Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
za jakies 5godz bedzie po niej, bo jestem umowiony w ASO mam tylko nadzieje, ze CP zejdzie i nie okaze sie ze bede sie musial smutnym panom tlumaczyc skad to ma na szczescie mam FV z wyszczegolniona dokladnie pozycja zegary Q7 itp a nie "czesci samochodowe". Wam tez polecam kupioanie zawsze z FV i dokladnym opisem czesci gratow z CP bo z legalnoscia tego bywa roznie, a przy sciaganiu od razu wychodzi historia czesci.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
bardzo boli jak siedzisz?
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Ale dziadostwo to CP... choinka sie swieci caly czas i nie dziala nic poza predkosciomierzem i licznikiem przebiegu. Obrotomierz, temp plynu, i poziom paliwa=0. Na FISie dziala tylko dolny wiersz wyswietlajacy aktualne przelozenie.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Hmm... Dziwne, bo po prosta robota. Calosc zajmuje jakies 1,5godz na spokojnie. Duzo rozbierania jest, bo żeby je wyjac trzeba całą blende zdemontować :-/ W kazdym razie temat be stresu do ogarniecia samemu jednym torx'em :-) Minus tylko taki ze jest CP i włącza się SAFE od razu, ale dzieki temu nie ma w nich immo, tak jak kiedys bylo w większościowy modeli przez co wymiana była skomplikowana bo konieczne wlasciwe kodowanie-glownie immo bo reszta to pikus.Tak pewnie było jeszcze w TT i dlatego nikt nie chcial się tego dotknąć. Ja kiedyś w leonie chcialem założyć zegary z golfa R32 i było tak samo-problem z kodowanie immo :-( Jak bedziesz chciał ACC robić albo w ogóle for fun je zmieniać teraz to bez stresu temat do ogarniecia-dwa razu rozbieralem u siebie całą konsole więc dam radę i trzeci raz ;-) ---------- Post added at 07:26 ---------- Previous post was at 07:23 ---------- No wlasnie dlatego ze czcionka wieksza :-]
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Hmm... Chyba to przez ta pozna pore... Akurat czcionka jest wieksza, a na ta chwile jedyna zmianę jaka jeszcze widac to delikatny chrom na wskazowkach ;- Reszta poza FISem, ktorego póki co jeszcze nie widac jest taka sama :-)
-
[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
Mi tez sie Daytona bardzo podoba i w kazdym modelu wystepuje w jedynie w ramach exclusive'a. Dr - super fura, szkoda ze nie Q
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
a ta navi masz z google'ami po necie czy standardowa?
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
kolejny mod on board - zegary poliftowe z FISem 3G i ACC Zegary w stosunku do przedliftowych maja dodatkowo zmieniona czcionke i chromowane wskazowki. Oczywiscie blokada CP zrobila swoje ale na jutro jestem umowiony na jej zdjecie a po weekendzie wstawie wiecej fotek.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Aplikatorem-platkiem bawelnianym. Dwa przechylenia na ok. 1/4 felgi.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
No ale co oni robia? Zakladaja fabrycznie czesci za 4k £! Jaja jakieś.... Zrobisz to sam za ok. 10k PLN :-D
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Zalezy od ich wielkosci. Ja na 21" zuzylem 3/4 dużej fiolki.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
ale badziew
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ordnung muss sein zeby byla vorsprung durch technik
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Mlody a ta nalepke rejestracyjna na szybie tez tak chciales, bo jest ladniej? Ale znam jednego typa co nakleil na tylnej szybie po lewej stronie w 1/3 wysokosci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zobaczysz jak to jest jak sam zapniesz fotelik z tylu ;-) Mam 3 letnią córkę. Kolejne w planach. Niby po co Q7 kupiłem? haha - moja ma 2,5 i mam taki sam plan, tymbardziej ze mloda ostatnio dosc czesto i regularnie pyta sie "tato a kupisz mi siostrzyczke jak ma jagoda i kajtek?" kajtek i jagoda to blizniaki, jej rowiesnicy ze zlobka No to musisz się postarać no szukam na allegro i ebayu ale nic nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zobaczysz jak to jest jak sam zapniesz fotelik z tylu ;-) Mam 3 letnią córkę. Kolejne w planach. Niby po co Q7 kupiłem? haha - moja ma 2,5 i mam taki sam plan, tymbardziej ze mloda ostatnio dosc czesto i regularnie pyta sie "tato a kupisz mi siostrzyczke jak ma jagoda i kajtek?" kajtek i jagoda to blizniaki, jej rowiesnicy ze zlobka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
M I S Z C Z
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
zabombiste to jest to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zobaczysz jak to jest jak sam zapniesz fotelik z tylu ;-)
-
RNS-E a dedykowane radio. Jest co porównywać ?
2k za chinski badziew to masakra jakas... za niewiwle wiecej mozna kupic porzadny markowy sprzet albo i nawet rns'a z adapterem i dvd
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Mlody takie wyznanie z rana - jestem wzruszony
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
ja od x czasu uzywam sonaxa extreme z nano - zimowego i letniego. Kupuje zawsze przed sezonem hurtowo caly karton i wystarcza mi na kilka m-cy.
-
[ALL] Klucz do plastików
ja mam dwa zestawy YATO (czerwone - miększe i niebieskie - twardsze) i doskonale sie sprawdzily A4, A4, Q5 i Q7. Kosztuja rozsadne pieniadze i sa zarowno wytrzymale i odpowiednio "delikatne"
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
ja tez mialem PETEXy i bylem bardzo zadowolony. Zreszta nowy wlasciciel uzywa ich zima do dzis - po 5 sezonach sa nadal w bdb stanie!
-
Jak wypolerować końcówki wydechu v6?
a dlaczego nie? ja czyscilem i tempo i lekkoscierna sonaxa i bylo ok.