Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwadrian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwadrian

  1. napisałem ci w pierwszym moim poście co masz mu powiedzieć.
  2. prawie ze wszystki zgodze sie ale wlasnie prawie bo niekoniecznie musi to byc efekt przesuszenia...doadam, ze moze to byc efekt tego o czym piszesz ale tez auto moglo byc malowane i nie dokonca zmatowione...no ale cala reszta ktora piszesz jest prawda...a moze by spolerowac przy tej okazji cale autko akurat w tym wypadku jest to efekt przesuszenia ponieważ pod warstwą lakieru bezbarwnego widać bazę (matowa). tak jak w tym przypadku [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:42_________________________________________________ dokładnie tak jak napisałeś.
  3. daj do lakiernika niech pomaluje, tylko zażycz sobie aby z całego dachu klar usunął i zapodkładował cały przed lakierowaniem bo inaczej płatami będzie w innych miejscach odłazić.
  4. o ile pamiętam przednie da się zdjąć.
  5. Są podklejone razem z szybą.
  6. Ja wymieniłem u siebie w Audi oraz w Passacie b5 kolegi bez uchylania przodu i dało radę.
  7. Czujnik znajduje się w zamku drzwi. Możliwe jest też przetarcie się któregoś z przewodów w wiązce elektrycznej pomiędzy drzwiami a słupkiem środkowym.
  8. iwadrian odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    według mnie odpowiedź jest jedna: ten typ tak ma i nie ma co sobie tym głowy zawracać :gwizdanie:
  9. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0 poczytaj sobie tutaj.
  10. prawdopodobnie przegub się rozleciał.
  11. Nie przesadzajcie,że lekko przygniecioną maskę wymieniać będziecie. Powypychać co się da leciutko kicikiem liznąć i po robocie. Chyba,że dostaniesz idealną i nie wymagającą malowania, pod kolor i poniżej kosztów naprawy starej no to co innego.
  12. Stosowałem pasty koloryzujące turtle wax na lakier czerwony i czarny i efekty przerosły moje oczekiwanie, bardzo dobre środki
  13. Ostatnio naprawiałem a4 uderzone w bok centralnie w miejsce gdzie jest umiejscowiony czujnik a poduszki boczne całe widocznie siła uderzenia była niewystarczająca do zadziałania czujnika albo coś nie zadziałało jak powinno.
  14. Każdy ma swoje zdanie, ja miałem kiedyś calibrę 100% ori bez żadnych laminatów i była a nawet najfajniejsze autko można spaprać badziewnymi dodatkami. To nie auta są wieśniackie tylko ich właściciele
  15. Na rysunku jest pokazane i opisane jak to zrobić jakich instrukcji jeszcze potrzebujesz? Podjedź do pierwszego lepszego blacharza a za piwo Ci to zdemontuje
  16. Ja się przyzwyczaiłem, zauważyłem,że w pewnych warunkach dźwięk słuchać bardziej lub mniej ( temperatura otoczenia, wilgotność powietrza). Jakby to było N75 to by pewnie zaraz kłopoty z doładowaniem były, jednak auto chodzi bez zarzutu, żadnych błędów itd. Jakby to było coś poważnego to po tak długim okresie użytkowania ( w moim przypadku 2 lata i 50 tys km przejechane) coś by dawno padło a tu odpukać nic.
  17. Ja nie robię z tym nic nic od dwóch lat odkąd mam ten samochód i fura śmiga bez problemu, ci którzy próbowali zgłębić temat też chyba nic konkretnego nie znaleźli... według mnie ten typ tak ma.
  18. w b6 też tylko vag
  19. właśnie chrupanie, szuranie (u mnie to bardziej takie gulgotanie jest), czy jak zwał występuje przy spadku obrotów, myślę więc, że chodzi właśnie o to najlepiej jak kolega poczyta sobie powyższy wątek i określi co właściwie słyszy. No to dałeś mu ładną lekturkę do przeczytania 43 str. . Będzie łatwiej jak mu odpiszesz o co chodzi z tym chrupaniem. też bym tak chciał ale czasem trzeba się trochę pomęczyć
  20. dokładnie nawet poczciwe maluszki ogrzewaną szybe miały (bynajmniej te nowsze) a co dopiero A4 B6 jak są poziome paski to ogrzewana na 100%.
  21. właśnie chrupanie, szuranie (u mnie to bardziej takie gulgotanie jest), czy jak zwał występuje przy spadku obrotów, myślę więc, że chodzi właśnie o to najlepiej jak kolega poczyta sobie powyższy wątek i określi co właściwie słyszy.
  22. w każdym da się zmienić z mil na kilometry i odwrotnie.
  23. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0 poczytaj sobie tutaj, większość(o ile nie wszystkie 1.9 tdi 130km) tak ma.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.