Treść opublikowana przez iwadrian
-
[B6 AWX] Dłuższe kręcenie rozrusznika (na zimnym)
W przypadku gdy spali się któraś ze świec kontrolka nie musi tego sygnalizować.
-
[B6 AWX] Dłuższe kręcenie rozrusznika (na zimnym)
Tak jak napisałem powyżej, osobiście stawiam na świeczki. Przynajmniej jedna nie grzeje i cylinder(cylindry) na zimno startuje stąd to telepanie po odpaleniu. Z remontem kapitalnym powstrzymaj się jeszcze
-
[B6 AWX] Dłuższe kręcenie rozrusznika (na zimnym)
Świeczki, ewentualnie nieszczelność układu paliwowego.
-
[B6 AWA] Zawór ograniczający ciśnienie paliwa !
Odświeżam pytanie kolegi. Znajomy ma ten sam problem: wie co jest uszkodzone ale nikt nie ma pojęcia gdzie to się znajduje chodzi o zawór ograniczający(regulujący) ciśnienie paliwa N276. Objawy podobne ale już przy niższych prędkościach lub pod obciążeniem.Na biegu jałowym wkręca się normalnie
-
[ALL B7] Klapa bagażnika-od jakiego to typu?
To odkręć swoją klapę i schowaj a żonie powiedz,że w nocy ktoś musiał zakosić i musisz kupić tak na poważnie to ta z przetłoczeniem fajniejsza ale jak kupować to tylko w ori kolorze.
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
U mnie wczoraj nagle zaczęły ciężko wchodzić biegi na odpalonym silniku. Najciężej 1 i wsteczny reszta podczas jazdy też stawia lekki opór ale nie jest najgorzej. Na zgaszonym bez problemu,wszystkie jednym paluszkiem Sprzęgło się nie ślizga ani nie ciągnie auta na wciśniętym,bierze wna tej samej wysokości pedału od podłogi jedynie przy ruszaniu czuć leciutkie szarpanie.Wszystkie poduszki, i kaseta od zmiany biegów są o.k rozebrałem sprzęgło.Tarcza taka sobie,docisk na oko o.k-jedno i drugie i tak wymienię. wątpliwości mam co do dwumasa ma luz ok 2.5 cm teraz pytanie czy jego także wymieniać,czy jeszcze pośmiga? dorzucam filmik i proszę o opinie. MOV03307[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 18:18_________________________________________________ Zostawiłem ten sam dwumas a zmieniłem kpl sprzęgło LUK: tarcza, docisk i łożysko oporowe. biegi wchodzą elegancko,sprzęgło działa o wiele lżej. Żadnych wibracji ani skutków ubocznych.
-
[B5 AEB] Pilne pytanie odnośnie koła dwumasowego
Podobny problem http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_ciezko_wchodza_biegi-t83089.0.html
-
Strefa Śmiechu
http://www.tvn24.pl/12690,1634799,0,1,pokazali-napis-z-auschwitz-szwedzki-trop-w-kradziezy,wiadomosc.html filmik z okazania znalezionego napisu z Auschwitz. Co słyszycie dokładnie w 1.04 minucie filmu?
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
A4 z roczników 2001-2003 mają nietypowy klips. rozwiązaniem jest kupowanie wycieraczek dedykowanych do tych roczników lub wymiana całych ramion.
-
[ALL B7] Problem z klapą bagażnika
pewnie kwestia regulacji.
-
[B6 ALT] Jak zdjąć Haczyk od daszka przeciwsłonecznego
Trzeba podważyć, najlepiej na dwa śrubokręty żeby zsuwało się równomiernie.
-
[B6 AWX] Kontrolka silnika
U mnie też kontrolka nie zapala się po włączeniu zapłonu ale pokazuje się podczas testu wskaźników vagiem. Pytałem już o to kiedyś na forum ale nikt nie dał mi jednoznacznej odpowiedzi.
-
[ALL B6] Problem z Maską??
wiesz już o co mi chodziło
-
[ALL B5] Problem z ręcznym. Nie łapie na ząbki
Zazwyczaj ząbki wytarte lub zapadka. Czasem luz na boki tak duży,że zapadka z ząbkami się mija.
-
[B6 BAU] Wał napędowy- naprawa Wrocław ?gdzie?
Poszukaj w Wałbrzychu przy dwupasmówce (wylot na Kłodzko)
-
[ALL B7] Problem z dobraniem smaru do układu hamulcowego ;/
...i wszystko jasne.
-
[ALL] Polerowanie lakieru, czyli jak pozbyć się drobnych rys
Pasta G3 nie nadaje się do polerki ręcznej.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Za odwagę,waleczność i wytrzymałość bo lekko nie było
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
spisaliście się na medal
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja na jedno okrążenie przed końcem bolida straciłem i dwa razy łańcuch spadł jakby ktoś mógł to proszę o wrzucenie tej tabelki z czasami i miejscami.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Suuper było chociaż po gokartach dupsko mokre i gnaty bolą ale się opłacało.Drugie miejsce wśród tak mocnych zawodników Dzięki wszystkim i do zobaczyska następnym razem
-
Quattro - prawda odkryta
jeszcze lepsza jazda po trawie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No popatrz w końcu sie pokazałeś nareszcie,przecież mówiłeś że nie masz nic do roboty i wpadniesz.Czekamy będzie wesoło. Coś wyskoczyło nagle (BLB Lańcuszek, imbusik) ale dam radę
-
Strefa Śmiechu
http://7qzaq1mccnia.az.pl/temp/20_lat_wolnosci_podsumowanie/ Nie wiem czy to się nadaje do tego działu... osądźcie sami. Mi do śmiechu nie było jak to przeczytałem
-
[B7 BPW] Historia serwisowa z VIN - czy rozrząd był zmieniany?
Dziwne z tym paskiem kto wymienia sam pasek bez wymiany napinacza.Chyba, że tak to faktycznie tak zapisali ale w rachunku nie ma wyszczególnionego napinacza ani pompy. Ja bym rozrząd zrobił na twoim miejscu aby spać spokojnie. Jak kupowałem swoją audi to na rozrządzie najechane było 30 kkm ale mimo to sam osobiście wymieniłem wszystko na nowe łącznie z pompą oraz olej i wszystkie filtry.