Treść opublikowana przez jhimo
-
Obszywanie Kierownicy/Przyciemnianie szyb Gliwice
Przyciemnianie szybek Maxfol w Rybniku
-
[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
A juz kupiles z concertem II czy samemu dokladales?
-
[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
Super sprawa mozesz napisac na priv ile dałeś?. PS, czyli bixów nie rezasz ? Widze, ze te hidy, ktore miales wyrzuciles i dales zwykle h7? Powiedz mi jeszcze jakie masz radio? bo widze ,ze Twoje auto wyjechalo z salonu bez zadnego radia, mozesz dac zdjecie srodka?
-
Uciążliwy lakier LZ9Y
Witam, ja mam lakier LY9B, tez jest masakra z rysami , jest ich multum, mam kupiony Szampon Sudzz wash car, zamiast gąbki mam rekawice do mycia z futra barana..także podstawy są (oczywiscie myje na 2 wiadra) . Moje pytanie brzmi jakie musialbym wykonać zabiegi zeby się tego pozbyć ? nie mówiąc o malowaniu auta..
-
zarysowania/przetarcia na skórze
Saphir juz kupiony, jutro za to sie zabiore i dam znac co i jak
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Witam, mam zwykle światła H7. Widzialem, ze kolega na forum ma zrobione drl w drogowych(kupil nieori modul). Moje pytanie brzmi czy jest to legalne? przypuszczam, ze nie, bo drogowe trzeba miec tak?
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Jak postojówki to tylko od kolegi tomnik, ledowe
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
A jak w nocy/deszczu? bo kilku pisalo, ze nic nie widac..
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Ja tez wymienialem termostat w lipcu, jak jest zimno to tez temperatura na poczatku spada,ale po dluzszej jezdzie trzyma 90C,mam juz kupiony czujnik temperatury jakby co..
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Nie widze nigdzie,zeby byly zapalone swiatla;)
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Poprosilbym zdjecie z tymi zarowkami;) one bez homologacji sa,co?
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
Ok 2tys pln musisz liczyc;)
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
Juz sa w domu,od 9 mam urlop to podzialam;) z tym, ze kupilem ori sline z b6,polskory z speed, roznia sie tym od b7,ze nie ma napisu s line,ale trudno;) bedzie wygodnie:)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Musze tego poorboys natural look zamówić, bo akurat konczy mi sie preparat do plastików ;D a przy okazji widze w opisie, ze mozna go też stosować do skór, a tak sie składa, że wlasnie kupilem fotele półskóry to będzie jak znalazł
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Musisz wyciagnac caly schowek;) a dalej nie pamietam czy duzo trzeba bylo rozkrecac, bo robilem to rok temu;)
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Zrób od razu końcówki wydechu
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
Super wygląda też chcialem 320 (zaciski i jarzma kupione) ale jak zobaczyłem ceny kompletu na tył to masakra..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- [ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
Chłopaki potrzebowalbym zregenerowac przelacznik swiatel, bo na widok tego złośc mnie już ogarnia Kupilem z allegro zamiennik, ale nie świeci tak jak moj ori..probowałem przelozyc pokretlo i dekielek, jednak to nie chce spasić;/- Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Ładnie, aczkolwiek tył bym zrobił ciemniejszy pozdrawiam!- a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
Witam kolege z Rybnika jeszcze nie spotkałem na naszych drogach- skromne B7 by kaanntt
Piękny sedanik fotele marzenie ;D- ...
Teraz dopiero zauwazylem, ze masz zrobione ledy obok mijania, mozesz powiedziec jak to rozwiazales?- Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
http://m.auto-swiat.pl/4x4,7s2ep#fp=as Taka chinska podrobka bmw x5;) Kolego AutistA czekam, az zamontujesz bo mieszkamy niedaleko;) - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81