Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. no ale aku zastępcze niech Ci dają
  2. najlepiej bujnij się na kontrole diagnostyczną...bo tak to trudno będzie coś znaleść. A przynajmniej będziesz mógł spać spokojnie heh pozdro
  3. pozazdrościć robótki....eh
  4. to jak kolega na taką małą dygresje sobie pozwolił to ja także się dołącze i tak na poważnie też rozglądam sie za jakąs robotką bo niestety umowy dalszej niedostałem eh....co zrobic życie....
  5. zawsze możesz sobie walnąć zraszacze heh
  6. u nas jak narazie w polsce nigdy nie będe pewien do końca co tankuje....niema sie co oszukiwac A mówić to każdy będzie że na jego stacji paliwo najlepsze
  7. hehe z tymi szuszarkami to uważajcie dzisiaj w wiadomościach gadali o gościu co suszarą płyn w baniaczku do spryskiwaczy chciał roztopić bo mu zamarzł :> niestety skutki były fatalne bez strażaków sie nieobyło :gwizdanie: P.S. Ja bym wymienił....ale to moje zdanie
  8. ale że co? świeczki, łóżko?? troche niebezpieczne powiązanie Jak spokojna noc to jeszcze obleci
  9. chyba od 39 % w dół to już sie proszą o wymiane....ale niewiem dokładnie może mnie ktos poprawi.... Ale znowu wiesz....znowu takie % diagnoza nieodzwierciedla ich do końca zużycia. Sprawa jest prosta jak buja no to wiadomo..... Pozdro
  10. tiaaaa czyli tak jak koleżanka wyżej wspomniała....najlepiej sypialnia spełnia role
  11. Rako odpowiedział(a) na DanielW temat w 1.9TDI
    dobre... :gwizdanie: To jest tak samo jakbym w obojetnie jakim sklepie sie spytał czy towar dobry....A sprzedawca co ci powie ...ależ tak oczywiście U nas to różnie bywa z tym paliwem.... Osobiście też leje Verve bo akurat w mojej miejscowosci to jedno z najlepszych a do shella czy bp mam za duzy kawalek.... Ale wg mnie nigdy niewiesz na co trafisz..... Co możesz zrobić to jedynie zalać jakiegos dodatku P.S. Ja osobiście wlewam stanadyne http://stanadyne.com.pl/ i narazie no niemam odpukac problemu
  12. Rako odpowiedział(a) na DanielW temat w 1.9TDI
    ja bym obstawiał....paliwo :gwizdanie:
  13. Taaa napewno amorki....tylko jak wrazie co to nie zapomnij o wymianie równierz odbojników
  14. no tylko ciekawe że kablami autka nie mogłeś pobudzic ;/ Ale jak już wszystko ok no to siii
  15. one bardzo dobrze punktowo świecą także szczegóły w samym detalu
  16. dokładnie to zauważyłem ... wchodzę do pokoju coś szukam kilka minut i wychodząc to światło dopiero zaczęło w miarę jasno świecić :thumbdown: to jest dobre do sypialni, jak Ci żona w nocy zapali światło to Cie nie zerwie od razu na równe nogi... No to ja narazie nie potrzebuje moge mieć zwykłą Osram A jak żone będe miał to w tedy zainwestuje w Philispa ha
  17. niewiem jaką ja miałem energooszczędną, ale wiem jedno :] czym się rozgrzała i powinnła świecić normalnie to już dawno kawe zdąrzyłem zalać a światło wogóle do bani ;/ a niby Philipsa
  18. fotke sie zrobi wielkometrażową lol i obok auta pierdzielnie :gwizdanie: będzie wiadomo jak świeżo po myciu furka sie prezentuje ;p
  19. no jak bedzie wzglednie to myjke sie zaliczy....a tak to sobie odpuszcze mycie
  20. jestem ciekawe jaka pogoda dopisze jak będą takie mrozy jak teraz no to niuni nie umyje...;/ eh Na impreze też tak po kiju isć brudny haha
  21. no w sumie racja pełna kulturka no chyba że na sępa :gwizdanie:
  22. Ty bo to kazdy świeżak chyba musi z flachą przyjechać Czyli ja też o lol
  23. kolędzy dołącze sie do temaciku bo silniczek mi znany Podobnie jak większość osób miałem problemy z porannym rozruchem np. po nocy. Fakt autko zapalało na pierwszy raz ale telepało nim przez 2 s a pozniej juz wszedł na normalne obroty, do tego z tyłu przez 2 s szaro-niebieski baczek. Wkurzało mnie to ale diagnoza prosta świeczki ....wymieniłem cały komplecik na BOSCHA i od tego czasu spokoj Pozdro
  24. jeśli wszystko chodzi jak powinnło to niema się co przejmować P.S. Też mam AWX-a i też jak sciagne osłone to zobaczyłbyś u mnie równierz olej w miejscu gdzie opisałeś Jak to mówią turbawka czasem się spoci ;p heh Pozdro
  25. Aha no dzięki za info Rozumiem że zlocik macie na bukowskiej w king crosie??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.