Treść opublikowana przez iwadrian
-
[ALL B5] Proszę o porady , zmatownienia na dachu A4 B5 95 rok
napisałem ci w pierwszym moim poście co masz mu powiedzieć.
-
[ALL B5] Proszę o porady , zmatownienia na dachu A4 B5 95 rok
zrobić raz a dobrze
-
[ALL B5] Proszę o porady , zmatownienia na dachu A4 B5 95 rok
prawie ze wszystki zgodze sie ale wlasnie prawie bo niekoniecznie musi to byc efekt przesuszenia...doadam, ze moze to byc efekt tego o czym piszesz ale tez auto moglo byc malowane i nie dokonca zmatowione...no ale cala reszta ktora piszesz jest prawda...a moze by spolerowac przy tej okazji cale autko akurat w tym wypadku jest to efekt przesuszenia ponieważ pod warstwą lakieru bezbarwnego widać bazę (matowa). tak jak w tym przypadku [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:42_________________________________________________ dokładnie tak jak napisałeś.
-
[ALL B5] Proszę o porady , zmatownienia na dachu A4 B5 95 rok
daj do lakiernika niech pomaluje, tylko zażycz sobie aby z całego dachu klar usunął i zapodkładował cały przed lakierowaniem bo inaczej płatami będzie w innych miejscach odłazić.
-
[B5 AFN] Jak zdemontować listwy boczne tylnej szyby sedan
o ile pamiętam przednie da się zdjąć.
-
[B5 AFN] Jak zdemontować listwy boczne tylnej szyby sedan
Są podklejone razem z szybą.
-
[B6 AWX] Pomocy Wymina rolki napinacza pasek od alternatola
Ja wymieniłem u siebie w Audi oraz w Passacie b5 kolegi bez uchylania przodu i dało radę.
-
[ALL B6] Częściowy brak podświetlenia wnętrza.
Czujnik znajduje się w zamku drzwi. Możliwe jest też przetarcie się któregoś z przewodów w wiązce elektrycznej pomiędzy drzwiami a słupkiem środkowym.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
według mnie odpowiedź jest jedna: ten typ tak ma i nie ma co sobie tym głowy zawracać :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Coś rzęzi z jakiejś skrzynki
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0 poczytaj sobie tutaj.
-
[B5 AVG] Brak reakcji pojazdu po wrzuceniu jakiegokolwiek biegu
prawdopodobnie przegub się rozleciał.
-
[ALL] Koszt naprawy maski?szpachlowanie malowanie
Nie przesadzajcie,że lekko przygniecioną maskę wymieniać będziecie. Powypychać co się da leciutko kicikiem liznąć i po robocie. Chyba,że dostaniesz idealną i nie wymagającą malowania, pod kolor i poniżej kosztów naprawy starej no to co innego.
-
[ALL] Czy ktoś stosował - Turtle Wax Color Magic Plus ?
Stosowałem pasty koloryzujące turtle wax na lakier czerwony i czarny i efekty przerosły moje oczekiwanie, bardzo dobre środki
-
Poduszki powietrzne, jak mocno trzeba łupnąć żeby się otworzyły?
Ostatnio naprawiałem a4 uderzone w bok centralnie w miejsce gdzie jest umiejscowiony czujnik a poduszki boczne całe widocznie siła uderzenia była niewystarczająca do zadziałania czujnika albo coś nie zadziałało jak powinno.
-
Ciekawa ankieta
Każdy ma swoje zdanie, ja miałem kiedyś calibrę 100% ori bez żadnych laminatów i była a nawet najfajniejsze autko można spaprać badziewnymi dodatkami. To nie auta są wieśniackie tylko ich właściciele
-
[ALL B6] Klamka zewn. od strony kierowcy
Na rysunku jest pokazane i opisane jak to zrobić jakich instrukcji jeszcze potrzebujesz? Podjedź do pierwszego lepszego blacharza a za piwo Ci to zdemontuje
-
[ALL B6] Moje audi chrupie:/
Ja się przyzwyczaiłem, zauważyłem,że w pewnych warunkach dźwięk słuchać bardziej lub mniej ( temperatura otoczenia, wilgotność powietrza). Jakby to było N75 to by pewnie zaraz kłopoty z doładowaniem były, jednak auto chodzi bez zarzutu, żadnych błędów itd. Jakby to było coś poważnego to po tak długim okresie użytkowania ( w moim przypadku 2 lata i 50 tys km przejechane) coś by dawno padło a tu odpukać nic.
-
[ALL B6] Moje audi chrupie:/
Ja nie robię z tym nic nic od dwóch lat odkąd mam ten samochód i fura śmiga bez problemu, ci którzy próbowali zgłębić temat też chyba nic konkretnego nie znaleźli... według mnie ten typ tak ma.
-
[B5 AFN] Wyświetlacz FIS z anglika ?
w b6 też tylko vag
-
[ALL B6] Moje audi chrupie:/
właśnie chrupanie, szuranie (u mnie to bardziej takie gulgotanie jest), czy jak zwał występuje przy spadku obrotów, myślę więc, że chodzi właśnie o to najlepiej jak kolega poczyta sobie powyższy wątek i określi co właściwie słyszy. No to dałeś mu ładną lekturkę do przeczytania 43 str. . Będzie łatwiej jak mu odpiszesz o co chodzi z tym chrupaniem. też bym tak chciał ale czasem trzeba się trochę pomęczyć
-
[B6 AWX] Czy tylna szyba może być nie ogrzewana?
dokładnie nawet poczciwe maluszki ogrzewaną szybe miały (bynajmniej te nowsze) a co dopiero A4 B6 jak są poziome paski to ogrzewana na 100%.
-
[ALL B6] Moje audi chrupie:/
właśnie chrupanie, szuranie (u mnie to bardziej takie gulgotanie jest), czy jak zwał występuje przy spadku obrotów, myślę więc, że chodzi właśnie o to najlepiej jak kolega poczyta sobie powyższy wątek i określi co właściwie słyszy.
-
[B5 AFN] Wyświetlacz FIS z anglika ?
w każdym da się zmienić z mil na kilometry i odwrotnie.
-
[ALL B6] Moje audi chrupie:/
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0 poczytaj sobie tutaj, większość(o ile nie wszystkie 1.9 tdi 130km) tak ma.
-
[B6 AWX] Czy tylna szyba może być nie ogrzewana?
w b6 ?