Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. dlatego czytałem że trzeba zrobić kanapkę z tego G1 i G2. Będę musiał jeszcze pomyśleć o tym chwile, czasu mam
  2. wiec wychodzi ze do a7 są najtańsze... Bo te z vw kosztują 130 za sztukę
  3. Dużo tańsze niż do b9 ja płaciłem po 30€ w aso za sztukę a Tu masz komplet za te pieniądze.
  4. +100. Tworzenie relacji przy pracy to dodatkowe kilka godzin. A niektórzy myślą, że to tylko szybkie pstryknięcie fotek... Robota profi i fajnie że ludzie się decydują na zabezpieczenie auta i wiedzą gdzie to oddać żeby nie być zwiedzionym
  5. Szczerze Ci powiem ze słabo jak za te pieniądze z wytrzymałością. No i jak widzę to w zestawie jest G1 i G2 każda po 100ml. Porównując do zwykłej NW od soft99 która miałem cena kosmos. A ona mi wytrzymała jakoś od marca do sierpnia. Co do nanolex biorę tez pod uwagę widziałem dużo pozytywnych opinii. Z chęcią bym zobaczył jakiś długo dystansowy test. A może samemu zrobił porównanie z Gtechniq...
  6. Gtechinq troszkę kosztuje. Powiedz jak z wydajnością i czy rzeczywiście posiedzi na te 30000 km?
  7. Jaką powłokę polecicie na szyby?
  8. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie jest panorama i jakoś nie ma wielkiego szumu w środku przy prędkościach 200km/h... Sam zastanawiałem się nad wymiana uszczelek jeszcze w b7 ale powiedzieli mi ze nie warto jeśli nie są popękane itp. Szkoda kasy a nowe chyba mało nie kosztują
  9. może być z systemem ale jak będzie bez to sobie poradze [emoji4]
  10. Nie będę zakładał nowego tematu. Planuje kupić nowego laptopa głownie do przegladania neta, obejrzeć jakiś film i pod vcds. Budżet to +-2000 zł . Możecie coś polecić ?
  11. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    .
  12. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spryskiwacze z a6 c7 pasują do b8 ?
  13. A pasuja spryski mgielkowe of q7 albo a6 c7?
  14. Mała rzecz a będzie cieszyła oko
  15. TOM3K odpowiedział(a) na Green_I temat w Audi A4 B8
    Szyny fotela pewnie są nasmarowane. Tylko że nie powinno tak być ze ten smar aż się 'wylewa'
  16. Pierwsze to lakier potraktuj chemia żeby oczyścić a później dopiero glinka. Kup sobie lubrykant pod glinke. Ostatnio widziałem zestaw od soft99 wosk plus cleaner. Poszukam gdzie to było i wrzucę tu linka.
  17. Bardziej mu chodzi pewnie o jakiś wosk który podbije kolor bez Onestepu. Jak ktoś ma kupować maszynę żeby zrobić onestep to jest to wgl nie opłacalne...
  18. Jak masz drobną kobite to odpuść bo moja to ta klapa prawie podnosiła Po za tym w tych temperaturach nie działa.
  19. U mnie w b7 było... Chcesz zobaczyć jak to działa czy co? Juz mi tęskno za Twą morda
  20. Kaju pewnie i tak nie przyjedzie Kupiłeś w końcu te dekielki do felg?
  21. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    co taka zmiana miała by dać? Jaka to skrócona nazwa?
  22. dokładnie ważne żeby teraz śmigał bez problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.