Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. na szczescie alcantara łatwo sie czyści
  2. mi w sumie tez, chociaz czasem sie zastanawiam nad alu lub carbonem.... co do spalania to po wawie mam 9-10
  3. nie no bez przesady - tyle to jeszcze ogarniam
  4. dzieki za wczorajsze spotkanie - milo bylo Was poznać. Test imion chyba nie szybko zdam, ale jakos damy rade... ;-)
  5. Rosemeyer odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    hehe - tez walcze z tylnymi ledami, ale cos czasu brak na dluzsze rezania. poki co mam jedna lampe i jeszcze 3 przede mna :/
  6. prosciej i taniej zalozysz postojowke bezposrednio w webasto lub w ebersprecharze
  7. alarm mam fabryczny... a czy ta centralke da sie wymienic? moze wystarczy po prostu wymienic ja na ta nowsza?
  8. nie no chlopaki zamiast sie tajemniczo usmiechac to piszcie jak to ogarnac ;-)
  9. jezdzilem na GY, potem na dunlopach, a teraz znow wrocilem do GY. Byla niestety znaczna roznica na niekorzysc dunlopa
  10. Czy ktos z Was robił u siebie czujnik temp oleju z wyświetlaniem na FISie tak jak to jest w RS4?
  11. no wlasnie sam nie wiem , srebrne maja wszyscy wiec myslalem ze taki bedzie bardziej orginalny to jak to było? dokładałeś zderzak s-line za spryskami czy tak z fabryki wyszło? bo mnie to ciekawi... tak taki wyjechal z fabryki skandynawia panowie, skandynawia...
  12. Tylko tip, Z tego co wiem to quattro 3.0 tdi sa tylko w tipie multi jest tylko w osce
  13. Czy ktos z Was probowal zmienic pilot do Webasto na taki jaki jest w A6/A8 czy chocby paskach? Te nasze wygladaja jak jakies badziewne archaiki :-/ Moze da sie jakos zakodowac tego nowszego pilota?
  14. nie kombinuj ze spojlerem tylko grill zmien na porzadny
  15. ja robilem i w uproszczeniu jest p&p. wyjmujesz, wkladasz, kodujesz to co trzeba i koniec - zadnego grubszego rezania. Zadzwon pod ten numer (chlopak wspolpracuje m.in. z bemocarem): 602.217.712 - od niego nie tylko kupisz ale pomoze Ci z montazem (wyjmie, wlozy i przekoduje i zajmie to Wam max 15min)
  16. ja mam u siebie ten adapter i dvd phantoma. poczatkowo zamiast dvd mialem mediabank hdd, ale z uwago na brak czasu na zgrywania filmow zamienilem go na dvd. plusem tego adaptera jest dzieki niemu masz mozliwosc obslugi dvd klawiszami navi i nie musisz sie bujac z pilotem. zmieniarki nie musisz demontowac bo nic ci to nie da. dvd zamontujesz sobie obok zmieniarki...
  17. Spokojnie, tragedii nie będzie ja ma seryjny zawias sportowy i jest ok. jako drugie auto mam passata 2.0 TDI na seryjnym zawiasie i 16" i okazuje sie ze A4 zdecydowanie lepiej radzi sobie z nierownosciami - jest ciszej i pewniej zrzucaj i nawet sie nie zastanawiaj
  18. jak chcesz zobaczyc jak to dziala to mozemy sie jakos umowic. moj kolega ma ten adapter, wiec moge go od niego zabrac i podepniesz sobie u siebie i sprawdzisz jak to smiga. mialem go montowac u siebie ale finalnie zrobilem to czego zarzekalem sie ze nie zrobie - zmienilem konsole
  19. musze sie wreszcie zebrac, ale za kazdym razem jak sobie to zaplanuej to pojawia sie jakis pozar :-/
  20. prawie tak fajna jak moja ;-) a na serio to musisz ja nieco zglebic bo wyglada troche ja allroad
  21. zastanawiam sie nad zamontowanie tunera tv. kto z Was go ma i jakie sa Wasze opinie na jego temat? Warto sie w to bawić czy szkoda czasu? Czy w A4 tuner jest analogowo-cyfrowy czy jedynie analogowy?
  22. a co masz podpiete w prawym gornym rogu? masz tam 3 rzedy pinow 3/2/3....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.