Treść opublikowana przez Traviz
-
lampy
Ja z firmą SONAR miałem przykre doświadczenie, więc raczej bym obstawał przy czymś w miarę seryjnym. Co prawda sprawa dotyczyła lamp tylnych, ale skoro potrafili spieprzyć tylne to przednie jeszcze łatwiej bo muszą być dokładniej wykonane. Po pierwsze lampa wystawała za obrys auta, a gdy już dostałem nową (za przesyłkę oczywiście musiałem dopłacić) to po miesiącu lampa się rozkleiła i klosz odpadł w czasie jazdy I tak kupiłem lampy po drugim lifcie i tak, ale swoje straciłem, więc przestrzegam. Moim zdaniem lepiej kupić seryjne soczewki niż SONARy rodem z BMW. Pozdrawiam, Traviz
-
[ALL] Blow Off do 1.8 T w serii
Myślę, że jednak producent powinien się wypowiedzieć, ktory będzie najlepszy Z kontaktem nie będzie problemu bo to dobry człowiek - kupowałem kiedyś od niego MBC
-
[A4 B5 1.6] Przedstawiam Wam moje śliczne koffanie <LOL&g
Jak dla mnie to tylko kolor mi nie odpowiada, poza tym bardzo ładna Ale opinie są jak dziury w du**e - każdy ma swoją Gratuluje nabytku
-
Mandaciki panowie mandaciki
W Polsce jedyny mandat jaki dostałem to 3,5 roku temu za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Od tamtej pory wielu próbowało, ale nikomu się nie udało :mrgreen: Dopiero w dwa tygodnie temu dostałem w ciągu kilku dni dwa mandaty w USA za niewłaściwe parkowanie: - $30, kierunek pojazdu zaparkowanego niezgodny z kierunkiem poruszania się pojazdów - $50, zaparkowanie w strefie mieszkalnej 143 (Chicago, downtown i godzina 23:52. Miałem problem znaleźć miejsce nawet na zakazie )
-
Co Cię denerwuje w audi A4
Tego, który pokazuje jaka temperatura jest na zewnątrz ? Hmm... a ja go mam Mnie najbardziej denerwują pierdółki, które ciężko znaleźć i niekiedy ceną przyprawiają o zawrót głowy Np. "odma", czujnik abs quattro tył.
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
No i lampki doszły Są śliczne Fotki niebawem Szkoda tylko, że ja swojej jednej listweki pod lampę nie mam i musiałem dokupić zieloną :/ Ale fotki niebawem Zmiany idą dość szybko, niedługo postaram się usunąć ślad po babce, która miała gorsze hamulce na światłach
-
[B5 AEB] Dobór czujnika ABS quattro tył
Ten czujnik to jest od 80, wiec nie wiem, czy wogole by przypasil. Dzięki, bo już miałem próbować Nie wiem czemu, ale powiedziano mi, że jest do A4 - pewnie chciano się go szybko pozbyć A ja już dawno w domu nie byłem i nie miałem jak w ETCE sprawdzić Gdzie można dostać ten czujnik po dobrej cenie ? Jak na razie pytałem tylko w ASO i poza tym nigdzie nie mogę go znaleźć...
-
Wskaznik turbo doladowania... firmy BSR
a ja swój oryginalny słupek zawsze mogę założyć
-
[ALL B5] GAZ
Podaję link do informacji na temat cen LPG w przyszłym roku. Szczególnie przydatne tym, którzy wahają się nad zakładaniem instalacji. http://biznes.interia.pl/news?inf=815613#skipAdnews
-
[B5 AEB] Dobór czujnika ABS quattro tył
Witam! Jakiś czas temu zdechł mi tylni czujnik ABS po stronie kierowcy. Odczytany numer to: 8A0 927 807 C Niestety nie mogę nigdzie dostać go w rozsądnej cenie. Jedyna oferta to 500zł. Do tego czasu znalazłem wiele osób, które mają na sprzedaż czujniki ABS tył tyle, że z numerem: 8DO 927 807 A. Czy jest jakaś zasadnicza różnica pomiędzy tymi typami ? Ponieważ cena jest pięciokrotnie niższa. Pozdrawiam, Krzysiek
-
[B5] Zmiana tylnich lamp sedan
MAJKI_3646, tylko żeby nie było tak jak z moimi Lexami - klosz się rozkleił i lipa Teraz ciężko znaleźć pojedynczą lampę. Warto się nad tym zastanowić, że w przypadku uszkodzenia jednej z lamp musimy kupować znowu komplet. Ja już sobie darowałem i kupiłem po drugim lifcie
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
No właśnie na okazje też długo czekałem i jak były to albo bez wkładów, albo lekko pęknięta, albo ktoś spod nosa zabrał A jeżdżę z jedną stłuczoną i tak sobie pomyślałem, że dołoże do lamp (ponoć rok 2000 w stanie idealnym) zamiast płacić mandat czy robić dodatkowy przegląd. W każdym bądź razie już machnąłem ręką i kupiłem Mam nadzieję będę zadowolony
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
OK, panowie, kupuję lampy po 2 lifcie i pytanie: czy 400zł z wysyłką to dobra czy wygórowana cena ?
-
Wskaznik turbo doladowania... firmy BSR
popytaj w Carzone - ja tam kupilłem słupek do swojej B5 Może mają coś do B6 Pasują idealnie :mrgreen:
-
A4 Quattro
Spalanie nie jest wiele wieksze, awaryjnosc rowniez jest niewielka a jazda w zimie to rzeczywiscie bajka Ja tez preferuje tylko quattro Mimo ze czesci w porownaniu do przedniego napedu sa kilka razy drozsze Ja wymienialem lozyska na tyle i roznica byla 2 czasem 3 krotnie wieksza... Ale...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Murzyn, moge i nawet mam Ale jakos powoli chyba sie dokopie Jak nie dzis to jutro Ale bede zaraz po nocce :/ Wiec moze byc ciezko z chwytaniem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czesc Panowie Pozdrawiam zza Wielkiej Wody Troche dlugo mnie nie bylo na forum i nie powiem zebym mial teraz duzo czasu ale troche mi brakowalo tego zajecia Tak to jest z mieszkaniem na wlasna reke... Coz, do zobaczenia w niedlugim czasie Jak sie troche ogarne to skocze tu na dluzej Pozdrawiam, Traviz
-
seryjne felgi
a ja poproszę fotki Huga B5 na 18
-
[B5 AJL] na jaki kolor pomalowac zaciski?
kilka osób przestrzegało przed kolorem czerwonym - dlaczego ?
-
Co to jest i czemu tak brzydko wisi?
No i silniczek będzie czystszy bo wszelkiego rodzaju kałuże nie będą Ci chlapać pod maską
-
[ALL] zwiększone spalanie (?)
Gajzer, jeśli jeździsz dużo po mieście, na krótkich odcinkach to w zimę będziesz i tak zalewał benzynkę do pełna jak ja
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Murzyn, chyba coś dzisiaj przysypiasz A4 jest i to ładna, ale gdzie ten Uniden ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wojtas-audi, 1.6 niewiele pali
-
1.8turbo + LPG + zmiana programu - możliwe ?
Heh, dziś np. poszalałem sobie po E7 i mi ani razu nie przełączyło na Pb A doładowanie wskazywało mi momentami ciągłe 0.85 bara Zauważyłem, że instalka też ma swoje lepsze i gorsze dni
-
1.8turbo + LPG + zmiana programu - możliwe ?
poziek, a to ciekawa sprawa Niedużo, ale zawsze coś :mrgreen: