Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Suby są spięte razem, musisz wlutować się w wiązkę od bose. Jak masz zestaw naprawczy to raczej wymiana na zapas jest nieunikniona. No i przy 17" jest ciężko założyć tą osłonę od koła na wierzch ja odpuściłem i dopóki nie włożę 18" leży sobie w garażu.
  2. Nie mam nic na USB. I dalej nic Można jakoś przywrócić początkowe ustawienia biosu bo może coś się przestawilo czy nie? znalazłem w necie że można przytrzymać F9 i przywrócić początkowe ustawienia ale jak przyciskam to całkowicie się wyłącza komputer... Co jest uwalone ?
  3. Tak wchodzę do biosu. Ale po pierwszym kliknięciu f2 pokazuje can't detect tpm Device
  4. Jak dla mnie efekt zadowalający . W a4 ogólnie czuć bardzo bass, a z tym to już wgl. Na tylnej kanapie pasażerowie płaczą na ból uszu, ale to szczegół. Ważne ze z przodu fajnie słychać. W lipcu planuje dodatkowo wygłaszać auto, wiec myślę że efekt będzie jeszcze lepszy.
  5. Mam mały problem z lapkiem. Ostatnio coś się stało i pojawia się tylko napis "ASUS" i nic więcej , dalej nie idzie. Pacjent stary bo to Asus K50ij , ale chciałem go zgarnąć do garażu. może być to wina dysku ? Czy stawiać na coś innego ? Pomoże ktos?
  6. To zależy jaka opcje weźmiesz
  7. O tym już była mowa to vfiz
  8. Nie przesadzaj ze takie spalanie dla tego silnika to norma. Ja mam obecnie z 6kkm srednie 6.5 cały czas miasto i nie jeżdżę jak emeryt
  9. Może byśmy się tak spotkali na a4 koło Kato
  10. 17 cali minimum a i tak nie sądzie do końca. Najlepiej 18 ale wiadomo to już większy koszt. Jutro Ci podrzucę zdj jak to wygląda na 17 calach
  11. W sumie tak. Tym bardziej ze użytkuje to auto na codzień
  12. Właśnie! Tydz się skończył. Czyżby ktoś w kulki poleciał?
  13. To chyba ten sam problem co tu tak? https://www.facebook.com/EcuProject/posts/1149712025039756 Skoro w Audi sobie poradzili to może u Ciebie też
  14. Co kładziesz na felgi ? Jaka to konkretnie ceramika ?
  15. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Żeby mieli na czym kasę robić
  16. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bfb to benzyna nie diesel
  17. O tym wgl nie pomyślałem sprawdzę też.
  18. Tak tylko inaczej piny przychodza
  19. Spoty co tydzień jak siedzę w Niemczech, zjadę do Polski 3 weekendy jestem i żadnego spota
  20. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To jak Panowie szykujemy jakiegoś grilla na wiosnę ?
  21. Popatrz co napisałem, auto po 20 km łapie temperaturę i ją trzyma ale dopiero po 20 km . z tego co piszesz wynika że nawet po 20km temperatura by spadała bo się schładza.
  22. Sprawdzę to w poniedziałek wcześniej nie mam możliwości. Ale jeśli termostat byłby walnięty, to chyba wgl. pokazywałby 90*... Jak okaże się termostat to wizyta w ASO, ale po co tłumaczą się że nowe silniki nie potrzebują takiej temperatury. Chore !
  23. Wiem, ale jak wkładali w serwisie to chyba sprawdzają czy sprawny. A po 2 tys miałby się zepsuć ?
  24. Termostat jest nówka sztuka. Tak czy inaczej auto ma 16kkm. Autem ja nie śmigam tylko wujaszek a spalanie w normie, wszystko jest normalnie tylko tej temperatury nie może złapać jak należy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.