Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwadrian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwadrian

  1. Jeżeli nie zauważył kiedy strzelił pasek to skąd wie,że przejechał 30 kilometrów. Pasek mógł równie dobrze strzelić 500 metrów przed zatrzymaniem sie.
  2. Chyba czeka cię demontaż tapicerki przy zamkniętych drzwiach aby dostać się do zamka.Można do tej operacji odkręcić drzwi z zawiasów aby je odchylić co poprawia trochę dostęp ale zamek do rygla będzie trzymał dalej. Łatwo nie jest.
  3. Super filmik i instrukcje dopasowanie 2-giego pilota zajęło 5 minut
  4. Trzeba zdemontować osłonkę plastikową pomiędzy przyciskami u dołu licznika,pod nią (zaraz obok przycisków dość głęboko) ukryte są dwa wkręty. Wykręcasz je i wyciągasz licznik.Trzeba mieć kierownicę na regulacji opuszczoną na sam dół i wyciągniętą na maksa do tyłu.Pamiętaj aby po odłączeniu wtyczek od zegarów nie włączać zapłonu bo się błędy posypać mogą
  5. Szybkę bardzo łatwo wymienić wystarczy odkręcić cztery wkręty z tyłu licznika, odpiąć zatrzaski mocujęce przednią część obudowy i po robocie.
  6. Na wlepie po kodach ponoć można
  7. Jeżeli na klimatroniku pokazuje o.k a wskaźnik skacze to obstawiałbym wskaźnik. Umnie też wskazania skakały a po wymianie wskaźnika wszystko wróciło do normy.
  8. Miałem to samo, po wymianie wskaźnika jest
  9. No to niezły lakiernik to robił jak mu sam podkład usiadł he he. Jak się dobrze element przygotuje to nie ma prawa nic siadać no i odpowiednich materiałów trzeba używać a nie np gruntokor pod metalic ładować :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 23:11_________________________________________________a co do dachu to bywają tak pogipsowane,że szok a nawet byś się nie kapnął,że coś wogóle robione było
  10. prawda ale u mojego kolegi doszło do tego,że piszczało nawet przy lekkim skręcie na postoju
  11. stuknąć młotkiem i popuści :gwizdanie: Gumowym najlepiej bo jeszcze się połamie lub skrzywi jak za mocno stukniesz
  12. Przed poszpachlowaniem to trzeba wyklepać lub (w zależności od dostępu) powyciągać a wtedy nic nie ma prawa popękać
  13. Ja proponuję abys próbował odpalać auto a ktoś niech popatrzy czy silnik w tym czasie się obraca np. patrząc na pasek klinowy,alternator wiatrak bo z twojego opisu nie wynika jednoznacznie o co chodzi bo w etapie 3 piszesz, że nic nie słychać tylko pracujący rozrusznik nic więcej silnik się nie kręci(nie ma zapłonu) bo wątpie czy dobrze opisałeś objawy. jeżeli podczas próby odpalania silnik (wał,alternator, wiatrak) stoi w miejscu to wina rozrusznika a jeżeli silnik się obraca to jest problem z zapłonem czyli np zapowietrzony układ paliwowy.
  14. Robisz polerkę i nic się nie różni a napewno nie tak jak różnica odcieni
  15. Mam w garażu sporo polskich kluczy starej daty Kuźnia i są nie do zdarcia a tak ze współczesnych to Snap-on cholernie drogie ale doskonała jakość i wytrzymałośc oraz facom.
  16. Radzę dobrać odpowiedni odcień, polakierować jeszcze raz drzwi z zacienieniem sąsiadujących elementów nadwozia.wszystko masz praktycznie w kolorze także nie potrzeba na to dużo bazy. Nie ma z tym dużo roboty a efekt z zacienianiem o niebo lepszy od lakierowania na ostro tylko do krawędzi.Oczywiście przed malowaniem koniecznie natrysk próbny musi być.
  17. Powinno tylko jedno się świecić,prawe w wersji angielskiej a w NORMALNYM aucie to lewe się świeci
  18. Jedyna droga którą płyn może dostać się go komory spalania to chyba wywalona uszczelka głowicy
  19. U kolegi w B7 pasek hałasował,piszczał i kierownica lekko drżała przy skręcaniu na postoju. Dziś wymieniliśmy sprzęgiełko alternatora i wszystko chodzi bez zarzutu sprzęgiełko łatwo sprawdzić próbując obracać wiatraczkiem wewnątrz alternatora za pomocą śrubokręta (powinien się kręcić w jedną stronę)
  20. Widocznie się śrubka na środku odkręciła. U mnie sprzęgło też padło i sprężarka nie chodziła. Naprawiłem to zaginając ścianki tej blaszki (A) do wewnątrz tak aby zaklinowały się o wpusty pod spodem i klima hula tak już ponad rok.
  21. Narazie jeździj ale obserwuj co się będzie działo.
  22. To,że przegoniłeś autko nie powinno być bezpośrednią przyczyną wywalenia uszczelki o ile go nie przegrzałeś.Piszesz,że przybyło oleju a ubyło wody Sprawdź jak wygląda korek oleju od spodu (czy majonezu nie ma)jak nie ma to uzupełnij poziom wody, może sprawdzałeś olej na przechyle i ci wskazanie na bagnecie zafałszowało(sprawdż jeszcze raz). Ja bym od razu pochopnych wniosków nie wyciągał.
  23. Bardzo prawdopodobne.U mnie dla odmiany sciągało w lewo na zimówkach i po zmianie na letnie jest o.k. Kiedyś w innym aucie też mi sciągało i pamiętam,że przestało po wymianie tylnych opon. Proponuję najpierw przyjrzeć się ogumieniu zanim zaczniesz grzebać w zawieszeniu.
  24. Raczej mało prawdopodobne. Jakby łożysko miało takie opory aby sciągać auto na bok to by się rozpadło lub zespawało na amen a przede wszystkim za....ście huczało. Mi niedawno auto delikatnie na lewo ciągło i pomogła zmiana opon i teraz idzie jak po sznurku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.