Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasera

  1. lukasera odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    CZeść chciałem się przypomnieć o Alexie jeśli nadal nie rozliczyliście swojego PITu i nie wiecie na kogo przekazać swój 1% proszę o datek na mojego Kuzyna Alex najbardziej lubi jeździć w Pod tym linkiem znajdziecie programik,w którym można spokojnie wprowadzić niezbędne dane http://www.dobreprogramy.pl/PITy,Program,Windows,12732.html Dzięki w imieniu Alexa
  2. CZeść chciałem się przypomnieć o Alexie jeśli nadal nie rozliczyliście swojego PITu i nie wiecie na kogo przekazać swój 1% proszę o datek na mojego Kuzyna Alex najbardziej lubi jeździć w Pod tym linkiem znajdziecie programik,w którym można spokojnie wprowadzić niezbędne dane http://www.dobreprogramy.pl/PITy,Program,Windows,12732.html Dzięki w imieniu Alexa
  3. CZeść chciałem się przypomnieć o Alexie jeśli nadal nie rozliczyliście swojego PITu i nie wiecie na kogo przekazać swój 1% proszę o datek na mojego Kuzyna Alex najbardziej lubi jeździć w Pod tym linkiem znajdziecie programik,w którym można spokojnie wprowadzić niezbędne dane http://www.dobreprogramy.pl/PITy,Program,Windows,12732.html Dzięki w imieniu Alexa
  4. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    CZeść chciałem się przypomnieć o Alexie jeśli nadal nie rozliczyliście swojego PITu i nie wiecie na kogo przekazać swój 1% proszę o datek na mojego Kuzyna Alex najbardziej lubi jeździć w Pod tym linkiem znajdziecie programik,w którym można spokojnie wprowadzić niezbędne dane http://www.dobreprogramy.pl/PITy,Program,Windows,12732.html Dzięki w imieniu Alexa
  5. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Przez Kutno pewnie nie,ale przez Krośniewice na pewno, ja w Miłosnej do nich dołączyłem [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 09:35_________________________________________________CZeść chciałem się przypomnieć o Alexie jeśli nadal nie rozliczyliście swojego PITu i nie wiecie na kogo przekazać swój 1% proszę o datek na mojego Kuzyna Alex najbardziej lubi jeździć w Pod tym linkiem znajdziecie programik,w którym można spokojnie wprowadzić niezbędne dane http://www.dobreprogramy.pl/PITy,Program,Windows,12732.html Dzięki w imieniu Alexa
  6. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Jak mnie kobita do torunia nie wyciągnie na weekend, to w niedziele możemy jechać. A co do wyjazdu do BT to Mydło i Łepski powinni też jechać z 3miasta, ja w tamtym roku sie do nich dołączyłem i chyba w 6 aut lecieliśmy
  7. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    tam gdzie mialem być zrobiło sie niespokojnie i przełożyłem troche do przodu,ale czy skusze sie na jarosławiec... Hmm nie wiem, bo z kaską cienko. Zobacze po 10tym ile grosza w portfelu zostanie
  8. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    A widzisz mnie gdzieś na liście [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 16:43_________________________________________________widze,ze ni chu chu.. z tym twoim podpisem
  9. Witaj, odwiedź dział spotów woj. łódzkiego.
  10. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    pomyślimy pomyślimy
  11. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    wrzucasz zdjecie, potem ewentualnie klikasz w detale zdjecia i zamieść ten obraz później skopiuj do podpisu ten link i powinno być ok. Tylko musisz wrzucić już z kompa jakieś mniejsze zdjecie, bo dość spore wychodzi poźniej w podpisie (mnie zmniejszyli moderatory:P )
  12. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    to był link, ale ostatnio przez przypadek wy***ałem go z serwera i sam musialem inne zdjecia wsadzić :/ nie mam tych zdjec z naszgo spociku pod reka i dlatego w podpis inne sobie wrzuciłem. Ogólnie to bierzesz jakies zdjecie, zmiejszasz je porządnie i wrzucasz np na imageshack.us tam po załadowaniu dostajesz link i wrzucasz go do podpisu, ot całą filozofia.
  13. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    jak wygladaja wasze brudne fury moja po ostatniej trasie na Toruń zrobiła się matowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.