Treść opublikowana przez NYNA
-
Kolizja i Naprawa
Jak gość był w PZU ubezpieczony to do OC jest darmowa opcja pzu pomoc w wersji komfort i wtedy jest laweta dla poszkodowanego i dla sprawcy i nie placi się za nią. Jak dałeś do ASO to będziesz miał wszytsko wymienione na nowe oryginalne i ubezpieczyciel za wszystko zapłaci nic się nie martw. Pamiętaj też że jeżeli jesteś poszkodowanym to z OC sprawcy przysługuje Ci samochód zastępczy na cały okres naprawy Twojego auta więc dzowń do nich a PZU ma podpisane umowy z wypożyczalniami w cełej Polsce i za 2 godziny będziesz miał auto pod domem i ani grosza za to nie zapłacisz.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
pewnie ma najnowszą etkę w tym jezyku:grin:
-
Swap na bkd
No ale czy nie lepiej założyć np. takiego BMM-a z większym turbo odrazu, zrobić program i mieć bezawaryjny silnik.
-
CHIP - możliwości
Najlepiej zapytaj kogoś kto takim jeździ np: http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/nowy-wykres-237908/
-
Swap na bkd
Szukaj 2.0 TDI 8V montowanych poprzecznie czyli Audi A3, Golf V ,Seat leon i będzie wszystko pasowało do tego większe turbo złożysz zrobisz program i będziesz mial dużo lepiej niż miałeś i do tego bezawaryjnie. Np. BMM powinien być dobry. SILNIK MOTOR BMM BMP 2.0TDI BPW BLS BRD 170 (2910454289) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak nie masz wyszczególnionego na fakturze tak jak tego pyłkowego to znaczy że nie wymienili bo oni wymianę filtra powietrza mają co którys tam przegląd tak jak paliwowego no co 60 tys km:facepalm: ale w sumie nic w tym strasznego przynajmniej trochę zaoszczędzisz bo wymiana paliwowego w ASO w B8 koło 150 zł kosztuje. Kup sobie teraz normlanie w sklepie czy na allegro filtr powietrza i paliwa tylko jakiś pożądny albo ori albo knecht lub mann a nie jakiś badziew i wymień sam lub u jakiegoś mechanika za parę groszy i po sprawie.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Robote może i robiło tylko pytanie w którym aucie lipej się czujesz siedząc w środku i czym Ci się lepiej jeździ na dłuższą metę. Ja całe szczęście okres BMW mam już za sobą i wiem że w najbliższych latach na pewno się nie przesiądę, ale tak to jest kążdy ma swoje upodobania. Ja w AUDI znalazłem to czego szukałem i narazie mam spokój przynajmniej co do marki bo C7 w Avancie już chodzi po głowie:decayed:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jeżeli pochodzą z pewnego źródła i do tego są kompletne i w bardzo dobrym stanie to cena nie moze być inna bo cudów nie ma, to tak jak z autami w ogłoszeniach, jak cena niższa to zawsze jest to "coś"
-
Wycena do AC
Tylko gorzej jak tego nigdzie w kodach wyposażenia nie masz albo na jakimś papierze że to w aucie jest zamontowane bo przy kradzieży biorą wyposażenie z VIN-u tak jak z fabryki wyjechał. Koledze nie chceli wypłacić za wyższą wersję kóra doposażana o dodatkowe bajery była w salonie w momencie kupna i miał to na fakturze zakupu a oni z VIN-u mieli ż ez fabryki wyjechał bez tego i się z nimi szarpał chyba z pół roku albo dłużej ale wkońcu dopłacili łaskawie.
-
Grupowy chiptuning w R-Performance
Na forum golfa była cały czas otwarta lista. Dzwoniło się tylko do Witka i mówiło że z listy z forum golfa i umawialo termin bez czekania zbierania ludzi itd. Więc chyba lepiej tam spróbować bo będzie szybciej dla tych co już się chcą umawiac.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Miód malina
-
B8 TrOOOOp
Płyn niech ci sprawdza do ilu trzyma i wtedy jak coś to koncentratu dolej a do paliwa jakieś stp przeciw wytracaniu się parafiny możesz dolać albo poprostu w austri zatankuj i będzie git i w filtrze paliwa żeby wody nie było a jak go dawno nie wymieniales to lepiej przed wyjazdem wymień._
-
Szkoda całkowita?!?!
Czemu ASO by miało nie naprawić? Ja czy dawałem B5 z 1999 roku czy A6 z 2005 to nie było żadnych problemów ani z ASO ani z ubezpieczalnią.
