Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
Spociki w Kielcach
ja tez, a caly ten tydzien w kielcach jestem...
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
w ok. 1,5-2godz da sie to ogarnac
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Wreszcie to ogarnalem.... Kable duzo latwiej jest ogarnac w podlodze, przy module BT. Nie ma potrzeby demontowania schodka itp. Wystarczy demontaz dwoch plastikow. Prosciej wtedy jest przeciagnac kabel od RNS'a i wykonac cala "operacje". Gadget fajny ale wg mnie przydatny tylko do obslugi navi w czasie jazdy gdzie trudno jest pokretlem operowac. W pozostalych przypadkach szybciej jest uzyc reki i przyciskow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no dosc ze pogoda ladna, to jeszcze i okazja jest happy birthday Flyer
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
juz jakis kawalek czasu temu tez na tym stanalem. soft sie upgrade'owal ale z uwagi na nie przepiety mikrofon nie moge sie z pania dogadac razem z upgradem mialo byc troche innych zmian jak wieksza ilosc plikow na SD czy tez przewijanie listy utworow na FISie ale u mnie to nie zadzialalo :-/ Poki co nie mam czasu na dalsze mody, bo poki co "moduje" mieszkanie i za moment bede szukal fotelika z ISOFIXem
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
dwa lata temu bylo to ok. 180pln
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
pieeeekne felgi hmm - chyba nie jestem obiektywny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tez wczoraj tamtedy jechalem. Wracalem z Kielc i tarczyn minalem ok. 20.30 - wtedy jeszcze dalo rade. Na szczescie quattro on board daje rade a tak furka wygladala po podrozy
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
ja kiedys (jak mialem erke) regularnie je kupowalem bo ciagle je urywalem na w-wskich kraweznikach
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
mnie tez nie zachwycaja ja, po nie do konca udanej probie przerobki lamp na bazie ledow od A6 poczekam na cos gotowego i bedacego efektem masowej produkcji. w domowych warunkach ciezko jest uzyskac zadowalajacy efekt. oczywiscie znajda sie tacy ktorym nierowno ulozone ledy lub dziury widoczne przez klosz nie beda przeszkadzac niestety ja do nich sie nie zaliczam
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
niestety w a4 kluczyk jest w stacyjce i musisz go uzywac. starter sluzy wylacznie do samego "odpalania"
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
tam paliły się tylko pozycje tak wygląda stop w led ala A6 nie wiem skad masz to zdjecie ale w A6 stop swieci sie tez w klapie wiec nie mieszaj chlopakom w glowach
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
no nie wiem czy to takie ales gute... przy tych to te hiszpanskie wygladaja jak z fabryki
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
nic, bo nic fajniejszego nie ma ;-) no moze tuner tv analogowo-cyfrowy ale dvb-t jest w mpeg-2
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
chlopaki chyba troche odplyneliscie... wracajac do lamp to wymontuje koledze i zobacze jak beda pasowac do mnie
-
[ALL B6/B7] Podwójne szyby
chetnie sie z Toba spotkam i oblukam
-
[ALL B7] Montaż ori czujników cofania
za tyle to nowy w aso kupisz jak planujecie montaz to kupcie od razu modul 8-mio kanalowy ktory obsluguje przod i tyl - bedize na przyszlosc
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
niestety podgrzewane sa tylko te 4-ro ramienne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to widze ze prawie ziomal - ja kiedys z kielc a teraz kabaty
-
[B6 i B7] Szyba przednia info
ja mam takie ze cztery. jezdze z nimi od roku i nic sie nie dzieje
-
[ALL B6/B7] Podwójne szyby
rezał ktoś z Was? pytanie do tych co je maja - czy w A4 się sprawdzają i faktycznie jest ciszej? proszę używac prefix-ów przy zakładaniu nowych tematów / cuber
-
[B7 DTM] Czym się cechuje ?
:polew: ale to Sobie mozna dorezać W Niemczech grzane lustra w wielu modelach sa opcja i trzeba uwaznie sprawdzac specyfikacje zeby sie nie zdziwic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja nawet zebralem opierdol na GL a ja mialem dzieki Wam niezly ubaw jako kolega wspolczuje jednak tez Pawlowi, ze tak szybko mu nerwy puscily...
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
powodzenia
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
:polew: a nie mowilem