Treść opublikowana przez iwadrian
-
[B5 AFN] Olej w zbiorniczku wyrównawczym.
Zanim głowicę zrzucisz sprawdź chłodniczkę oleju. Zawsze to taniej. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t95519.0.html;msg1089007;highlight=afn+ch%C5%82odniczka+oleju#msg1089007
-
[ALL] Jakie kable do odpalenia diesla
najlepsze są zrobione samodzielnie z przewodu idącego od akumulatora do rozrusznika w maluchu(przekrój taki jak trzeba) + dobre żabki i można czołg odpalać
-
[B6 ALL] Problem z hamulcami
Sprawdź szczelność przewodu podciśnieniowego oraz łącznik w ścianie grodziowej. Proponuję też sprawdzić czy w servo nie ma przypadkiem wody ponieważ nawet mała jej ilość przy niskich temperaturach powoduje przymarzanie membrany i zaworka zwrotnego. Jeżeli w servo będzie woda trzeba ją odessać a do servo nalać niewielką ilość denaturatu.
-
[B6 AWX] Kontrolka silnika
17. instrumentsoutput test i lecisz po kolei
-
[B6 AVF] Gdzie powinien być przykręcony uchwyt na reklamówki
no i ja tak mam zamontowane też
-
[ALL B6] Popalone luty transformatorków w przełączniku swiateł! PILNE
Popraw luty i zobacz co się będzie działo.
-
[B5 AEB] NIE grzeje ogrzewanie przy wysokiej temperaturze silnika
1. sprawdź poziom płynu 2. czy węże od nagrzewnicy obydwa gorące 3.odpowietrz układ 4.przepłukaj nagrzewnicę 5.sprawdź obieg płynu 6.jak nic nie pomoże to pompa do wymiany( najbardziej prawdopodobne)
-
[B6 AWX] Rurka pod przednią klapą złamana
Była podłączona do akumulatora tam gdzie się opary elektrolitu wydostają.
-
[B6 AVF] Gdzie powinien być przykręcony uchwyt na reklamówki
przykręć tam gdzie ci pasuje i gdzie jest najwygodniej, ja mam jakieś 30cm od uszczelki po lewej stronie.
-
[B6 AVJ] Zacisk w przednim kole nie odbija do końca
dobrze gada: czasem przewód elastyczny potrafi wewnątrz pęknąć i blokuje przepływ płynu w którymś z kierunków.
-
[B6 AVF] Ciężko wchodzą biegi
Może być wina niskich temperatur, ale jak nawet na rozgrzanym ciężko wchodzą biegi to sprzęgiełko się kłania.
-
[B5 AVG] Pierwsze hamowanie po dlugim postoju - serce w gardle
proponuję poczytać: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t47779.0.html;highlight=naprawa+servo
-
[ALL] Moduł komfortu, centralny zamek - centralka nie widzi pilotów
Na vagu nie ma reakcji. Próbowaliśmy kolegi kluczyk na moim aucie i mój kluczyk na jego aucie ale brak reakcji w każdej próbie (tylko mój kluczyk na moim pokazuje o.k co oczywiste jest) Mało prawdopodobne aby mu padł moduł i kluczyk na raz. Możliwe, że nasze piloty chodzą na różnych częstotliwościach (moje b6 jego b7). pokombinujemy jeszcze z innym pilotem od b7 aby mieć pewność gdzie leży przyczyna.
-
[ALL] Moduł komfortu, centralny zamek - centralka nie widzi pilotów
No właśnie. taki sam problem jest w b7 mojego kolegi. Moduł komfortu nie odczytuje fal z pilotów. Czy padł moduł, czy może czujka odczytująca sygnał. przy próbie ponownego kodowania pilotów vagiem zero reakcji.
-
[ALL B6] Wymiana żarówek podświetlenia tablicy rejestracyjnej
Ja u siebie rozwierciłem.
-
[B5 ADR] Problem z wentylatorem chłodnicy (WISKOZA)
Wymień visco.
-
Ślisko
:polew: Nasze służby w porównaniu do brytyjskich to są the best.Angoli to dopiero zima zaskoczyła.
-
[ALL B6] Problem z sprzęgłem lub skrzynią.
Ostatnio zaczął się u mnie problem z wrzucaniem biegów (wchodziły bardzo ciężko) nie było żadnego ślizgania się sprzęgła ani nie ciągnął na wciśniętym. do tego dość ciężko było wcisnąć pedał. Rozwiązanie: wymiana kpl. sprzęgła oprócz koła dwumasowego i wszystko działa jak należy.
-
[B6 AVF] Dziwne burczenie przy zdjęciu nogi z gazu
Teorii na ten temat jest wiele :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_niepokojacy_dzwiek-t17053.0.html
-
[B5 ADR] Pomyłka ,wlany płyn do szyb zamiast oleju do silnika.Pomocy!!!
Płyn do spryskiwaczy szybko odparowuje, tym bardziej szybko odparuje z gorącego oleju ewentualnie osadzi się na korku oleju w postaci majonezu.
-
[B6 AVF] Wyklepanie dachu
Nie takie daszki się wstawiało :gwizdanie: i klient very happy po dziś dzień. Gdy czytam opinie o NIE BITYCH z Anglii to tyle bitych to ja nawet w Polsce nie widziałem sorry za mały
-
[B7 BLB] Dziwne drgania :(
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56180.0.html;highlight=blb+wibracje
-
[B5 AFN] Alternator problem ze sprzęgiełkiem
racja faktycznie ośka taka sama jest.
-
Passat vs A4
Miałem passata z 2001 po lifcie z tym samym silnikiem co moja audi i uważam,że jest to bardzo dobry samochód, ma więcej miejsca wewnątrz i większy bagażnik. Audi jednak ma to coś
-
[B5 AFN] Alternator problem ze sprzęgiełkiem
O ile dobrze widzę to jest kompletnie inne mocowanie i na drugiej fotce jest normalna rolka bez sprzęgiełka.