-
silnik do wymiany kilka pytań L(
No dlatego przeważnie bardziej opłaca sie kupć kompletny silnik i resztę gratów sprzedać bo ceny samych słupków też nie są niskie a jeszcze zawsze coś dojdzie i w sumie wyjdzie na to samo.
-
B8 TrOOOOp
Co to Ford czy Citroen?
-
silnik do wymiany kilka pytań L(
Myślę że będziesz zadowolony, powinni mieć też jakiś papiery na ten silnik, gwarancję pisemną weź z wpisamym numerem i przebiegiem.
-
silnik do wymiany kilka pytań L(
Tu masz: http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-waszych-aut-oleje-plyn-spryskow-motul-gratis-szczegoly-1str-32035/ Co do silnika to musisz dzwonić, pytać, najlpeiej jak by silnik był jeszcze na aucie żebyć mógł go odpalić zanim kupisz, jakieś papiery powinny być do auta które potwerdzają przebieg. Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Co Ci powiedzieli u Woźniaka jak dzwoniłeś?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
W ASO zostaw przeglądy co 30 000 km a sam zmieniaj olej co 15 000 km, zawsze trochę taniej będzie a gwarancja będzie zachowana. Co do oleju to tak jak kolega napisał musi spałniać odpowiednią normę w Twoim przypadku 507.00, więc kupujesz motula z taką normą i jedziesz z nim do ASO na przegląd. Ja to nawet swoje filtry zabieram jak jadę na przegląd do ASO.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tylko ten pierwszy jest z normą do silników z DPF-em którego ty nie masz, więc po co masz chronić coś czego nie posiadasz. Oczywiście do PD możesz zalać ten pierwszy olej tylko moim zdaniem lepiej jest zalać olej typowo pod PD czyli z normą 505.01 a nie z normą do DPF-a.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Dokładnie nie jest to takie proste jak by się niektórym wydawało, dlatego nawet nie próbują odpalać auta na miejscu tylko zabierają a później dopiero elektronik działa na spokojnie i odpala auto.
-
Wycena / 2800 za całe auto
Jak chcesz mieć dobrze zrobione bez szarpania to tylko ASO.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
LM, Motul, Millers, Valvoline z tych jak coś wybierzesz to będzie dobrze tylko z normą 505.01 . Jak 10 000 km na tym oleju masz już zrobione to możesz pomału szykować sie do wymiany za jakieś 2 000 km.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Własne patenty jednak dają radę Dobrze że się znalazło.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
a skąd Ty to wiesz, jakby to robili profesjonaliści to autkiem odjadą a nie będą holowali, mojemu ojcu ukradli kiedyś w bukowinie vectrę, też wszyscy myśleli profesjonaliści a się okazało że goście wzięli na krótkiej lince na hol i nikt nie mial pojecia jak to zrobili :shock3:wszystko rozjebane w srodku szyba zbita bo auto znalazlo sie po 2dniach 50km dalej.. ciagneli i nie dociagneli dali spokoj.. Nie chce mi się dyskutować z Tobą na takie tematy bo pojęcia widać nie masz za bardzo:facepalm: Dowiedz się najpierw jak odpalić B8 bez kluczyka. przecież jej nie odpalili chodzi o podejcie-> wedlug Ciebie założyć że to profesjonaliści i auto przepadło? tak to na pewno się nie znajdzie:facepalm: trzeba przypuszczać że się odnajdzie i szukać przez najbliższe dni..i mieć nadzieję!!! Bo anuż.. Widzę że nadal nie kumasz i niech tak zostanie. Czytaj ze zrozumieniem, chyba wyraźnie napisałem że ma szansę odzyskać auto ale musi uruchomić inne źródła i tego mu życzę.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
a skąd Ty to wiesz, jakby to robili profesjonaliści to autkiem odjadą a nie będą holowali, mojemu ojcu ukradli kiedyś w bukowinie vectrę, też wszyscy myśleli profesjonaliści a się okazało że goście wzięli na krótkiej lince na hol i nikt nie mial pojecia jak to zrobili :shock3:wszystko rozjebane w srodku szyba zbita bo auto znalazlo sie po 2dniach 50km dalej.. ciagneli i nie dociagneli dali spokoj.. Nie chce mi się dyskutować z Tobą na takie tematy bo pojęcia widać nie masz za bardzo:facepalm: Dowiedz się najpierw jak odpalić B8 bez kluczyka.