Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego

  1. http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/553023,przez_rosnace_podatki_litr_diesla_zdrozeje_o_40_gr.html
  2. Panowie obczajcie to: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=7256 :naughty:
  3. Ja ostatnio skończyłem Dead Space 1, Bioshock 1, teraz lajtowo kończę Lost and Damned i gram nałogowo w TWO WORLDS 2: <--- koniecznie hd on.
  4. http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktualnosci/kraj/1021371-w-sidlach-li
  5. W Dubaju to sie bawią http://www.youtube.com/watch?v=dGt0RnZcO88&
  6. http://moto.onet.pl/1650502,1,eko-nielogiczne-podwyzki,artykul.html?node=2
  7. Jak długo może obracać sie wirnik turbiny po wyłączeniu silnika:
  8. Dzieki za spota Wczoraj po spocie odbierałem Age z Myślenic, korki od węzła wadowickiego do mogilan to jakaś masakra Powlekłem się po dziurawej woli batorskiej i skawinie..
  9. Na naszych drogach to jest bardziej potrzebne od gaśnicy
  10. Imponujące to Volvo jest. A herb Krakowa to mega :kox:
  11. no wreszcie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=223027.0 :przebiegly: Będziesz Cuberos ?
  12. Pierwszy raz o hvuj długiego czasu spędzam niedziele w kraku, także na spociku tez sie pojawię.
  13. Granatowy sedan b7, dzis w korku na Konopnickiej, ok 17:00
  14. Panowie widzieliście co się dzieje na eur/pln ? Pierwszy poważniejszy opór to okolice 4.60... a próg długu Polski to 55% przy kursie 4.5 :gwizdanie: :gwizdanie: ps. wtorek
  15. Mogę polecic Marcina którego Cuber polecał kilka stron wstecz. Bardzo profesjonalne podejście i wiedzę o Audi ma w małym palcu. Lusterko od R8 ogarnięte :kox: Ja na spoty bardzo chętnie bym wpadał ale wszystkie inne dni tylko nie w niedziele,
  16. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://otomoto.pl/audi-80-superlimuzyna-skora-alu-okazja-C8189183.html :decayed: :polew: :polew:
  17. ojtam ojtam Impregnowales juz dach przed zima ?
  18. Ale sie czepili tego grilla Najwazniejsze, ze sie tobie podoba. Jestes zadowolony z poliftowych tylnych swiatel? Lepiej swieca niz normalne? Moze by Ci sie chcialo jakies foto wstawic Zastanawiam sie czy dac takie do swojej.
  19. http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=30136 Całkiem efektownie wyglądająca 7
  20. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  21. Diego odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    "Game of Thrones" Ekranizacja pierwszego tomu siedmioczęściowej sagi "Pieśń Lodu i Ognia" autorstwa George’a R.R Martina. Seria opowiada o walce siedmiu królestw o kontrolę nad Żelaznym Tronem. Pierwszy sezon jest już skończony, Drugi Startuje jakoś w połowie 2012 roku. Polecam, strasznie wciąga
  22. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Widziałeś pozostałe aukcje tego gościa... :?: Opisów to przecież czytać się nie da, ciekawe jak się z Nim na żywo rozmawia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.