Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. ja tez, a caly ten tydzien w kielcach jestem...
  2. Wreszcie to ogarnalem.... Kable duzo latwiej jest ogarnac w podlodze, przy module BT. Nie ma potrzeby demontowania schodka itp. Wystarczy demontaz dwoch plastikow. Prosciej wtedy jest przeciagnac kabel od RNS'a i wykonac cala "operacje". Gadget fajny ale wg mnie przydatny tylko do obslugi navi w czasie jazdy gdzie trudno jest pokretlem operowac. W pozostalych przypadkach szybciej jest uzyc reki i przyciskow
  3. no dosc ze pogoda ladna, to jeszcze i okazja jest happy birthday Flyer
  4. juz jakis kawalek czasu temu tez na tym stanalem. soft sie upgrade'owal ale z uwagi na nie przepiety mikrofon nie moge sie z pania dogadac razem z upgradem mialo byc troche innych zmian jak wieksza ilosc plikow na SD czy tez przewijanie listy utworow na FISie ale u mnie to nie zadzialalo :-/ Poki co nie mam czasu na dalsze mody, bo poki co "moduje" mieszkanie i za moment bede szukal fotelika z ISOFIXem
  5. pieeeekne felgi hmm - chyba nie jestem obiektywny
  6. Tez wczoraj tamtedy jechalem. Wracalem z Kielc i tarczyn minalem ok. 20.30 - wtedy jeszcze dalo rade. Na szczescie quattro on board daje rade a tak furka wygladala po podrozy
  7. ja kiedys (jak mialem erke) regularnie je kupowalem bo ciagle je urywalem na w-wskich kraweznikach
  8. mnie tez nie zachwycaja ja, po nie do konca udanej probie przerobki lamp na bazie ledow od A6 poczekam na cos gotowego i bedacego efektem masowej produkcji. w domowych warunkach ciezko jest uzyskac zadowalajacy efekt. oczywiscie znajda sie tacy ktorym nierowno ulozone ledy lub dziury widoczne przez klosz nie beda przeszkadzac niestety ja do nich sie nie zaliczam
  9. niestety w a4 kluczyk jest w stacyjce i musisz go uzywac. starter sluzy wylacznie do samego "odpalania"
  10. tam paliły się tylko pozycje tak wygląda stop w led ala A6 nie wiem skad masz to zdjecie ale w A6 stop swieci sie tez w klapie wiec nie mieszaj chlopakom w glowach
  11. no nie wiem czy to takie ales gute... przy tych to te hiszpanskie wygladaja jak z fabryki
  12. nic, bo nic fajniejszego nie ma ;-) no moze tuner tv analogowo-cyfrowy ale dvb-t jest w mpeg-2
  13. chlopaki chyba troche odplyneliscie... wracajac do lamp to wymontuje koledze i zobacze jak beda pasowac do mnie
  14. chetnie sie z Toba spotkam i oblukam
  15. za tyle to nowy w aso kupisz jak planujecie montaz to kupcie od razu modul 8-mio kanalowy ktory obsluguje przod i tyl - bedize na przyszlosc
  16. niestety podgrzewane sa tylko te 4-ro ramienne
  17. no to widze ze prawie ziomal - ja kiedys z kielc a teraz kabaty
  18. ja mam takie ze cztery. jezdze z nimi od roku i nic sie nie dzieje
  19. rezał ktoś z Was? pytanie do tych co je maja - czy w A4 się sprawdzają i faktycznie jest ciszej? proszę używac prefix-ów przy zakładaniu nowych tematów / cuber
  20. :polew: ale to Sobie mozna dorezać W Niemczech grzane lustra w wielu modelach sa opcja i trzeba uwaznie sprawdzac specyfikacje zeby sie nie zdziwic
  21. Ja nawet zebralem opierdol na GL a ja mialem dzieki Wam niezly ubaw jako kolega wspolczuje jednak tez Pawlowi, ze tak szybko mu nerwy puscily...
  22. :polew: a nie mowilem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.