Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwadrian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwadrian

  1. Przyspawaj kawałek rurki do śruby z łbem na klucz 17 (np takiej jaką jest przykręcone koło w audi) i już masz klucz do odkręcenia korka wlewu oleju w skrzyni
  2. Racja, środkowe(center) światło stopu.
  3. Pracuję na warsztacie i uwierz mi,że naprawa takiego uszkodzenia to kwestia 2-3 godzin w czym sama robota to godzinka a reszta to czas schnięcia podkładu i lakieru.
  4. Poszpachlowali i zapyłę zrobili tylko zamiast za 200 to za 534 a te 334 to za umycie
  5. Obstawiam jednak sprzęgło,bynajmniej u mnie tak było,wymieniłem i biegi paluszkiem wchodzą. Też się stało nagle i podczas jazdy było o.k ale wbić pierwszy a po nim drugi ciężko było i to samo wsteczny. Przy padniętym sprzęgle wyższe biegi zawsze lżej się wbija a przy odrobinie wprawy w operowaniem pedałem gazu to biegi bez sprzęgła (bez zgrzytnięcia) da radę wbijać czego oczywiście nie polecam robić.
  6. Pewnie jakiś problem z manetkami lub kostkami do nich podpiętymi.Może styki zaśniedziały.
  7. Bardzo możliwe,że chodzi o prędkości dopuszczalne a 30 to może po osiedlach
  8. Esp- jak kontrolka świeci to znaczy, że jest wyłączony lub z jakiegoś powodu nie działa. Jak miga to znaczy,że jest aktywne w danej chwili (auto w poślizgu lub boksuje przy ruszaniu)
  9. nie pisz głupot Kolego, ten element nie ma nic z tym wspólnego nie no jasne...
  10. Sprawdź czy łącznik przewodu podciśnieniowego w ścianie grodziowej się nie spłaszcza.
  11. Jak nie widać wyraźnego wycieku na zewnątrz to prawdopodobne jest rozszczelnienie pompy i wyciek płynu do servo.Wyciągnij z servo przewód podciśnieniowy i sprawdź jakimś cieńkim wężykiem czy nie ma w nim płynu.
  12. Spróbuj lepiej powietrzem pod ciśnieniem wydmuchać.Woda może lustro zniszczyć.
  13. panczenistki :oklaski: :oklaski: :oklaski: :thumbup:
  14. Justyna zajechała terminatora :>
  15. Randap na chwasty a tak na poważnie to przy każdym myciu wystarczy dobrze wodą pod ciśnieniem przelecieć również w celu usunięcia drobinek piasku z pomiędzy uszczelek i szyb aby zapobiegnąć ich rysowaniu.
  16. Napisz jaśniej co i jak.Z twojego opisu wynika ,że rolka obraca się w jedną stronę czyli pewnie w tą w którą działa sprzęgiełko a w stronę w którą powinien kręcić się wirnik alternatora jest duży opór. Jeżeli tak to pewnie któreś z łożysk alternatora klękło.
  17. w b6 nie ma kodów klimatronica.
  18. Podobno w USA jest to bardzo popularny środek do czyszczenia silników.Aplikuje sie bezposrednio przez przewod podcisnienia i ładnie usuwa syf z silnika. jaki syf konkretnie usuwa?
  19. Musiałbyś przy tym zasnąć chyba żeby lakier spalić
  20. Do usuwania resztek taśmy używa się specjalnego kółka na wiertarkę (wkrętarkę).Kółko jest zrobione z gumy coś jak gumka do mazania. Używam tego na codzień na warsztacie.Szybkie, skuteczne, bezpieczne i nie powoduje uszkodzenia lakieru. (Patrz link podany przez kolegę Przeemas stronę wcześniej)
  21. iwadrian odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Jak z nakrętką to faktycznie świeczka od grzania płynu
  22. iwadrian odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Czujnik temperatury cieczy. Po to tam jest ponieważ ma tam być i ma być sprawny
  23. To zależy kto z jakiego powodu panikuje.Jest napisane,że co dwa lata wystarczy i kropka. Ja się tego trzymam ale jak napisałem powyżej jak ktoś uważa,że to za długo, to na pewno częściej wymienić na złe nikomu nie wyjdzie. Ten 1 na 30 to pewnie akurat taki w którym ktoś sprawę całkowicie olał i nie wymieniał płynu od długiego czasu.
  24. wystarczy poluzować odpowietrznik aby upuścić stary płyn z zacisków i po bólu, oczywiście kontrolując stan płynu w zbiorniczku aby pompy przy tym nie zapowietrzyć dopiero po tym wziąć się za wymianę klocków.Chociaż z tym płynem to też bym za bardzo nie panikował ale nie zaszkodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.