Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Traviz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Traviz

  1. A jak ja założyłem te cleary to nie trwało to dłużej jak 2 minuty, żebym się ich pozbył :twisted: PASKUDZTWO :twisted: Takie wielkie bąble i na ciemnym aucie jakoś tak od przodu patrząc to strasznie odstają Nie wiem, na razie leżą w garażu... Może kiedyś się do nich przekonam
  2. Jak tak sobie patrzę na te Wasze autka to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że moja B5 tam kiepsko pasuje No ale jak Wam będzie brakować "sztuki" do pobicia kolejnego rekordu dajcie (o)cynk, podjadę i schowamy niunię gdzieś w tle i będzie robić za tzw. statystę :mrgreen: U mnie szykuje się rezanko błotników, ale kto pomoże mi załatwić kostki do soczewek Valeo ? Mogą być używane, byle oryginalne Do ASO mam kawałek drogi i brak czasu - chętnie bym to zrobił on-line, ale nie wiem jak
  3. spedyt, masz rację, podałem to jako ciekawostkę Liczba oktanowa to parametr określający odporność mieszanki na samozapłon i spalanie detonacyjne podczas sprężania. Natomiast "kaloryczność" to inaczej ciepło spalania (wartość opałowa) tj. ilość ciepła wydzielania podczas spalania całkowitego i zupełnego, a jak wiadomo ciepło to inaczej energia Mam nadzieję, że teraz się poprawiłem :mrgreen:
  4. Traviz odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    No i chyba ja też tak zrobie... :mrgreen:
  5. Kaziu_Wichura, napewno Gaz ma podono ponad 100 oktanów :twisted: Przypomnij sobie temat, gdzie ktoś porównywał jazdę na U95 i Shell Vpower Racing 99+ U95 spalana była w mniejszych ilościach
  6. Traviz odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Mój kluczyk od strony przycisku wygląda tak: Po drugiej stronie mam logo Audi :mrgreen:
  7. Traviz odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    W tej chwili mam tylko jeden i właśnie zastanawiam się jak zrobić. 1. Dorobić i powiedzieć, że mam dwa, ale różne; 2. Dorobić i pokazać nowy; 3. Dorobić, ale pokazać tylko stary; 4. Dorobić taki sam jaki mam, czyli nie-scyzoryk :mrgreen:
  8. Traviz odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Mi oferowano dorobienie kluczyka pod scyzoryk za 150zł (dorobienie grotu + oryginalny scyzoryk + programowanie IMO), ale obawiam się, że alarmu i centralnego z pilota nie będę miał ? Czy to też idzie "przegrać" ? Bo koleś nie był w stanie mi odpowiedzieć na to pytanie w 100% :roll: [ Dodano: 28-11-2006, 09:01 ] I jeszcze jedno. Kluczyk wyglądał dokładnie tak jak ten z aukcji: LINK Zastanawiam się czy nie dać sobie spokój z tym scyzorykiem bo w razie sprzedaży autka czy ubezpieczalni to będę miał jeden kluczyk starszy, drugi nowszy - żeby to źle nie wyglądało Taki kluczyk z dorobieniem jak ja mam to cena 130zł (20zł różnicy)
  9. Dokładnie - zauważ w nocy jak włączysz lampkę w środku to podświetla Ci zegary mocniej :mrgreen: Jeśli myślisz, że to może ma powiązanie w włącznikiem lampki przyświeć telefonem Efekt jest ten sam
  10. Witam z rana! Widzę ładnie żeście wczoraj popili po sieci :mrgreen: U mnie takie poematy na trzeźwo rzadko przechodzą Ja jeszcze nie byłem na jakimkolwiek spocie no prosze ze komus chce sie czytac ten balagan :mrgreen: Traviz, to rob raz dwa to auto i dawaj na spota sprawdzimy jak to lata :mrgreen: Nic specjalnego - prawie seria Niby po programie, ale jest cięższa od serii to i osiągi ma seryjne więc kupa... cudów nie będzie :mrgreen:
  11. Bokami lata świetnie :twisted: Tylko patrząc na jazdę to chyba jeszcze sporo jazdy przed Tobą bo auto nie zawsze jest w 100% opanowane i lata szerokimi łukami, ale wiem, że to nie jest łatwe i dlatego wielki respect dla Ciebie za taką fajną jazdę Adrenalinka pewnie Cię nie opuszcza Co na to samo autko, gdy wszystki 4 kółka się śmieją ? :mrgreen: PS. przy wyglądzie bym nic nie ruszał (mowa o lampach)
  12. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    bratpit, masz jakiś link po ręką o zmianie tych kostek ?
  13. Traviz odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    A ja zrobiłem dziś inwestycję i zamówiłem nowe Valeo :mrgreen: Mam nadzieję, że będę zadowolony
  14. Jeszcze trochę i ja zacznę przyjeżdżać bo autko szykuje się w szybszym tempie niż przed wakacjami Dziś zamówiłem nowe przednie soczewki Valeo - taki spóźniony prezent na pierwszą rocznicę z autkiem Mam nadzieję Niunia odwdzięczy się "w naturze" i nie będzie wybredna i kapryśna PS. Wy nawet nie wiecie, ale ja mimo, że tu się nie udzielam to cały czas czytam WSZYSTKO na bieżąco :twisted:
  15. Mój ma już 9 dni Ale chyba też poczekam jeszcze ze dwa lub trzy tygodnie W końcu niedługo święta i trzeba sprawić autku parę nowych gadżetów :mrgreen:
  16. Wojtek_A4, felgi to 17" czy 18" ? Odezwij się na PW za ile i kiedy chcesz je sprzedać :twisted: Szukam takich 18" :mrgreen:
  17. Traviz odpowiedział(a) na Tukan temat w Audi A4 B5
    ETKA podaje różne numery, więc mogą się różnić
  18. Z tego co ja się kiedyś dowiadywałem to seryjne bebechy wytrzymują 300KM, a niektórzy piszą, że nawet 350KM... A ja mam u siebie z TT :twisted:
  19. Moc jak moc, ale moment godny pozazdroszczenia Choć coś czuję, że jeszcze się trochę zmieni :twisted:
  20. ctv, czy to quattro ? Bo straty takie spore a mógłbyś coś rozwinąć to:
  21. Hugo, :shock: Myślałem, że B6 i 180KM w serii :mrgreen: No to myślę, że jeśli CTV samym programem osiągnął 222KM i 380Nm to ma we mnie klienta na przyszłość :twisted:
  22. No jeśli to prawda to coś czuję, że CTV będzie miał długą kolejkę Co to za 1.8T ?
  23. Przeczytaj mój post jeszcze raz Przyjąłem mandat tylko dlatego, że licząc koszty dojazdu do Warszawy oraz dwa dni wolne na sprawę sądową to mi się to nie opłacało. Nie. Jeśli przekroczysz prędkość o 100% czyli jeśli ograniczenie było 50km/h to przy 100km/h mogą zabrać prawko. Jeśli jest 30km/h a jedziesz 60km/h to również mogą zabrać prawko. Dowiedziałem się o tym niedawno.
  24. Wielu z nas upodobnia, a jednak w głębi ducha A4 pozostaje A4 i koników jej przez to nie przybywa Koniec OT
  25. Fotki mi się nie wyświetlają większe ładna niunia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.