do serii X IBMa nie może się równać, ale jest OK. Jeśli byś był zdecydowany wybieraj model z matową matrycą. Tylko i wyłącznie. :gwizdanie:
  21. Mały update:
  22. Wczoraj ok 16-16:30 na Kalwaryjskiej, A4 b5 granatowe, duze felgi i naklejka klubowa z tyłu.
  23. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Dowcip praktyczny:
  24. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew: :polew: http://allegro.pl/item631525157_mercedes_a_klasa_17cdi_awangarde_jak_nowy_okazja.html Piękny opis :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.