Treść opublikowana przez iwadrian
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zawsze mozesz do Hotelu na mala impre wpasc... Fakt o tym nie pomyślałem :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wpadnę do też na chwilkę chociaż się przywitać z Wami. Mam jutro pilną robotę i chyba nie będę mógł w pełni uczestniczyć w spocie no chyba,że się jakoś wykręcę
-
[B6 BFB] Aerotwin do B6
Pozostaje wymiana ramion. Te nietypowe to były montowane w rocznikach 2001-2003.
-
[ALL B6] Ogrzewanie, jakieś pięć problemów...Mega awaria :(
Przede wszystkim podłącz vag-a, odczytaj błędy i zrób output test.
-
[B5 1Z] Nie świeci mi kontrolka od podgrzewania świec żarowych
Zacznij od podłączenia vaga i sprawdzenia błędów i testu kontrolek,Potem sprawdź napięcie na świecach.Czujnik temperatury też ma znaczenie.
-
Strefa Śmiechu
- YouTube - filmy warte obejrzenia
;(- [ALL B6] Problem z Maską??
Poduszka na tyle uszkodzona, że silnik w maskę wali? Podczas jazdy to by takie efekty były,że Moim zdaniem to ci ktoś dupskiem na maskę usiadł z rozpędu- [B5 ADP] Lewy przycisk w liczniku FIS
potem zatwierdzasz czyms czy zostawiasz samopas? zostawiasz i tak się zapisuje samo.- [B5 ADP] Lewy przycisk w liczniku FIS
Są dwa tryby ustawienia speed limit. jeden podczas jazdy a drugi przy wyłączonym zapłonie wciskasz check i trzymasz ok 3 sek wyswietli się speed 2. przyciskami na manetce zmieniasz wartość co 10 kmh od 10 do właśnie 350kmh.- [b6 avj] Po zamknięciu samochodu podświetlenie klawisza od awaryjnych cały czas działa
Zauważyłem, że może to mieć coś wspólnego z alarmem( może z uzbrajaniem) Po zamknięciu auta kontrolka na boczku drzwi kierowcy przez chwilę miga bardzo szybko, po chwili miga ok 2x na sekundę a w momencie gdy gaśnie kontrolka awaryjnych ta na drzwiach miga ok 1x na sekundę.- [B5 ADP] Lewy przycisk w liczniku FIS
Ustawione ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości tak na zapas.- [ALL B5] Panel środkowy pytanie
wygląda na to, że się da- [B6 AWX] Ustawiał ktoś samemu kąt synchronizacji???
Pewnie kółko do wałka się przypiekło albo za lekko dokręcona śruba główna,dokręć ją a po poluzowaniu trzech śrub od regulacji opukaj kółko delikatnie gumowym młotkiem.- [B5 AHU] Sprzęgło wiskotyczne wentylatora czy padło?
To normalne, że wiatrak nabiera pewnej prędkości na nie załączonym sprzęgiełku ale to nie jest jego pełna prędkość (ta z którą obraca się kółko pasowe)- [B5 AHU] Sprzęgło wiskotyczne wentylatora czy padło?
Moim zdaniem wszystko jest o.k. Moja audiczka również potrzebuje około 6-7 km do uzyskania pełnych 90*C na blacie, potem tak trzyma z minimalnymi ledwo zauważalnymi wahaniami np: stanie w korku.- [B5 AHU] Sprzęgło wiskotyczne wentylatora czy padło?
Spróbuj pokręcić wiatrakiem ręką na wyłączonym silniku, jak nie da rady to wtedy lipa.- [B7 BRE] Czy mogę bez obaw katować do 4 tyś obr. ???
Racja. Dieselki nie są stworzone do jazdy na wysokich obrotach przez dłuższy czas.- [ALL B5] Jak usunąć napisy na tylnej klapie ?
Do usuwania resztek taśmy używa się specjalnego kółka na wiertarkę (wkrętarkę).Kółko jest zrobione z gumy coś jak gumka do mazania. Używam tego na codzień na warsztacie.Szybkie, skuteczne, bezpieczne i nie powoduje uszkodzenia lakieru.- [ALL B7] Problem z dobraniem smaru do układu hamulcowego ;/
Ja od lat stosuję smar grafitowany i wszystko działa jak należy.- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Po 16-stu latach ostrego palenia dziś jest mój trzeci dzień bez papierosa. Ssie mnie niesamowicie- [ALL] Czy spaliny wydobywające się z korka wlewu oleju to niepokojący objaw?
na przykład z komory cylindra poprzez nieszczelne pierścienie tłokowe do skrzyni korbowej (tam gdzie jest wał korbowy). Spaliny będą wydostawać się też z otworu na bagnet oleju.- [ALL] Czy spaliny wydobywające się z korka wlewu oleju to niepokojący objaw?
Zapewne jakiś czas z tym pośmigasz ale kiedyś będziesz musiał się tym zająć. Skoro masz zamiar dopiero kupić to auto to podjedź do jakiegoś warsztatu aby to sprawdzić. Lepiej przed niż po kupnie auta.- [B5 ANA] Wpadło sprzęgło
Weź pod uwagę możliwość awarii wysprzęglika.- [ALL] Czy spaliny wydobywające się z korka wlewu oleju to niepokojący objaw?
Przedmuchy do skrzyni korbowej. Prawdopodobnie pierścienie tłokowe. - YouTube - filmy warte obejrzenia