Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Traviz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Traviz

  1. Traviz odpowiedział(a) na Flaha temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    masz ładne autko A ta kiera jakaś taka dziwna... Myślałem, że poduszka jest wszędzie takiego samego koloru... czyżby wystrzeliła ?
  2. poziek, wg mnie ładne ale czy warte $300 :roll:
  3. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    a mi się wydaje, że już to czytałem gdzieś i to w dodatku chyba Hugo pisał Poszukaj [ Dodano: 2006-06-14, 19:12 ] No OK, może nie ma ale zobacz :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=40
  4. Na niskim profilu wystrzał opony przeżywa się dużo lepiej niż na seryjnej 15 cali Felga może ucierpieć trochę, ale nie rzuca od razu autem Przeżyłem już coś takiego więc spoko :]
  5. No i tak to juz jest ... ktos zamiast kupic B6 to kupil B5 po "tuningu" :roll: Ale za to jakie teraz ma piekne autko - ciekawe ile bedzie mial, za ile mu ukradną :twisted: I żeby to jeszcze było B5 po drugim liftingu, ale to pierwsza seria ....
  6. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Wojtek_A4, Napisz jakie ET jest tych felg bo domniemam, że to 18x8 cali ? Są wypaśne :twisted:
  7. Masz rację, ale polak potrafi i wyobraź sobie, że to robił kiedyś mój kolega na pracę dyplomową Założył zbiorniczek płynu z Opla obieg samoczynny i na kolanku wydechowym nawinięta miedź fi8 No i parownik ogrzewany Nawet nie pytaj, gdzie miał wlew albo zbiornik (Zbiornik na tylnym siedzeniu (maluszek zrobił się 3-osobowy) dodatkowo stał na nim karton z wyciętym dnem Maluszek wyglądał jakbyś wiózł mikrofalówkę w kartonie Wlew gazu pod przednią maską A co najciekawsze - wszystko zalegalizowane )
  8. Hehe, nie wiem na czym polega idea założenia gazu do malucha skoro auto w mieście pali prawie 9 litrów Chyba tylko po to żeby za wszelką cenę nie dać zarobić koncernom paliwowym (chociaż tacy też mają swoje stacje LPG)
  9. hehe, zakladaja zakladaja nawet i w 1,2 - punciakach :twisted: :mrgreen: ba! Ja już tankowałem dwa maluchy przerobione na gaz
  10. miałem podobny efekt - ciężko było mi to znaleźć więc pojeździłem troszkę i było trochę głośniej, częściej - a co za tym idzie łatwiej zlokalizować właściwy przegub U mnie był to ten przy tylnym moście.
  11. Nie jest to trudne Tylko trzeba posiedzieć trochę ze śrubokrętem i lutownicą
  12. To latwiejszym sposobem bedzie umiescic chyba syrene w taki miejsu zeby zlodziej nie znalazl. A seryjne są z tyłu więc no problem
  13. tomaszust, wejdź w kanał 1 tzn. Diagnostic Trouble Code i powiedz czy tam się coś wywala czy jest tylko .0 ? Ten kanał pokazuje najważniejsze błędy... Bo nie bardzo rozumiem już co jest grane Ja tymczasem sprawdze jakie są wartości u mnie na klimatroniku.
  14. Krzychu88, nie jest źle Masz więcej większych foto ?
  15. Keżor, poczekaj jeszcze 12 dni to zobaczysz
  16. Kolego hey Nie no, aż takiej nocy to nie ma teraz Ciemno się robi dopiero koło 22 Również pozdrawiam
  17. aż zajrzę co jest u mnie
  18. No ja bym bral po pierwszym lifcie tez sa fajne. A skad taka dobra cena, masz kogos ? Cholera, wiedziałem że z tymi lampkami jest coś nie tak... Kolesia dorwałem na eBay.de, a że ja niemieckiego nie znam wogóle gadałem z nim po angielsku, ale on nie wiedział jak się pisze/mówi "jak nowe" to pisał/mówił nowe... Dopiero jak się już wahałem nad kupnem postanowiłem dać treść niemiecką do przetłumaczenia siostrze i wyszło, że lampy są "wie neu" czyt. "jak nowe" czyli jednym słowem używki... Ba no i co... szkoda Chyba będę szukał innych, może z czasem znajdę po drugim lifcie, bo nie ukrywam, że są dużo ładniejsze
  19. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Ja jeżdżę na razie tylko na sprężynach i ori amorkach i zrobiłem jakieś 20kkm i jak sprawdzałem amorki na przeglądzie to były OK Jak będą do wymiany to wtedy będę zakładał już krótsze...
  20. OK, teraz mam dylemat... Mogę mieć nowe, fabryczne lampy po pierwszym liftingu, prosto z Niemiec za €80 już razem z wysyłką. Teraz pozostaje pytanie: Warto ? Czy już bezwzględnie szukać tych po drugim lifcie ? Bo te nowsze jest ciężej znaleźć w dobrej cenie, niestety... Widziałem na allegro nówki po pierwszym lifcie za 250zł/szt, więc idąc tym tropem się opłaca... a lampki po drugim ciężko mi jakoś znaleźć w tej cenie...
  21. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    ja mam obniżone auto na samych sprężynach i komfort jest naprawdę duży Jedyny minus to właśnie czasem zahaczę tu i tam Na bank są do wymiany amortyzatory bo są sportowe...
  22. Ja bym się bał czegoś dolewać do silnika... Przeprowadziłem jakiś czas temu mały test odnośnie ceramizerów... a raczej test nie został do końca przeprowadzony, bo jedno z aut testowych zepsuło się w ciągu 2 dnich od zalania specyfiku... Do swojego auta już niczego nie wlewałem i nie wleję bo za bardzo się boje... http://ktk.pl/forum/viewtopic.php?p=253299#253299
  23. Murzyn, Off Topic :mrgreen:
  24. hollek, wymieniłem szczotki w silniczku, ale jest gdzieś przerwa na uzwojeniu. Dałem znajomemu magikowi, a on robi ten silnik już chyba drugi tydzień A ja tymczasem marzne w aucie, bo jak na złość akurat teraz nadeszły zimne, deszczowe dni :/
  25. To ja znowu wrócę do tematu Co myślicie o oryginalnych znaczkach S4 na tył i przód ? Lepiej mieć szybką serię czy wolne S4 ? Tym bardziej jeśli w przyszłości planuje się S4-look...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.