Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. obudowy lusterek i dekory (chyba o nie chodzi mówiąc listwy wewnętrzne) wyglądają dość ciekawie jeszcze zależy od dokładnego wzoru carbonu bo są różne. ale kratki i listwy zewnętrzne , średnio to może wyglądać, na kratkach prakrycznie nie zobaczysz tego
  2. wygląda na łożysko oporowe, mam obecnie to samo do zrobienia
  3. masakra na tym lakierze jakaś . czym on to auto mył ?
  4. Z b7 170 km . Patrz w dziale sprzedam Siemian ma na sprzedaż.
  5. 7H0919275D - czujnik ultradźwiękowy
  6. to co wskazuje na stacji mało kiedy ma cos wspólnego z rzeczywistością. Dociśnij kilku krotnie auto do ziemi jak nie będzie się bujać to amor trzyma i to nie on jest winowajcą ale jeśli bedzie się kołysać po mimo tego że Ty już nie wkładasz w to siły masz winowajce .
  7. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Po nowym roku coś myślimy czy dalej cisza ?
  8. teoretycznie tak. ale przydałby sie tez IC bo w ciepłe dni bedzie problem
  9. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    to jak będziesz zdecydowany na te z a6 to pisz jaka cena za te Powie ktoś coś na temat regeneracji gwintu ? Warto kupić używkę i zregenerować czy lepiej kupić nowy co wiadomo wiąże się z wyłożeniem troche kasy. I ile tak orientacyjnie może taka regeneracja kosztować ?
  10. TOM3K odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak wystarczy . Nawet długi nie musi być bo to aż tak bardzo nie jest schowane
  11. TOM3K odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w Audi A4 B6/B7
    nie musisz nic demontować. Wszystko na wierzchu tylko musisz się troche schylić żeby zobaczyć
  12. TOM3K odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w Audi A4 B6/B7
    Przy halogenie masz śrubke od regulacji . kręcisz prawo/lewo i ustawiasz wysokość jaka Ci odpowiada
  13. Jak oddasz do regeneracji to możliwe że będą mieli na stanie taką i po prostu Ci ją podmienią . Tak miałem przy regeneracji w swojej starej a4
  14. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dopiero co wsadziłes recaro
  15. aaa rozumiem dzięki za podpowiedzi
  16. 235 jeszcze nie są takie szerokie mam teraz w sumie ta szerokość tyle ze na 17"
  17. A na 235/35 naciąg bedzie? Wolałbym uniknąć naciągu a czaje się na te parametry co miałeś i wolę się dopytac
  18. Był naciąg nie ? I jak Ci się na tym zestawie jezdzilo? Dużo km zrobiłeś?
  19. Tomasz jakie miałeś oponki na tych Axe ?
  20. http://allegro.pl/audi-q5-subwoofer-glosnik-basowy-8r0035382-i5126980604.html Takie coś i powiem Ci ze może nie wygląda ale robotę robi
  21. Jak Ci nie wystarcza ori sub to dołóż z q5 w koło... Koszt w sumie nie tak duży
  22. Dzięki bardzo
  23. Jaki aplikator możecie polecić do cleanera i wosku ? Chodzi o to aby nie pożerał tego wszystkiego w nie wiadomo jakich ilościach
  24. niee, ja mam pół skóry ze speedem . Ale chyba się myliłem w sumie tu jest jakiś temat o podłączeniu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/40186-montaz-foteli-podgrzewanych-i-elektrycznie-regulowanych/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.