Treść opublikowana przez TOM3K
-
hydrografika w naszych a4
obudowy lusterek i dekory (chyba o nie chodzi mówiąc listwy wewnętrzne) wyglądają dość ciekawie jeszcze zależy od dokładnego wzoru carbonu bo są różne. ale kratki i listwy zewnętrzne , średnio to może wyglądać, na kratkach prakrycznie nie zobaczysz tego
-
chrobotanie na jałowym biegu
wygląda na łożysko oporowe, mam obecnie to samo do zrobienia
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
masakra na tym lakierze jakaś . czym on to auto mył ?
-
Jakie turbo do 2.0 tdi BLB
Z b7 170 km . Patrz w dziale sprzedam Siemian ma na sprzedaż.
-
Czujnik Parkowania avant tył
7H0919275D - czujnik ultradźwiękowy
-
bujanie całym tyłem amortyzatory łączniki czy opony problem
to co wskazuje na stacji mało kiedy ma cos wspólnego z rzeczywistością. Dociśnij kilku krotnie auto do ziemi jak nie będzie się bujać to amor trzyma i to nie on jest winowajcą ale jeśli bedzie się kołysać po mimo tego że Ty już nie wkładasz w to siły masz winowajce .
-
A4-KLUB.GERMANY
Po nowym roku coś myślimy czy dalej cisza ?
-
Jakie turbo do 2.0 tdi BLB
teoretycznie tak. ale przydałby sie tez IC bo w ciepłe dni bedzie problem
-
B7 Crew
to jak będziesz zdecydowany na te z a6 to pisz jaka cena za te Powie ktoś coś na temat regeneracji gwintu ? Warto kupić używkę i zregenerować czy lepiej kupić nowy co wiadomo wiąże się z wyłożeniem troche kasy. I ile tak orientacyjnie może taka regeneracja kosztować ?
-
ustawienie halogenów
Tak wystarczy . Nawet długi nie musi być bo to aż tak bardzo nie jest schowane
-
ustawienie halogenów
nie musisz nic demontować. Wszystko na wierzchu tylko musisz się troche schylić żeby zobaczyć
-
ustawienie halogenów
Przy halogenie masz śrubke od regulacji . kręcisz prawo/lewo i ustawiasz wysokość jaka Ci odpowiada
-
Jakie turbo do 2.0 tdi BLB
Jak oddasz do regeneracji to możliwe że będą mieli na stanie taką i po prostu Ci ją podmienią . Tak miałem przy regeneracji w swojej starej a4
- B7 Crew
-
lusterko zewnętrzne , czy zwykle rożni się od wersji s line?
niczym się nie różni
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
aaa rozumiem dzięki za podpowiedzi
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
235 jeszcze nie są takie szerokie mam teraz w sumie ta szerokość tyle ze na 17"
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
A na 235/35 naciąg bedzie? Wolałbym uniknąć naciągu a czaje się na te parametry co miałeś i wolę się dopytac
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Był naciąg nie ? I jak Ci się na tym zestawie jezdzilo? Dużo km zrobiłeś?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomasz jakie miałeś oponki na tych Axe ?
-
zabudowa obudowa subwoofera
http://allegro.pl/audi-q5-subwoofer-glosnik-basowy-8r0035382-i5126980604.html Takie coś i powiem Ci ze może nie wygląda ale robotę robi
-
zabudowa obudowa subwoofera
Jak Ci nie wystarcza ori sub to dołóż z q5 w koło... Koszt w sumie nie tak duży
-
Jaki aplikator ?
Dzięki bardzo
-
Jaki aplikator ?
Jaki aplikator możecie polecić do cleanera i wosku ? Chodzi o to aby nie pożerał tego wszystkiego w nie wiadomo jakich ilościach
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
niee, ja mam pół skóry ze speedem . Ale chyba się myliłem w sumie tu jest jakiś temat o podłączeniu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/40186-montaz-foteli-podgrzewanych-i-elektrycznie-regulowanych/