Treść opublikowana przez iwadrian
-
[B5 AKN] Kąt wtrysku
a no faktycznie...
-
[B5 AKN] Kąt wtrysku
Auto zawsze lepiej zbiera się i pali ( ręczny przyśpieszacz zapłonu w starszych modelach) przy delikatnie wcześniejszym zapłonie.Możliwe ,że został popełniony błąd przy wymianie rozrządu i pomaga skorygowanie ustawienia zapłonu. z twojego opisu wynika ,że przestawiasz z 2.0-14.6 na 2.0-14.6 czyli nic się nie zmienia
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu
Jeżeli pompa jest napędzana przez pasek rozrządu to należy ją wymienić.
-
[ALL B6] Jak zdjąć spryskiwacz ?
Spryskiwacz jest zamocowany na zatrzaskach, pociągnij mocniej i wyskoczy.
-
[B5 ADR] Kompleksowa wymiana wielu części
Znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania używając opcji wszystko to jest już na forum
-
[B7 BPW] Sprzęgło jednokierunkowe alternatora
dzięki
-
[B7 BPW] Sprzęgło jednokierunkowe alternatora
Mam pytanie: czy ktoś z was rozbierał kiedyś sprzęgiełko alternatora,zna zasadę jego działania (jak jest zbudowane)i co jest przyczyną jego zacierania się?
-
[ALL B6] Zablokowane drzwi pasażera
Jest to możliwe, ale będzie problem zdjąć tapicerkę bez otwierania drzwi nie uszkadzając jej.
-
[B5 ANA] Nakładki na klamki
jest bezawaryjny sposób: okleić i pomalować na aucie
-
[B6 AWX] Napinacz paska wielorowkowego - skacze na wolnych obrotach
Co do napinacza to sprawdź czy działa sprzęgiełko na kole alternatora.
-
[B5 AFN] Brak mocy i zero błędów - turbo na stole
Szkoda,że nie zrobiłeś logów przed demontażem. prawdopodobnie jednak to wina zapieczonych kierownic i silnik wchodził w tryb awaryjny(chociaż powinno błąd wyrzucić) Poskładaj turbo po wyczyszczeniu i będzie wiadomo. Jak nie pomoże to wrzucaj logi na forum.
-
[ALL B6] Zegary - kółeczko w prędkościomierzu
Czujnik naświetlenia. Przy włączonych światłach przyświeć na ten czujnik latarką i zobacz co się bedzie działo z podświetleniem zegarów konsoli środkowej.
-
[B6 AVF] Montaż szyberdachu
Jak szyberdach jest dobrze zamontowany to nie powinien cieknąć.Nie ori dach w takim autku może lipa wyglądac Wstawiałem kiedyś do vw ori szyber (wsuwajacy się pomiędzy dach a podsufitkę) ale to już grubsza robota.
-
[ALL B6] Nie działa elektryka w drzwiach od kierowcy
Na słupku pomiędzy zawiasami drzwi (wiązka w gumowej osłonie pomiędzy drzwiami a słupkiem)
-
[B6 AWX] "Używanie" turbosprężarki
http://www.a4-klub.pl/smf/10_przykazan_dla_diesla_ver_13-t5260.0.htmlpoczytaj sobie (w szczególności punkt czwarty)
-
Nowonarodzony Klubowicz
Gratulacje i DUUUŻO zdrowia Czytaj mu na dobranoc posty z forum niech się chłopak od maleńkości z Audi oswaja
-
[ALL B5] Odnowienie uchwytów w drzwiach
Teoretycznie można się udać do lakiernika w celu położenia lakieru bezbarwnego z utwardzaczem i wtedy napewno szybciej sprzedasz auto nim ta powłoka zetrze Praktycznie najlepiej zmyć łuszczącą się powłokę do zera i tak zostawić,nie będzie miało się co wycierać
-
[ALL B6] Nie działa elektryka w drzwiach od kierowcy
Wszystko możliwe. Jak auto stoi to często się takie rzeczy dzieją. Tak czy inaczej sprawdź, napsikaj jakiegoś wd-40, wepnij i odepnij kika razy i może pomoże.
-
[ALL B6] Nie działa elektryka w drzwiach od kierowcy
Najlepiej podłączyć vag-a i odczytać błędy jak nie masz vag-a to na początek przejrzyj kostkę na słupku przednim,może zawilgotniała i styku nie ma.
-
[B5 AEB] Test sprzęgła
Jak sprzęgło łapie bardzo wysoko to prawdopodobnie tarcza już cieniutka. Odpowietrzanie w tym wypadku nic nie da, jak układ jest zapowietrzony to sprzęgło od podłogi bierze i ciężko bieg wbić bo niedistatecznie wysprzęgla.
-
[B5 AJL] Po wywaleniu kata kopci na niebiesko
To,że kopci po wywaleniu kata to raczej normalne. Katalizator ma za zadanie dopalanie spalin. W silnikach które lubią łyknąć oleju po wyrzuceniu kata kopcenie będzie większe.
-
[B5 1Z] Dodatkowy wtyk w regulatorze napiecia w alternatorze
To się zamieńcie...
-
[ALL B5] Problem z alarmem
Jak przed odłączeniem działało to i teraz powinno. Po co odłączałeś i wyrzucałeś skoro teraz znowu chcesz aby znowu było i działało.
-
[B5 AEB] Test sprzęgła
Spróbuj ruszyć z miejsca na 4 lub 5 biegu jak puścisz do końca sprzęgło a silnik będzie dalej pracował przez kilka sekund to sprzęgiełko się ślizga.
-
[B5 ALL] Ciężko zamykające się drzwi
Może i tak ale gdy w audi trzeba napier.... drzwiami jak w żuku żeby się zamknęły to już nie taki fajny bajer