Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. Masz zwykla cz climstronik ?
  2. quadral20004 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Milo mi to slyszec.mowilem ci ze bedzie dobrze.niektorzy co tu pisza robili wiele aut i zawsze bylo to samo-wymiana silnika .nie sluchaj tych bajek. Wykrec wtryski i sprawdz cisnienie na kazdej komorze z osobna.bedziesz wtedy spal spokojnie w stu procentach
  3. kolego zapomnialem jeszcze o jednym,walnieta cewka tez sie tak objawia
  4. u mnie tez chodzi o wywazanie dynamiczne.jakos nie mam czasu kiedy podjechac.opony dunloopy rekomendowane do audi.dodam bicie jest nie zawsze,raz jest raz nie ma.to jest najistotniejszy objaw braku w/w wywazenia.w zielonej gorze wywazanie dynamiczne z testem drogowym 45zl od koła
  5. widac ze jestes z gorzowa.stalowe ciołki:) ostatni moj post.nie bede z toba juz wicej konwersował bo to nie ma wiekszego sensu.przyznaje moze cos namieszałem:) wez relanium a dopiero wchodz na forum.pozdro
  6. 150konna wersje maja moje ziomki.nalatane ponad 350kkm i zadnej powaznej awarii.holowanie kempingu,czy przyczepki nie ma znaczenia.obciazenie to obciazenie.wiaze sie z tym wieksze spalanie i wieksze zlozycie wszystkich podzespolow auta
  7. bralbym 1.8 t.spalanie miejsze a osiagi podobne.z reszta te stare 1.8 nie do zaje... sa .
  8. quadral20004 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    ile masz najechane w tym PD-ku?
  9. edytowalem wczesniejszy post
  10. no to stawiam na ktory wtrysk.zrob test przelewowy.kup w aptece 6 pojemniczkow na siuski.z 2 metry przewodu gumowego nie jestem pewien jakiej grubosci wydaje mi sie ze 5-6mm bedzie odpowiedni.nawierc dziury w nakretkach od w/w pojemniczkow,przetni te 2 metry przewodu na 6 czesci.wloz do kazdego pojemnika wezyk.a drugie konce wezykow podepni pod kazdy wtrysk,tam gdzie masz przelew. odpal,niech pyrka sobie i napelnia zbiorniczki.jak juz bedzie w miare tyle bedzyny w pojenikach zeby moc porownac w korym jest najwiecej benzyny.ten ktory najwiecej lał jest do wymiany
  11. lpg masz?
  12. szyba sie otwiera?podswietlenie drzwi swieci?
  13. sprawdzales zarowki:)?
  14. quadral20004 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    jesli tloki i zawory beda do wymiany to ok,ale jesli dodatkowo korbowody i wal to szukaj innego motoru
  15. ale przeciez kolega nie bedzie ladowal aku zasilaczem do anteny.nie wiemy jakie natezenie daje jego prostownik.jesli ma wskaznik na prostowniku to bedzie widzial czy juz sie naladowal:) nie rozumiem co was tak rozjuszylo
  16. "prad" a "napiecie" .lapiecie za glupie slowko
  17. quadral20004 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    pasek czy rozrzad?
  18. wiele razy robilem to papierem 160 na blysk i nic nie bije:)
  19. Nie wiem, co Ciebie rozbawiło, ale po Twojej wypowiedzi: " a ladowac mozesz bez problemu pradem 10 % wiekszym jak napiecie twojego aku. czyli jakies 13,8v " , widzę, że Twoja wiedza w tym temacie jest zerowa. Sprawdzimy Twoją wypowiedź: Natężenie prądu wyrażamy w Amperach ( A ), napięcie spoczynkowe akumulatora wyrażamy w Voltach ( V ) i takie książkowe napięcie to 12,5V. Dalej nie wiem co ma do siebie prąd ( A ) 10% większy od napięcia spoczynkowego ( V ), ale brniemy dalej. Kolega ma problem i pisze, że chce podładować akumulator i bierze taka pierwszą lepszą wypowiedź i stosuje się do niej: Zakładamy, że ma akumulator 60Ah, napięcie książkowe 12,5V i sobie chłopak liczy z Twojej wypowiedzi i wychodzi mu, że prąd ładowania może być 13,75A. Ale poczekaj schodzi do auta i patrzy, a tam akumulator 80Ah, więc bierze kalkulator i liczy od nowa i wychodzi mu znów 13,75A. Wnerwi się i policzy ile Amper ma podać na akumulator od ciągnika siodłowego 225Ah i też mu wyjdzie 13,75A. Idąc Twoim tokiem myślenia polec jeszcze koledze, żeby szerokość opony do auta dobrał o 87,5% większą od długości szpilki mocującej felgę. Liźnij trochę wiedzy, a później radź. Zresztą kolega POWER-KRIS też ciekawie podsumował Twoją wypowiedź. ty jestes nienormalny?kto gadal o natezeniu pradu:) chodzilo mi po prostu zeby ladowal napieciem 13,8-14,v.nic wiecej.oczywiscie ze niskim natezeniem. przeczytaj sobie to jeszcze raz ->"13,8v ".
  20. quadral20004 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    najpierw kup pasek,zaloz,odpal.jesli git to kup i wymien caly rozrzad
  21. czysciles przepustnice?
  22. widzialem jak kolesiowi iskra z pod szlifierki katowej wpadla do ladowanego aku,bo korki poodkrecał fajna bomba:) aku w drobny mak sie posypalo:)
  23. quadral20004 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    to czemu nie waliła po zaworach jak schodzila z obrotow ,gdy pasek strzelil
  24. quadral20004 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Dev to zes go pocieszyl gdyby czasem zapalila,to nie dawajcie czasem gazu. posluchaj czy chodzi tak samo,czy nic sie nie trzecie i nie stuka.jesli cos nie tak do odazu off.tak czy inaczej gdyby nie zapalila,cos stukalo to wymiana silnika wchodzi w gre jedynie
  25. nie wygodniej sciagnac tylko minusowa kleme?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.