Treść opublikowana przez A4_Raf
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie wierzę, że to napiszę serio. Po tylu latach Fifa, śmiem twierdzić, że ea niech robi piłkę dla kobiet, w tym roku PES mnie przekonał, gra się miodnie, soczyste strzały, dobre wyjścia napastników, i brak karnych za dotknięcia jak to jest w fifie. Ogólnie wolę pesa :-( :-( ale jakby Połączyć siły obu gier to była by (chyba) prawdziwa uczta piłkarska. Gdyby nie dość napięty grafik kupiłbym PES, ale w tym roku nie kupię żadnej z braku czasu na granie :-( Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Jak przez przypadek pierwszą stronę klikniesz to parę zagadek się wyjaśni, jaki moduł i ogólnie jakie części . A wiązke sam robisz, kupujesz kable, taśmę, piny i do dzieła Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Na eleven w necie. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
A jeszcze cudowniejsze jest to, że canal stracił prawa i za free można oglądać mecze Realu :-D Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Z wymaganiami chyba przesadziles hehe ;-) Ładny mecz Ronaldo :-D Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A w lg nie trzeba włączyć w bt jakiegoś udostępnienia, nie ma jakiś nadzwyczajnych blokad w ustawieniach Bt, sprawdzałes? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Tak konto Google, ale po synchronizacji telefonu z kontem, oczywiście się pobierają na pamięć telefonu. Xperia Z2 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A próbowałeś po prostu poczekać dłużej? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
A ja o tym samym, ładnie Fabiański piłkę odprowadzil, a tak to dobry wynik :-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Wybijanie piłki przed siebie , druga bramka. Poważnie? Żadne porównania. Fajna drużyna w ataku, czym dalej bramki tym gorzej z pewnymi wyjątkami Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Fabiański za Nojera i dalibysmy radę ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba jednak wybiorę autostradę. Dalej, ale chyba jednak wygodniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przejazd przez miasto z Mokotowa do Łomianek (W sumie lecę dalej "7") to dobry pomysł o 16.30-17? przy okazji znajdę jakąś tanią stację ON?
-
Piłka nożna
ale zabawniejsze było to, jak zakazali FCB transferów
-
Piłka nożna
powiem w skórcie. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Za dużo nia ma co oczekiwać po Forzy
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
jest elegancko
-
Piłka nożna
Dziwna sprawa z tą FCB, a jeszcze dziwniejsza, że Messi nie dał rady. Nie było z nim żadnej afery, że kogoś pobił?czy też obrażał? Oby info o tym, że de Gea w tym okienku w Realu było prawdziwe Ramos podpisany, sprowadzony pomocnik, coś jednak się dzieje tego lata.
-
Piłka nożna
Właśnie widzę xd Wymysły asa, a reszta z chęcią też wtedy pisze. Kampania anty Perez trwa w najlepsze. Ciekawe o czym teraz będą pisać, pewnie znowu Ramos, a może sprzedaż Cristiano gdziekolwiek, na pewno coś wymyśla. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Damiana na nic więcej nie stać ;-) nie dziwi mnie ten tekst :-D Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
De Gea mi dawać. Iker odszedł Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
W Madrycie niech zrobią porządek. Obecnie bardziej wygląda na wyprzedaż. Z obecną kadrą i opieraniem się na Balu to nic nie wygramy. Pomijając już fakt,zeta ławce będzie Benitez i i tak nic nie wygramy. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Jestem w szoku Igłaina wiele pomógł Realowi. Ale tak pechowego napastnika w Realu nie pamiętam. Aczkolwiek nie dziwi mnie, że ma cztery nietrafione karne xd
-
Piłka nożna
Jeżeli mówisz o barsy to pewnie w styczniu byłeś w kolejce do jego zwolnienia.
-
Piłka nożna
No nie słyszałeś że juwe Lm wygrało?