Treść opublikowana przez A4_Raf
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Zabrałeś się już za to?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
jest możliwość, że mam składane lusterka elektrycznie, ale ta funkcja nie jest odblokowana w vagu?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nieźle się cenią za te A4 s-line
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Jak jest różnica miedzy poduszką w B6, a w B8, w kierownicy oczywiście? w b8 jest lepsza, bardziej bezpieczna, niezawodna? Czy może to po prostu jest to samo. Mam na myśli właśnie takie porównanie.
-
Nastepny MISZCZUNIO ...
Ostatnio jechałem sobie, pełna kultura 90 widzę większy ruch skrzyżowanie, nie było żadnych znaków, aby zwolnić. A tu nagle wyjeżdża z podporządkowanej jakiś debil i tylko dzięki temu , że odbiłem teraz żyje. No, ale nic się nie stało, samochód cały, bez ryski, no ale za to dzisiaj podchodzę do samochodu i jest porysowany, albo jakiś debil parkował, albo coś innego ale co? to już nie ma znaczenia. Dlaczego nasz kraj jest tak po...., że możesz przyjść a samochód porysowany, a niszczyciel ma wszystko w d*pie.
-
[ALL B6] Montaż czujników parkowania parktronica tył
Nie posiadam czujników parkowania, ani nic co z tym jest wspólne. Dlatego się pytam o http://google.plczesc/czujnik-zblizeniowy,audi,a4-avant-8e5-b6-2001-04-2004-12,1-9-tdi-130km,5-4797-16049-100618-0-183-v10720815.html Co o tym sądzicie? by się nadawało? Wspomniano, że aby zamontować czujniki, najpierw wiercę dziurki, a potem otwornica, ale jak każdy wie otwornica ma dosyć duże "zęby" więc może poniszczyć zderzak? Da się zrobić bez malowania?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Karlskrona Bike, bez roweru Zadzwoń do stena-line albo coś w tym rodzaju, powinni pomóc.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na ramkach to tak średnio, ale parę ładnych sztuk było ładnie odpicowane z Bytowa w sumie też jakieś widziałem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Po tej Gdyni piękne B6 jeżdżą, aż miło się przejść Świętojańską. Spotkałem w weekend, a nawet wczoraj ich kilka :banan:oczywiście nie znałem żadnej, a raczej żadnego właściciela ale miło zobaczyć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A nie lepiej w tygodniu na Skwerek podjechać? W weekendy ciepłe tam nie będzie gdzie zaparkować
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gdzie Ty "dostrzegasz" żółtą padakę Całę szczęście potem jest bez
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z chęcią bym wpadł, najbliższe 3 tygodnie mi nie pasują, ale jak by się odbyło w innym terminie to z chęcią ; ) swoją drogą w tygodniu też mogłoby być, no ale cierpliwie czekam na Józka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tłumy :grin:też muszę w końcu się wybrać
-
szyberdach, gdzie smarować?
Odgrzewam temat, miał ktoś ostatnio taki problem i to sprytnie rozwiązał? Czasami "włącza" się u mnie skrzypienie jak wjadę w określony zestaw dziur, i następuję orkiestra wewnętrzna. Jest to straszne. Aczkolwiek jak wspomniałem prędzej, występuje czasami. Ktoś wie jak się pozbyć problemu? Jak zdjąć ewentualnie podsufitkę, żeby dostać się do szyberka?
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Tak, nie mam co prawda skóry i sportowej/multimedialnej kiery, ale jest świetnie w środku http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/all-b6-audi-a4-s-line-165-km-modyfikacja-323130/
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Cudo sprawa:naughty:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Lej tak jak jest w pierwszym poście. Tam są idealne rekomendacje.
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Pomoże tylko wymiana kostki
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
A to spoko, ja mimo wszystko i tak proponuję oring większy założyć, wiadomo, że woda czarostwo może dojść wszędzie, a czym więcej zabezpieczeń tym lepiej.
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Dawno to robiłeś?
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Piękne <3 zazdroszczę
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Jak masz okazje to korzystaj józek dobrze radzi
-
Poduszka AIR prawy fotel
Sprawdziłem, nie działa. Podobno problemem może być jakiś sensor, wiecie o co chodzi?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dużo was było ? Z godnie z umową jozek726 jak pojedziesz, też przyjadę Oczywiście jak będę miał wolne
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Miałem produkcję wody w mojej lampie. Autentycznie parowała się tak, że aż na szybce zbierała się woda, i w sumie ciągle była zaparowana, słabiej lub mocniej. Natknąłem się na ten temat jakiś czas temu i spróbowałem sposobu rafsus. Kupiłem o-ring i klej (silikonowy w tubce). Postępowałem dokładnie wg instrukcji, przy czym o-ring jest gdzieś z 2mm większy, więc musiałem go trochę papierem ściernym potraktować. Nasmarowałem olejem o-ring (dokładnie oliwą z oliwek )i wepchnąłem cały ten pręt z o-ringiem za pomocą śrubokręta, ręką się nie dało. O dziwo regulacja działa, dosyć ciężko, ale działa. Na górę przykleiłem na ośmiorniczkę (ciekawe ile wytrzyma) metalową podkładkę. I całość po zmontowaniu ostro pojechałem klejem silikonowym. P.s dodatkowo wyczyściłem w środku środkiem do szyb, i przez pół minuty użyłem suszarki, następnie zostawiłem na 1h, w pełni otwartą lampę. Efekt jest taki, że od tygodnia zero pary, zero wody. A padło, było ciepło. Za cały ten pomysł dla rafsus