Treść opublikowana przez iwadrian
-
[B5 AFN] Jak bezpiecznie odłączyć węże od chłodnicy
dokładnie: trzeba pociągnąć,pomaga też gdy jednocześnie na boki ruszasz.
-
[B7 BFB] Problem z wspomaganiem 3 pompy już padły
Ciekawe możliwe, że niska przepustowość przewodu powodowała zbyt duże obciążenie pompy a w konsekwencji jej awarię. Kolega fortitudo powinien pójść tym tropem i sprawdzić stan przewodów może tam siedzi problem.
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
Kiedyś przy okazji lakierowania auta klientowi (na jego życzenie) usuwałem listwy i mocowania do nich z obcinaniem bolczyków trzymających zamocowania włącznie. Wyglądało nieźle a parę tygodni temu przykleiłem oberwaną listwę na klej do szyb samochodowych i jak na razie trzyma.Najlepszym rozwiązaniem jest zakup nowych... ale cena
-
[B7 BFB] Problem z wspomaganiem 3 pompy już padły
Tak z ciekawości, co temu wężowi dolegało, pokruszył się, zatkał, rozwarstwił czy jeszcze coś innego?
-
[B5 AHU] Wymiana Automatu na manual
No proszę jakie to proste kawał dobrej roboty i na pewno ten opis się przyda. Dość sporo osób ma dosyć awaryjnych automatów a wrażenia z jazdy manualem - BEZCENNE
-
Mrówki w samochodzie
Posyp proszkiem do pieczenia, daje rade na mrówki
-
[ALL B5] Białe naloty na bokach szyby przedniej
Przyczyną tego jest odklejenie się warstwy szkła od folii zatopionej w szybie(zmiany temperatury,jakość wykonania,może woda podchodzi ).Nie zniwelujesz tego, u mnie w miejscu takiego nalotu kóregoś dnia szyba pękła i wymieniłem na nową.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jasne, pomyślimy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zawsze bardzo chętnie ale czasem obowiązki i praca nie pozwalają
-
[ALL B5] Pęknięta obudowa skrzyni biegów
Jakim cudem skrzynia mogła się źle ustawić w stosunku do silnika jeżeli jest przykręcona do bloku na dużej powierzchni dookoła koła zamachowego? i co ma do tego uchwyt w tylnej części skrzyni Jakim cudem może się wykrzywić wał aby sprzęgło tarło o obudowę skrzyni? Jakby wał był krzywy to by chyba tarło po całym obwodzie a nie tylko w dolnej części Przy odpalonym silniku to były by takie wibracje że Niezły magik musiał to składać wcześniej
-
[ALL B6] Blokowanie drzwi od wewnątrz
powinny się otworzyć po naciśnięciu guzika.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
napisz PW do Huga,on Ci poda adresik o.k
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Może napiszecie na jaki adres puścić kaskę przez paypal bo chciałbym pyknąć małe co-nieco
-
[ALL B6] Lusterka od cabrio-czy podejdą?
Chyba musisz sam do tego dojść bo nikt nie wie Tak na chłopski rozum to powinno być to samo
-
[ALL B5] Brzydkie wgniecenie w drzwiach
Daj do warsztatu, dobry blacharz tak to wyklepie,że wystarczy lekkie liźnięcie szpachlą i śladu nie będzie
-
[ALL B5] Pytanie dla lakiernika - jak dużo trzeba pomalować po wgnieceniu?
Pomalujesz cały tylni błotnik razem z słupkiem przy dachu?? bo taki jest cały element cerB wystarczy zrobić zaprawkę bo nie ma sensu malować całego błotnika. zdecydowanie zaprawka.
-
[ALL B6] Nie domykają się drzwi
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_regulacja_drzwi_kierowcy-t47247.0.html tu jest trochę na ten temat
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
8 miesięcy bez fajki JESTEM Z SIEBIE DUMNY
-
[B6 AWX] Pytanie o sprzęgło
zrób ten test na szybszym biegu 4 lub 5
-
[ALL] Przepływomierz masowy powietrza - kilka słów, objawy uszkodzeń
Bardzo przydatne akurat walczę z wysokim spalaniem i podejrzewam między innymi usterkę przepływomierza.
-
Naprawa, remont automatycznej skrzyni biegów AG4 01N (DMX) w A4 1997r 1.9tdi
Świetna robota, szacun za podjęcie się takiej pracy, jeszcze większy za efekt końcowy.doskonały materiał :oklaski:
-
[B7 BFB] Problem z wspomaganiem 3 pompy już padły
Musisz mieć jakiś syf w układzie który cały czas krąży u uszkadza pompy, bo innej możliwości nie ma. Pompa ot tak sobie nie pada i nie pluje opiłkami dziwna sprawa.Może z maglownicy jakieś zmielone opiłki z olejem do pompy się przedostają, skądś muszą się tam pojawiać. Przed założeniem kolejnej pompy obejrzyj cały układ centymetr po centymetrze a szczególnie maglownicy się przyjrzyj.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mi ostatnio spalanie niepokojąco wzrosło wczoraj trasa 275 km z tego 250 km autostrada i wciągnął 20 litrów. Prędkość w zakresie 120-150km/h średnia prędkość na fisie ok 100km/h spalanie 7,5( kiedyś wychodziło ok 6). Po mieście wychodzi około 9 litrów.
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić działania regulatora alternatora
to chyba tragedii nie ma jeżeli auto odpala normalnie, wszystko działa o.k to ja bym się nie przejmował.
-
[B6 ALT] Bierze olej , zabrudzony zbiornik wywównawczy
W głowicy i bloku silnika są kanały olejowe i kanały wodne. Jak uszczelka puści pomiędzy tymi kanałami to olej dostanie się do układu chłodzenia.