Treść opublikowana przez A4_Raf
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
48' dobry wybór ale wciąż mały xd Czekam na the order, niech jest liniowa do bólu, ale klimat będzie taki, że posiadacze xboxa będą żałować : ) ) ) )
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja sobie wbiłem platynę w last light :-D
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Kto robi gierkę? Pablo jak tam nakładki na grzybki?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No jak kupować tylko dla pokazu na półce to jaki sens w.brzydkim i pancernym iksie?
- Piłka nożna
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
to akurat plus
-
Piłka nożna
Tak jest, aż się poświęciłem i oglądałem całą gale xd
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Jak coś mam moduł do B6 4- kanały tył na sprzedaż ;-) chyba że.juz masz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Plan taki, że raz musimy się zgadać na pdc xd
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pewnie jak u nas w środy :-D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mnie nie będzie. Dzisiaj nie dam rady
-
Piłka nożna
I dobrze Atletico w formie
-
Piłka nożna
Kurcze real złapał zadyszkę co prawda to drugi mecz, ale nie widać tej lekkości w środku i w ataku również niezbyt ciekawie. Do tego wyśmienita forma Bale, odważnie napisze, że karnego pewnie też by nie trafił. Coś nie może się odnaleźć ostatnio :-( ale się odbiją, jestem ciekawy rewanżu
-
Piłka nożna
Jednak nie lol
-
Piłka nożna
Mecz Raczej na 1-0 po bezsensownym faulu Ramosa
-
Piłka nożna
Jakby strzał Ramosa wpadł na początku to pewnie byłoby ostrzej pod bramkami
-
Piłka nożna
Widać rusek nie chciał dać 90 baniek na alvina. Z Ibra było to samo. Sprzedali tez Sancheza. Dają czadu. No i latem mają zakaz transferów...
-
Piłka nożna
Haha :-D Lider zostaje w Madrycie :-) No i za tydzień fcb z Atletico
-
Piłka nożna
Niestety.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ale mod zacny się szykuje
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
moskal pewnie chodziło mu o to, aby było ich więcej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak mnie nie ma to i spotu nie ma haha :-D
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ta kiera jest po prostu stąd! Pasi idealnie. Naprawdę piękne auto na zewnątrz jak i w środku ;-) pozazdrościć :-D
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Musi działać wduszanie. U mnie działa xd i to nie jest zadna Ameryka xd
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Haha :-D a gdzie to jest Tomeks? Raczej i tak nie dam rady, ale w razie co pytam.