Treść opublikowana przez Diego
-
[ALL B6] Tył - modyfikacja
Dokladka 8e5 807 521 tak, caly zderzak nie.
-
[ALL B6] Tył - modyfikacja
Poszukaj postow Cubera, on przestylizowal auto na S4 -- calkiem sporo zostalo napisane o przerobkach wydechu. Bedziesz napewno potrzebowal spoilera 8e5 807 521 "Gore" zderzaka mozesz zostawic swoja. Zamiast wsadzac czujniki parkowania pomysl nad kamera cofania. Jesli masz juz rns-e to koszt bedzie mniejszy niz czujnikow. Jesli nie masz to dobry pretekst aby zalozyc. Tu masz przyklad w a6: ed: 4 posty naraz :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niezle, naprawde niezle. :gwizdanie: :th:
-
[ALL B6] Siedemnastocalowe dylematy do avanta
Tak jak jest teraz plus trzy propozycje: Evo Tribe odpadaja, nie sa juz produkowane.
-
[ALL B6] Zepsuta szufladka - schowek
Vello, bede mial na sprzedaz moje szufladki -- na dorobniaki i na kubek. Zmieniam na podswietlone. Dam znac na pw. Wybaczcie prywate
-
[ALL B6] Siedemnastocalowe dylematy do avanta
http://www.felgi-opony.com/galeria_felg_aluminiowych <---- oz sa gdzies pod koniec strony. To jest model oz Titan. W kazdym razie tez wyglada niezle.
-
[ALL B6] Siedemnastocalowe dylematy do avanta
Czekam niecierpliwie Cuberos
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Im drozsza ropa tym wiecej korkow..... hmmmm :gwizdanie: szalency
-
Ceny paliwa marzec 2026
W krk troszke taniej: http://www.dobaku.pl/ceny_paliw.php?rodzaj_pal=3&so=8&dataakt=1&fragm_nazwy=#lista_stacji
-
[ALL B6] Siedemnastocalowe dylematy do avanta
Tak, swiatlo jest naturalne: fotke robilem gdzies tak godzinke po zachodzie slonca, wiec swiatla bylo dosc, do tego jeszcze doszlo swiatlo z latarni - co dodalo ladnego kontrastu. Wychodzi na to, ze kupie takie 17' takie jak mam teraz 16' Obnizenie zawieszenia jest konieczne ? Jak ktos mial przyjemnosc jechac droga do przejscia w Jurgowie zrozumie.... :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja nie mogę oglądać stuff'u z joemonster bo jakiś filtr załadowali No to moze tak: http://www.porkolt.com/funny//-59342.html
-
[ALL B6] Siedemnastocalowe dylematy do avanta
Te canyony sa najbardziej zblizone do tych 17 co mial Cuber. Cos mi sie wydaje, ze faktycznie bez -20 mm sie nie obejdzie.
-
[ALL B6] Siedemnastocalowe dylematy do avanta
Po roku jazdy na 16' postanowilem wsadzic cos o rozmiarze 17' -- zawieszenie chcialbym zostawic standard (jeszcze ) Wydawalo mi sie, ze wiem czego chce - wlasnie wydawalo mi sie... Obecnie auto wyglada tak: A mysle o takich felgach: OZ Canyon st OZ Caravaggio OZ Tribe Evo Ewentualnie te co mam obecnie ale 17' -- ale to juz zboczenie imo Kandydatem no1 sa... tadaaa tribe evo. Tak wygladaja na a3: http://minkara.carview.co.jp/userid/122309/car/29333/50627/note.aspx Ufff panie i panowie jakies sugestie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O kurde, znalem tego czlowieka ;( Nawet robilem foty w jego fabryce. Mega, Janusz czy jego Brat ?
-
[B6 ALT] Pytanie o nawigację
Sa polskie mapy, jest ori mapa Audi: Niemcy i glowne drogi Europy 2007 - jakies 27% pokrycia PL Mapa blaupunkta Polska i Czechy 2008 - jakies 88% pokrycia PL.
-
[B6 ALT] Moje 4 kółka
Chrysler Edition. :gwizdanie: Fajne wozidlo ale lexusy... nie pasuja.
-
Dbać o auto można jak się ma własny garaż, bo inaczej nie ma to mniejszego sensu
ufff... a juz myslalem, ze tylko ja tak robie . Jesli jade gdzies 'w miasto" to praktycznie zawsze zostawiam na parkingu strzeżonym.
-
Strefa Śmiechu
Szatan i Zuo http://uk.youtube.com/watch?v=gbx6QUoGpdY
-
[ALL B6] Światła na stałe i nie mogę włączyć długich
Jak zalozylem HIDy to przy tej opcji musialem pamietac o wlaczeniu postojowek najpierw -- przetwornice dostawaly za niskie napiecie co skutkowalo stroboskopem. A potem i tak recznie wlaczalem swiatla Druga sprawa to to ze cokolwiek by sie nie robilo z autem a wymagalo by to wlaczenia zaplonu --> znow wlacz wylacz...
-
Wielka prośba
Fajny film masz +
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Waskipl, nie wyglupiaj sie; mozemy machnac sesyjke ale o kasie nie chce slyszec. :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Jarko W rzeczywistości calosc jest o wiele ciemniejsza. . . . Zlazlem do garazu porobic foty. Teraz widac lepiej:
-
[ALL B6] Światła na stałe i nie mogę włączyć długich
Tak ma byc, jak mialem wlaczona obcje skandynawska to tez dlugie po przelaczeniu pokretla. Mtytus, moge sie zalozyc, ze za jakis czas stwierdzisz -- opcja skandynawska to wyjatkowo upierdliwa rzecz. :gwizdanie: :polew: Jak kamyk w sandale.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hoho, Cuber ale fele Zejebaszczo teraz wyglada Jak komfort ? (ale w sumie czy to wazne :> ) Moja A4 tez dzis przeszla mala modyfikacje: Wersja dla milosnikow ciemnego orzecha Wybaczcie jakosc - telefonem robione.
-
[B5 ADR] Fotoradary-Straz gminna
Szybkostrzelny ten fotoradar :| Widzieliscie jak wam blyskal ?