Treść opublikowana przez nike166
-
Nie grzeje lusterko prąd dochodzi .
Dzięki
-
Nie grzeje lusterko prąd dochodzi .
Panowie mały odkop, czy jest jakaś różnica przy podłączeniu odwrotnie kabli do wkładu lusterka ?
-
Stukanie po wkręceniu na obroty (filmik)
Jakby któreś łożysko się rozlatywało aczkolwiek musiałbyś stanąć z przodu auta dodać gazu pociągając za linkę od gazu i bardziej się przysłuchać z którego to miejsca dochodzi. Bo tak ciężko strzelać.
-
Luz lewarka biegów.
Wcześniej już próbowałem obczaić ten temat i zauważyłem, że dość luźno jest ten element metalowy od lewarka do skrzyni co idzie pod samochodem tzn luźno jest tuż przy skrzyni nie wiem czy tam jakiś przegub jest czy co ? Myślę, że przez to może być luźny lewarek ale moge się mylić może ktoś rozwiązał ten temat u siebie i zna odpowiedź ?
-
Luz lewarka biegów.
hej, Panowie mój lewarek jest już dość luźny ma sporawy luz czy bieg rzucony czy nie. Pytanie do Was jak się tego problemu pozbyć ? I co wypadałoby sprawdzić na początku ?
-
kalibracja wskażnika paliwa
U mnie tak jest bo też miałem źle skalibrowaną tą wskazówkę , ale po teście sporo była poniżej pionu Po regulacji wszystko ok
-
kalibracja wskażnika paliwa
To nie mam pojęcia co może być nie tak, może coś z pływakiem ?
-
Szarpanie , przerywanie
W sumie też miałem poobne objawy tyle ze bez takich błędów i okazała sie padnieta cewka, po wymianie wszystko pracuje idealnie .
-
kalibracja wskażnika paliwa
wchodzisz w instruments i tam będzie opcja test czy coś takiego i kalibrujesz dodam, ze wskazówki muszą stanąć w czasie testu pionowo, jeżeli od paliwa będzie lecieć w którąś stronę to Reka ja przesuwasz na środek i znowu puszczasz test, trochę się schodzi z ustawieniem bo nie zawsze po ponownym teście wskazówka stanie pionowo trzeba próbować
- Pasek rozrządu
-
kalibracja wskażnika paliwa
Jest możliwość, ale musisz posiadać pełną wersję VAGA lub VCDSa.
-
Szarpanie , przerywanie
Sprawdź czujnik i sondę lambde
-
Pasek rozrządu
Mój pasek po przebiegu 30 tyś nie ma nawet śladu żadnego, dziwna sprawa, że to się dzieje też przy nowym pasku
-
Dylemat nad Alpin A4, a Alpin A5 ?
Ale tu jest mowa o zwykłym Alpinie, a nie o Pilot Alpin
-
Malowanie felg stalowych farbą poliuretanową
Witam, Załatwiłem sobie z pracy trochę takowej czarnej farby i się zastanawiam czy będzie to dobre rozwiązanie do pomalowania felg stalowych na zimę ? Felgi mam już wyczyszczone do gołej stali, na to zamierzam dać podkład i tą właśnie farbę, nada się ?
-
Problem z obrotami i gaśnięciem.
Darmowy program diagnostyczny tzn ta darmowość pozwala praktycznie tylko na odczytanie błędów silnika
-
Problem z obrotami i gaśnięciem.
Tak będzie dobry, do tego jakiś VCDS 1.2 lite Podejrzewam, że kolega już ma elektroniczną przepustnicę ze względu na rok auta Ogólnie może coś z czujnikiem obrotów silnika nie tak Trzeba sprawdzić błędy na vagu .
-
blad 16705
16705 / P0321 / 000801 - Czujnik prędkości obrotowej silnika (G28): Nieoczekiwane sygnał Możliwe objawy Silnik wyłącza się Silnik nie uruchamia się Prędkościomierz nie działa Żarowa Lampka sygnalizacyjna miga (K29) Możliwe przyczyny Czujnik prędkości silnika (G28) luzem Czujnik prędkości silnika (G28) uszkodzony Możliwe rozwiązania Sprawdź czujnik prędkości silnika (G28)
-
blad 16705
A coś się dzieje z autem ?
-
Przepustnica?
" 16486 / P0102 / 000258 - czujnik przepływu masy powietrza (MAF / G70): sygnał zbyt niski Możliwe objawy Światło wskaźnika usterki (MIL) Utrata mocy Możliwe przyczyny Okablowanie i / lub Connector (s) z / do masowego przepływu powietrza (MAF / G70) uszkodzony Czujnik przepływu masy powietrza (MAF / G70) uszkodzony Możliwe rozwiązania Sprawdź okablowanie i / lub Connector (s) z / do masowego przepływu powietrza (MAF / G70) Sprawdzić / wymienić czujnik masowego przepływu powietrza (MAF / G70) "
-
Dylemat nad Alpin A4, a Alpin A5 ?
Hej, Michelin jak wiadomo wypuścił nowego Alpina i bardzo się nad nim zastanawiam jak myślcie sprawdzi się ? Miałem kupić wersję z tamtego roku A4 ale zauważyłem, że w sprzedaży jest już nowszy model. Doradźcie coś czy warto kupić nieprzetestowaną opone ? Ale w końcu to Michelin więc sam nie wiem... U siebie w wulkanizacji A4 mogę nabyć za 210zł , a A5 240zł z montażem oczywiście cena przed sezonem i dość atrakcyjna. Mowa o 195/65/15. Nikt nic się nie wypowie ?
- Przepustnica?
- Przepustnica?
-
Przepustnica?
Teraz exik będzie miał do myślenia zamulony samochód dość znacząco, szarpanie itp
-
Świece + przewody
I wcześniej również miałem beru i też miały czarne trzonki