Treść opublikowana przez lukasera
-
Spocik w Wieluniu
CZeść chciałem się przypomnieć o Alexie jeśli nadal nie rozliczyliście swojego PITu i nie wiecie na kogo przekazać swój 1% proszę o datek na mojego Kuzyna Alex najbardziej lubi jeździć w Pod tym linkiem znajdziecie programik,w którym można spokojnie wprowadzić niezbędne dane http://www.dobreprogramy.pl/PITy,Program,Windows,12732.html Dzięki w imieniu Alexa
-
Spociki w Skierniewicach
CZeść chciałem się przypomnieć o Alexie jeśli nadal nie rozliczyliście swojego PITu i nie wiecie na kogo przekazać swój 1% proszę o datek na mojego Kuzyna Alex najbardziej lubi jeździć w Pod tym linkiem znajdziecie programik,w którym można spokojnie wprowadzić niezbędne dane http://www.dobreprogramy.pl/PITy,Program,Windows,12732.html Dzięki w imieniu Alexa
-
Spociki Radomszczańskie
CZeść chciałem się przypomnieć o Alexie jeśli nadal nie rozliczyliście swojego PITu i nie wiecie na kogo przekazać swój 1% proszę o datek na mojego Kuzyna Alex najbardziej lubi jeździć w Pod tym linkiem znajdziecie programik,w którym można spokojnie wprowadzić niezbędne dane http://www.dobreprogramy.pl/PITy,Program,Windows,12732.html Dzięki w imieniu Alexa
-
Spociki Łódzkie
CZeść chciałem się przypomnieć o Alexie jeśli nadal nie rozliczyliście swojego PITu i nie wiecie na kogo przekazać swój 1% proszę o datek na mojego Kuzyna Alex najbardziej lubi jeździć w Pod tym linkiem znajdziecie programik,w którym można spokojnie wprowadzić niezbędne dane http://www.dobreprogramy.pl/PITy,Program,Windows,12732.html Dzięki w imieniu Alexa
-
Spocik w Kutnie
Przez Kutno pewnie nie,ale przez Krośniewice na pewno, ja w Miłosnej do nich dołączyłem [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 09:35_________________________________________________CZeść chciałem się przypomnieć o Alexie jeśli nadal nie rozliczyliście swojego PITu i nie wiecie na kogo przekazać swój 1% proszę o datek na mojego Kuzyna Alex najbardziej lubi jeździć w Pod tym linkiem znajdziecie programik,w którym można spokojnie wprowadzić niezbędne dane http://www.dobreprogramy.pl/PITy,Program,Windows,12732.html Dzięki w imieniu Alexa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Spocik w Kutnie
Jak mnie kobita do torunia nie wyciągnie na weekend, to w niedziele możemy jechać. A co do wyjazdu do BT to Mydło i Łepski powinni też jechać z 3miasta, ja w tamtym roku sie do nich dołączyłem i chyba w 6 aut lecieliśmy
-
Spocik w Kutnie
tam gdzie mialem być zrobiło sie niespokojnie i przełożyłem troche do przodu,ale czy skusze sie na jarosławiec... Hmm nie wiem, bo z kaską cienko. Zobacze po 10tym ile grosza w portfelu zostanie
-
Spocik w Kutnie
A widzisz mnie gdzieś na liście [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 16:43_________________________________________________widze,ze ni chu chu.. z tym twoim podpisem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj, odwiedź dział spotów woj. łódzkiego.- Nowicjusz - wątek powitalny
- Spocik w Kutnie
pomyślimy pomyślimy- Spocik w Kutnie
wrzucasz zdjecie, potem ewentualnie klikasz w detale zdjecia i zamieść ten obraz później skopiuj do podpisu ten link i powinno być ok. Tylko musisz wrzucić już z kompa jakieś mniejsze zdjecie, bo dość spore wychodzi poźniej w podpisie (mnie zmniejszyli moderatory:P )- Spocik w Kutnie
to był link, ale ostatnio przez przypadek wy***ałem go z serwera i sam musialem inne zdjecia wsadzić :/ nie mam tych zdjec z naszgo spociku pod reka i dlatego w podpis inne sobie wrzuciłem. Ogólnie to bierzesz jakies zdjecie, zmiejszasz je porządnie i wrzucasz np na imageshack.us tam po załadowaniu dostajesz link i wrzucasz go do podpisu, ot całą filozofia.- Spocik w Kutnie
jak wygladaja wasze brudne fury moja po ostatniej trasie na Toruń zrobiła się matowa- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
czolem - Nowicjusz - wątek powitalny