Treść opublikowana przez lukasera
-
Spocik w Kutnie
Wypsiu no to na jakies trzeba sie umówić
-
Spociki Łódzkie
Szamek w B5 zrobił lapmy+ grilla na czarny mat i ladnie to wyglądało. W sumie zależy też jaki masz kolor auta. Jakby co,to służę pomocą/radą
-
Spociki Łódzkie
Jak Wam sie podobają 3 dni rezania, ale efekt zadowalający
-
Spocik w Kutnie
OOO CO TO TO NIE! [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:45_________________________________________________Cały dzien w pocie czoła rezalem lampy. Jak Wam sie podobają
-
Spocik w Kutnie
Hehe EO MAHOL z plemienia HUJAMA DOPASA :good:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kuuurwa chyba na pomorzu internetu brakło
-
Spocik w Kutnie
A później idziesz na L4 i szybki lot do PL? no ładna ładna... dla mnie jak wszystkie inne [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:41_________________________________________________Tyyy to może jakieś oszczędności bedziesz miał na sprzedanie
-
[ALL B5] Szamkowóz AVF stylizowany na S4
Furka spoko,szkoda tylko,że obecnie nie jeździ... a czemu zapytajcie Szamka [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 22:51_________________________________________________No i plusik za Era nadaje rytm
-
Spocik w Kutnie
Znajomy znajomego niedawno kupił B6, ciekawe,czy trafi na forum... :gwizdanie:
-
Spocik w Kutnie
TO Ty ostatnio jechałeś na łęczyckiej, czy Twój braciak? chmure ześ puścił, ostro tam turbinke ćwiczysz
-
Spocik w Kutnie
No panowie rezam lampy na czarny mat... zobaczymy,co z tego wyjdzie :gwizdanie:
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Ja jestem w trakcie rezania lamp. Dziś je rozkleilem (około 4h pracy) i powiem Ci szczerze,ze wiecej tego bym nie zrobił, wiec radzę Ci kupić za 20-25zl czarny mat wytrzymały na temperatury i nie przejmować się niczym A lampy sie nie rozklejają w ogóle, jedyne co,to fajnie sie odkształca plastik na obudowie i tylko tym sposobem udało mi się to oddzielić od siebie. Później podgrzeje obudowe, plastik na miejsce nagne... i oczywiście nałoże nowy klej.
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
No to powodzenia ze spryskami, a co do Hidów, to niestety sieją i to dosyć mocno. Ja mam również ten problem, CB i zwykłe radio słabiej działają, Czytałem wiele wątków na ten temat, niektóry oplatali kable folią aluminiową itp... Wg mnie wszystko zależy od rodzaju przetwornicy. Sa te tzw slimy i chyba one troche mniej sieją, pamiętajmy jednak,że wszystko to jest jedna chińszczyzna. U mnie np kiedy żarnik się już rozgrzeje radio zaczyna działać lepiej, ale jeśli zgaszę światla,to sygnał wzmacnia się o jakieś +- 30% Dominik, plus dla Ciebie za żarnik 5tyś k. Ja na 2 lata temu zamontowałem 4300K (nie bylo jeszcze tak ogólnie dostępnych 5000k), po spaleniu jednego kupiłem 6000K i dla mnie świecą za niebiesko. Następne jakie zamontuje będą właśnie 5000K
-
Spocik w Kutnie
Bieniu tam widać,że z nie jednego pieca chleb jadł PS coś im slabo idzie ten letni :gwizdanie: pomorza ni ma i kupa sie robi
-
Spocik w Kutnie
Nie takie sie ze szwagrem w garażu klepało Za 2 tyg na allegro bedzie jako bezwypadkowe
-
Spocik w Kutnie
No powiem Ci,że w kutnie tragedia... robota mnie wk***ia, ale nawet nie ma gdzie sie przeniaść. dojeżdzać do łodzi sie nie opłaca. Wybiore urlop, spróbuje odłożyć troche grosza, co by było na pierwszy miesiac wynajmu mieszkania i trzeba bedzie spróbować w 3Mieście. Kimi tam niedawno pojechał, zobaczymy jak jemu pójdzie. Chłopaki na pewno cos podpowiedzą gdzie znaleźć cos dobrego itp.[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 11:27_________________________________________________PS na budowe to ja sie nie nadaje [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 11:28_________________________________________________Pozatym,żeby robić u gilego to jescze trzeba miec oczy dookoła głowy, zeby wypatrywać,czy chudy nic Ci nie odpier**li
-
Spocik w Kutnie
Ja to bym pojechał,ale kasy ni ma... T-Mobile miało być takie pikne, ale niestety nie urwało... Dziś opijałem ze znajomymi urodzinki,ale tak lightowo, bo bez kasi we wtorek przyjezdza,to zaszalejmy Ogólnie to od sierpnia szukam pracy w Trójmieście i spadamy stąd!
-
[B7 BPW] Black A4 2.0TDI Avant
Tyy upierz troche te siedzenia, bo Ci laski za dużo ślimaczych śladów pozostawiały BNS to zarówno navi miedzy zegarami, jak i z czerwonym wyświetlaczem w tunelu. Ta z zegarami ma numery 4.XX, a w tunelu 5.XX. Furka ładna, widziałem na własne oko niestety wtedy nie chciała jeździć i nie dało rady objechać Ledy do tyłu, bixy do przodu, sportowe kubły, rnse i bedzie jak moja wymarzona Powodzenia w modach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemacie baranie flaki Co tam odpier**liliście,że policjanty przyjechali?? Kimi widze,że Cie omineło... Trzeba było napisać,ze chcesz na spota jechać i przywieźć 6pak dla chłopaków,to od razu by Ci adres podali :gwizdanie: szczególnie Tomeks, bo on taki pazerniak na darmowy browar
-
Spocik w Kutnie
a to gdzie tobie Szamek robili ? myślałem,że u Ola :gwizdanie:
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Wiem, bo jeden już tak polerowałem. Ostatnio naprawiałem zatarte wycieraczki i też nikomu nie polecam jesli nie mają dodatkowych rak do pomocy.[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 13:48_________________________________________________a jak kleiłeś, to nie wyłaził klej gdzieś w środku? ja niedawno kleiłem jeden halogen i dość średnio sie rozprowadzało, chociaż to był jakiś tam silikonowy,a nie typowo do szyb.
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Siema i jak sie lampy sprawują po 3 mcach po malowaniu? planuje zrobić sobie taki mały modzik. nabyłem już opalarke i będe w wolnej chwili odklejał lampki;) przy okazji strzele sobie polerke kloszy, żeby wyrównać ubytki po kamyczkach
-
Spocik w Kutnie
Dzięki chlpaki
-
[ALL B5] Ile kupić płynu hamulcowego?
A czy do b6 z tarczami 320mm również 1 litr wystarczy na wymiane? czytałem gdzieś, że 1,5 litra potrzeba, prawda to?
-
Spocik w Kutnie
nic na to nie poradze, kiedyś regularnie wrzucałem ogłoszenia na portalach lokalnych z zaproszeniem do klubu. Ozdew był jednego kolegi,ale chyba napisal z 2 posty i zamilkł, podobnie jak Henioo, Fipomat czasem sie odezwie ale tez bardzo rzadko.