Treść opublikowana przez iwadrian
-
[B6 AWX] Olej w płynie chłodzącym AWX
w tej co kupiłeś nie będzie bąbelków a tak z ciekawości tą starą chłodniczkę sprawdź, ciekawe co pokaże
-
[B5 AFM] Przerysowany bok
Jak zaczniesz sam babrać to dopiero potem będziesz w$%#&iony, zwłaszcza na metaliku :gwizdanie:
-
[ALL B5] Klejona gródz i nadkola??
mógłbyś się zdziwić
-
[B6 AWX] Olej w płynie chłodzącym AWX
Jak puścisz przez króćce wodę to gdy zanurzysz w wodzie nie zobaczysz pęcherzyków.przepuść wodę ale bez zamurzania w czymkolwiek a najlepiej zrób to za pomocą sprężonego powietrza.
-
[B6 AWX] Olej w płynie chłodzącym AWX
dokładnie. próba ciśnieniowa: sprężone powietrze do chłodniczki i miska z wodą, co jednak może nie być miarodajne bo chłodniczka lubi czasem popuszczać dopiero gdy się nagrzeje.
-
[B6 AWX] Olej w płynie chłodzącym AWX
Jak uszczelka ( ew. głowica) puści pomiędzy kanałem olejowym i wodnym to olej w płynie będzie ale spalin nie będie czuć. Oczywiście powąchać nie zaszkodzi.
-
[B6 AWX] Olej w płynie chłodzącym AWX
Zacznij od sprawdzenia chłodniczki oleju. Miałem olej w zbiorniczku a po wymianie chłodniczki i płukaniu układu spokój od 2 lat.
-
[B7 BRE] Komunikat na kompie o czasie pozostałym do serwisu.
1 http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html 2 komp tego nie przewiduje.
-
[B7 BPW] Wymiana napinacza paska wieloklinowego
bez specjalnego klucza ( oczywiście lepiej go mieć)też da radę ale musi być udarowy koniecznie i pójdzie
-
[B5 1Z] Wymiana gumowych przewodów hamulcowych
Nie musisz tyłu odpowietrzać.Pilnuj tylko aby podczas wymiany płyn nie zszedł całkiem ze zbiorniczka i pompa się nie zapowietrzyła.
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
Spróbuj najpierw odkręcić i odsunąć pedały, trochę gimnastyki i pójdzie. Nie opiszę ci tego krok po kroku bo w audi robiłem to dość dawno temu.
-
Program zapisujący oglądane filmiki z youtube itp na Twardym dysku
real player.
-
[ALL] Jaka słuchawka bluetooth ??
Nokia bh 209.
-
[B5 ADR] Jakie świece zapłonowe polecacie ?
Iskra. najlepsze i najbardziej niezawodne świece.
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
Dasz radę bez demontażu deski.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
,,,w biznesie,to chyba właśnie o to chodzi,żeby wszyscy byli zadowoleni... gorzej jak ktoś w trunkach z dystrybutora gustuje, trzeba będzie petrol station wydzierżawić bo takich też tu mamy
-
[B5 AHH] Olej trochę ponad max
Jak auto stoi na równym (poziomym) podłożu to nie powinno przekraczać max. 3mm to dość sporo. Ja uważam,że max to max i kropka a najlepiej utrzymywać poziom oleju na 3/4 miarki.
-
[B5 AFN] Puszcza sprzęgło ??? czy ślisko ??
Stawiam na sprzęgło. Na postoju wrzuć 4 lub 5 bieg i spróbuj ruszyć, jak zgaśnie od razu to sprzęgło o.k, jak nie zgaśnie to sprzęgło padaka.
-
[ALL B6] Przy zmianie końcówki konieczna wymiana drążka?
Ale takie super skomplikowane to nie jest zależy dla kogo, jak mechanik z zapieczonym gwintem nie daje rady...
-
[B6 AWX] Chwilowy zanik mocy
wygląda jakby w tryb awaryjny wchodził. Sprawdź wężyki od podciśnienia i węże od turbo. Jak nic nie znajdziesz to vag i logi dynamiczne.
-
[ALL B5] Problemy po wymianie skrzyni i sprzęgła
Sprawdż czy łapka wyciskająca łożysko nie jest pęknięta.
-
[ALL B6] Zarysowany bok mojej A4
Zatem oddaj tam gdzie uważasz, że będzie najlepiej a sposób, metodę naprawy pozostaw fachowcowi. Jak coś będzie nie tak to zawsze możesz reklamować.
-
[ALL B6] Zarysowany bok mojej A4
Kumaty lakiernik zrobi lepiej niż salon i o wiele taniej.
-
[ALL B6] Zarysowany bok mojej A4
Wystarczy pomalować tylną ćwiartkę i tylne drzwi nie widzę potrzeby cieniowania przednich bo uszkodzenie jest wystarczająco od nich daleko, wpyłka na bazie zmieści się na tylnych. Jednak jeżeli lakiernik zaproponuje ci cieniowanie drzwi przednch to nie zaszkodzi. Kompletnie bezsensowne jest lakierowanie przedniego błotnika.
-
[ALL B6] Stłuczka z moją audiczką :/ proszę o pomoc w sposobie naprawy
Spokojnie do zrobienia .