Treść opublikowana przez Rako
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem, reset zegara i komputera
no ale aku zastępcze niech Ci dają
-
[B5 AEB] Głośne tłumienie
najlepiej bujnij się na kontrole diagnostyczną...bo tak to trudno będzie coś znaleść. A przynajmniej będziesz mógł spać spokojnie heh pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pozazdrościć robótki....eh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jak kolega na taką małą dygresje sobie pozwolił to ja także się dołącze i tak na poważnie też rozglądam sie za jakąs robotką bo niestety umowy dalszej niedostałem eh....co zrobic życie....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zawsze możesz sobie walnąć zraszacze heh
-
[B5 1Z] Czy po zamarznięciu filtra paliwa wymienic go na nowy?
u nas jak narazie w polsce nigdy nie będe pewien do końca co tankuje....niema sie co oszukiwac A mówić to każdy będzie że na jego stacji paliwo najlepsze
-
[B5 1Z] Czy po zamarznięciu filtra paliwa wymienic go na nowy?
hehe z tymi szuszarkami to uważajcie dzisiaj w wiadomościach gadali o gościu co suszarą płyn w baniaczku do spryskiwaczy chciał roztopić bo mu zamarzł :> niestety skutki były fatalne bez strażaków sie nieobyło :gwizdanie: P.S. Ja bym wymienił....ale to moje zdanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale że co? świeczki, łóżko?? troche niebezpieczne powiązanie Jak spokojna noc to jeszcze obleci
-
[B5 1Z] Bujanie autem góra dół jak na sprężynach
chyba od 39 % w dół to już sie proszą o wymiane....ale niewiem dokładnie może mnie ktos poprawi.... Ale znowu wiesz....znowu takie % diagnoza nieodzwierciedla ich do końca zużycia. Sprawa jest prosta jak buja no to wiadomo..... Pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tiaaaa czyli tak jak koleżanka wyżej wspomniała....najlepiej sypialnia spełnia role
-
[B5 AFN] Nie chce zapalić
dobre... :gwizdanie: To jest tak samo jakbym w obojetnie jakim sklepie sie spytał czy towar dobry....A sprzedawca co ci powie ...ależ tak oczywiście U nas to różnie bywa z tym paliwem.... Osobiście też leje Verve bo akurat w mojej miejscowosci to jedno z najlepszych a do shella czy bp mam za duzy kawalek.... Ale wg mnie nigdy niewiesz na co trafisz..... Co możesz zrobić to jedynie zalać jakiegos dodatku P.S. Ja osobiście wlewam stanadyne http://stanadyne.com.pl/ i narazie no niemam odpukac problemu
-
[B5 AFN] Nie chce zapalić
ja bym obstawiał....paliwo :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Bujanie autem góra dół jak na sprężynach
Taaa napewno amorki....tylko jak wrazie co to nie zapomnij o wymianie równierz odbojników
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem, reset zegara i komputera
no tylko ciekawe że kablami autka nie mogłeś pobudzic ;/ Ale jak już wszystko ok no to siii
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
one bardzo dobrze punktowo świecą także szczegóły w samym detalu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokładnie to zauważyłem ... wchodzę do pokoju coś szukam kilka minut i wychodząc to światło dopiero zaczęło w miarę jasno świecić :thumbdown: to jest dobre do sypialni, jak Ci żona w nocy zapali światło to Cie nie zerwie od razu na równe nogi... No to ja narazie nie potrzebuje moge mieć zwykłą Osram A jak żone będe miał to w tedy zainwestuje w Philispa ha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niewiem jaką ja miałem energooszczędną, ale wiem jedno :] czym się rozgrzała i powinnła świecić normalnie to już dawno kawe zdąrzyłem zalać a światło wogóle do bani ;/ a niby Philipsa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fotke sie zrobi wielkometrażową lol i obok auta pierdzielnie :gwizdanie: będzie wiadomo jak świeżo po myciu furka sie prezentuje ;p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jak bedzie wzglednie to myjke sie zaliczy....a tak to sobie odpuszcze mycie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem ciekawe jaka pogoda dopisze jak będą takie mrozy jak teraz no to niuni nie umyje...;/ eh Na impreze też tak po kiju isć brudny haha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no w sumie racja pełna kulturka no chyba że na sępa :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty bo to kazdy świeżak chyba musi z flachą przyjechać Czyli ja też o lol
-
[B6 AWX] Nierówna praca, po uruchomieniu zimnego silnika
kolędzy dołącze sie do temaciku bo silniczek mi znany Podobnie jak większość osób miałem problemy z porannym rozruchem np. po nocy. Fakt autko zapalało na pierwszy raz ale telepało nim przez 2 s a pozniej juz wszedł na normalne obroty, do tego z tyłu przez 2 s szaro-niebieski baczek. Wkurzało mnie to ale diagnoza prosta świeczki ....wymieniłem cały komplecik na BOSCHA i od tego czasu spokoj Pozdro
-
[B5 AFN] Olej na łączeniach intercollera z turbo
jeśli wszystko chodzi jak powinnło to niema się co przejmować P.S. Też mam AWX-a i też jak sciagne osłone to zobaczyłbyś u mnie równierz olej w miejscu gdzie opisałeś Jak to mówią turbawka czasem się spoci ;p heh Pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aha no dzięki za info Rozumiem że zlocik macie na bukowskiej w king crosie??